BMW 760 I
- 2003
- HNĚDÁ-METAL
- BA 98 B
- 5972 cm³
- 327 kW ≈ 445 k
VINWBAGL81070DG60533
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 15:11 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WBAGL81070DG60533
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 43 dnů (16. 10. 2013 až 28. 11. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2003. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BMW
- Model
- 760 I
- Typ
- BMW 760 I 765 / 765
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 23. 12. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 12. 2003
- Barva
- HNĚDÁ-METAL
- Palivo
- BA 98 B
- Zdvihový objem
- 5972 cm³
- Výkon
- 327 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: RAKORD - R & R, spol. s r.o. (IČO 43960065) od 22. 5. 2018
- Provozovatel: RAKORD - R & R, spol. s r.o. (IČO 43960065) od 22. 5. 2018
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 23. 12. 2003 | První registrace | MIDON s.r.o. (IČO 63483904) | Registr silničních vozidel |
| 23. 12. 2003 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 27. 5. 2005 | Nový provozovatel | P.R.M. spol. s r.o. v likvidaci (IČO 60737107) | Registr silničních vozidel |
| 11. 8. 2006 | Nový provozovatel | HELVET GROUP a.s. (IČO 27663361) | Registr silničních vozidel |
| 17. 10. 2007 | Nový vlastník | UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) | Registr silničních vozidel |
| 21. 3. 2012 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 18. 4. 2012 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 22. 8. 2012 | Nový provozovatel | Czech Business Company s.r.o. v likvidaci (IČO 28531434) | Registr silničních vozidel |
| 13. 11. 2012 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 13. 11. 2012 | Nový vlastník a provozovatel | Czech Business Company s.r.o. v likvidaci (IČO 28531434) | Registr silničních vozidel |
| 16. 10. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | MONETA Auto, s.r.o. (IČO 60112743) | Registr silničních vozidel |
| 28. 11. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 22. 5. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | RAKORD - R & R, spol. s r.o. (IČO 43960065) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. 3. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Krnov (č. 3830) | 273 581 km | způsobilé | bez závad | 10. 3. 2028 |
| 11. 3. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Krnov (č. 3830) | 268 524 km | způsobilé | bez závad | 11. 3. 2026 |
| 11. 3. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Bruntál (č. 3809) | 263 200 km | způsobilé | bez závad | 11. 3. 2024 |
| 27. 3. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Krnov (č. 3830) | 250 215 km | způsobilé | bez závad | 27. 3. 2022 |
| 22. 5. 2018 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | 231 315 km | způsobilé | 1 lehká
| |
| 28. 3. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubický kraj (č. 3625) | 230 482 km | způsobilé | bez závad | 28. 3. 2020 |
| 21. 12. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3625) | 230 120 km | způsobilé | 1 lehká
| 21. 12. 2017 |
| 28. 11. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3625) | 209 166 km | způsobilé | bez závad | 28. 11. 2015 |
| 26. 9. 2013 | Na žádost zákazníka | Hlavní město Praha (č. 3106) | 208 320 km | způsobilé | bez závad | 26. 9. 2013 |
| 13. 11. 2012 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3115) | 197 644 km | způsobilé | bez závad | |
| 11. 4. 2012 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3307) | 183 821 km | způsobilé | bez závad | 11. 4. 2012 |
| 27. 3. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3703) | 182 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 27. 3. 2014 |
| 10. 2. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 153 874 km | způsobilé | bez závad | 10. 2. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel MIDON s.r.o. (IČO 63483904)
-
Nový provozovatel P.R.M. spol. s r.o. v likvidaci (IČO 60737107)
-
Nový provozovatel HELVET GROUP a.s. (IČO 27663361)
-
Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2012 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-10-02-0702
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2014 · stanice: BŘEZOLUPY 475, 68713, BŘEZOLUPYPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2014 · stanice: BŘEZOLUPY 475, 68713, BŘEZOLUPY · protokol CZ-3703-12-03-1190
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-12-04-1355
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový provozovatel Czech Business Company s.r.o. v likvidaci (IČO 28531434)Konec: vlastník fyzická osoba
