BMW X1 SDRIVE18D F48 B47

  • 2016
  • ŠEDÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1995 cm³
  • 110 kW ≈ 150 k

VINWBAHT71050P904321

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 2:34 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WBAHT71050P904321

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Rakouská republika), datum dovozu 1. 2. 2022. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
BMW
Model
X1 SDRIVE18D F48 B47
Typ
/ UKL-L
Rok výroby
2016
Datum 1. registrace
10. 3. 2016
Datum 1. registrace v ČR
1. 2. 2022
Barva
ŠEDÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1995 cm³
Výkon
110 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 6. 2. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
173 837 km
při prohlídce 6. 2. 2026
2
Vlastníci v registru
invelt - s.r.o.
od 14. 7. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
10. 3. 2016 První registrace Registr silničních vozidel
1. 2. 2022 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
1. 2. 2022 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
14. 7. 2026 Nový vlastník a provozovatel invelt - s.r.o. (IČO 29157234) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

140 000150 000160 000170 000180 000 2023202420252026 31. 1. 2022: 148 500 km5. 2. 2024: 163 890 km6. 2. 2026: 173 837 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
6. 2. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3132) 173 837 km způsobilé bez závad 6. 2. 2028
5. 2. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3114) 163 890 km způsobilé bez závad 5. 2. 2026
31. 1. 2022 Před registrací + měření emisí Praha (č. 3114) 148 500 km způsobilé bez závad 31. 1. 2024

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2024 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-22-01-2710
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Rakouská republika
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2026 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-24-02-0220
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2028 · stanice: BRIGÁDNÍKŮ 3067/6, 10000, PRAHA 10 - STRAŠNICE · protokol CZ-3132-26-02-0363
  6. Nový vlastník a provozovatel invelt - s.r.o. (IČO 29157234)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (55)

Identifikace

Tovární značka
BMW
Obchodní označení
X1 SDRIVE18D F48 B47
Typ
/ UKL-L
Varianta
HT71
Verze
6A1500C0
Typ kód
UKL-L
VIN
WBAHT71050P904321
PČV
17218652
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
BMW AG, MNICHOV, SRN
Rok výroby
2016
Datum 1. registrace
10. 3. 2016
Datum 1. registrace v ČR
1. 2. 2022
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
BMW AG, MNICHOV, SRN
Typ motoru
B47C20A
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
110 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1995
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 PRVNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
205

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2015/45W
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.1
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ / 114
Spotřeba předpis
2015/45W
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ / 4.3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
75/ 3000
Za jízdy
69

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4439/ 1821/ 1598
Rozvor [mm]
2670
Rozchod [mm]
1561/ 1562/ /
Provozní hmotnost
1470
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2065/ 2065
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1090/ 1090
1020/ 1020
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1800/ 1800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3945/ 3945
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/55 R17 97W/ 7 1/2J X 17 ET52
225/55 R17 97W/ 7 1/2J X 17 ET52
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e1*2007/46*0371*20
Číslo ORV
UBN852922
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
IDV RAKOUSKO
Další záznamy
ZEMĚ PŮVODU - RAKOUSKO, RZ: S-394VK, TP: A48669211
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#F.1/F.2: 2 145/2 145 - PŘI PROVOZU S PŘÍPOJNÝM VOZIDLEM
#N: 1 140/1 140 - PRO ZADNÍ NÁPRAVU PŘI PROVOZU S PŘÍPOJNÝM VOZIDLEM
#N.1-N.2: 225/50 R18 95W 7 1/2JX18 ET51
225/50 R18 99W 7 1/2JX18 ET51
DÁLE JE TECHNICKY MOŽNÉ ALTERNATIVNÍ POUŽITÍ PNEUMATIK NA RÁFCÍCH
#N.1-N.2: 205/60 R17 93H M+S 6 1/2JX17 ET39
225/45 R19 92W 8JX19 ET47
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)