-
Nový vlastník fyzická osobaNový vlastník a provozovatel Czech Business Company s.r.o. v likvidaci (IČO 28531434)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-12-11-0485
-
Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-13-09-2220Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE
-
Nový vlastník a provozovatel MONETA Auto, s.r.o. (IČO 60112743)
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2015 · stanice: VRACLAVSKÁ 523, 56601, VYSOKÉ MÝTO · protokol CZ-3625-13-11-0499Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2015 · stanice: VRACLAVSKÁ 523, 56601, VYSOKÉ MÝTO
-
Vyřazení z provozu VYSOKÉ MÝTOKonec vyřazení z provozu VYSOKÉ MÝTO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2017 · stanice: VRACLAVSKÁ 523, 56601, VYSOKÉ MÝTO · protokol CZ-3625-15-12-0621Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2017 · stanice: VRACLAVSKÁ 523, 56601, VYSOKÉ MÝTO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 3. 2020 · stanice: VRACLAVSKÁ 523, 56601, VYSOKÉ MÝTO · protokol CZ-3625-18-03-0879
-
Nový vlastník a provozovatel RAKORD - R & R, spol. s r.o. (IČO 43960065)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VE VRBINĚ 4, 79401, KRNOV · protokol CZ-3830-18-05-0648
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2022 · stanice: VE VRBINĚ 4, 79401, KRNOV · protokol CZ-3830-20-03-0429
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2024 · stanice: OPAVSKÁ 1436/10, 79201, BRUNTÁL · protokol CZ-3809-22-03-0435
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2026 · stanice: VE VRBINĚ 4, 79401, KRNOV · protokol CZ-3830-24-03-0190
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2028 · stanice: VE VRBINĚ 4, 79401, KRNOV · protokol CZ-3830-26-03-0187
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 6. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (68)
Identifikace
- Tovární značka
- BMW
- Obchodní označení
- 760 I
- Typ
- BMW 760 I 765 / 765
- Varianta
- GL81
- Verze
- 01
- Typ kód
- 765
- VIN
- WBAGL81070DG60533
- PČV
- 7951712
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- BMW, AG, MNICHOV, SRN
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 23. 12. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 12. 2003
- Druh (typ)
- SEDAN
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- BMW, AG, MNICHOV, SRN
- Typ motoru
- N73B60A
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 327 / 6000
- Palivo
- BA 98 B
- Zdvihový objem [cm³]
- 5972
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 2-1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 250
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2001/100A
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba předpis
- ES 1999/100
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 20.2 / 9.5 / 13.4
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 81/ 4500
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5029/ 1902/ 1492
- Rozvor [mm]
- 2990
- Provozní hmotnost
- 2165
- Hmotnosti provozní Do
- 2240
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2630/ 2630
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1105/ 1105
1325/ 1325
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2100/ 2100
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 4830/ 4830
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 245/50 R18 100W/ 8J X 18 ET24
245/50 R18 100W/ 8J X 18 ET24
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BMW, AG, MNICHOV, SRN
- Výrobní číslo karoserie
- WBAGL81070DG60533
- Barva
- HNĚDÁ-METAL
- Barva doplňková
- HNĚDÁ-SVĚTLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5037-009-00
- ES/EU
- e1*98/14*0172*
- Číslo TP
- UE502405
- Číslo ORV
- UAU005867
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- ČSOB POJ. 0016247501. 21.5.2014 Depozit ODS-34-163-D/2014.
- Další záznamy
- CO2: 325 g/km
Variabilní provedení vozidla:
*F.1: 2 730/2 730 - při provozu s přípojným vozidlem
*N: 1 545/1 545 - pro zadní nápravu při provozu s přípojným vozidlem
*19: TŘÍDA A50-X
*20-21: 9J X 19 ET24; 245/45 R19 98W
9J X 20 ET24; 245/40 R20 95Y
10J X 19 ET24; 275/40 R19 101W
10J X 20 ET24; 275/35 R20 98Y
Sněhové řetězy lze montovat na zadní nápravu jen na pneumatiky 245/55
R17 ,
245/50 R18.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Modelový rok 2004.
Upřesnění barvy: HNĚDÁ-SVĚTLÁ METAL.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WBAGL81070DG60533
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.