BMW X3 3.0 D
- 2006
- ČERNÁ
- motorová nafta (NM)
- 2993 cm³
- 160 kW ≈ 218 k
VINWBAPD51020WD65033
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 20:52 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WBAPD51020WD65033
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: PRAHA HLAVNÍ MĚSTO.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,7 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 63 dnů (14. 4. 2015 až 16. 6. 2015). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- BMW
- Model
- X3 3.0 D
- Typ
- BMW X3 3.0 D X83 / X83
- Rok výroby
- 2006
- Datum 1. registrace
- 23. 2. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 2. 2006
- Barva
- ČERNÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2993 cm³
- Výkon
- 160 kW
- Kategorie
- N1G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: CCC Cars s.r.o. (IČO 27433641) od 16. 6. 2015
- Provozovatel: CCC Cars s.r.o. (IČO 27433641) od 16. 6. 2015
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 23. 2. 2006 | První registrace | UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) | Registr silničních vozidel |
| 23. 2. 2006 | Nový provozovatel | Stavby COMPLET s.r.o. (IČO 25389734) | Registr silničních vozidel |
| 14. 4. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 16. 6. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | CCC Cars s.r.o. (IČO 27433641) | Registr silničních vozidel |
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)Nový provozovatel Stavby COMPLET s.r.o. (IČO 25389734)
-
Konec: provozovatel Stavby COMPLET s.r.o. (IČO 25389734)
-
Konec: vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2014 · stanice: OSTRAVSKÁ 1833, 73541, PETŘVALD U KARVINÉ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2016 · stanice: OSTRAVSKÁ 1833, 73541, PETŘVALD U KARVINÉ
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2015 · stanice: SERVISNÍ 5556/1, 72200, OSTRAVA - TŘEBOVICEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2015 · stanice: SERVISNÍ 5556/1, 72200, OSTRAVA - TŘEBOVICE
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2015 · stanice: SERVISNÍ 5556/1, 72200, OSTRAVA - TŘEBOVICEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2015 · stanice: SERVISNÍ 5556/1, 72200, OSTRAVA - TŘEBOVICE
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2015 · stanice: POD HÁJEM 372, 26701, KRÁLŮV DVŮREvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2015 · stanice: POD HÁJEM 372, 26701, KRÁLŮV DVŮR
-
Nový vlastník a provozovatel CCC Cars s.r.o. (IČO 27433641)
-
Vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (BMW X3 3.0 D 2006 v ČR obvykle 3,7, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 46,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 65,3 %
Srovnáváme s 239 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BMW X3 3.0 D
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- KATALYZÁTOR
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (69)
Identifikace
- Tovární značka
- BMW
- Obchodní označení
- X3 3.0 D
- Typ
- BMW X3 3.0 D X83 / X83
- Varianta
- PD51
- Verze
- 02
- Typ kód
- X83
- VIN
- WBAPD51020WD65033
- PČV
- 10073769
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- N1G
- Výrobce vozidla
- BMW, AG, MNICHOV, SRN
- Rok výroby
- 2006
- Datum 1. registrace
- 23. 2. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 2. 2006
- Druh (typ)
- SKŘÍŇOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- BMW, AG, MNICHOV, SRN
- Typ motoru
- 306 D3
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 160 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2993
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 210
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2003/76B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 4
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba předpis
- ES1999/100
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 11.2 / 7.1 / 8.6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 80/ 3000
- Za jízdy
- 74
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4565/ 1853/ 1674
- Rozvor [mm]
- 2795
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1885
- Hmotnosti provozní Do
- 1920
- Hmotnosti zatížení SZ
- 80
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2355/ 2355
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1150/ 1150
1260/ 1260
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2000/ 2000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 4430/ 4430
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 1.6
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 235/55 R17 99H / 8J X 17 ET46
235/55 R17 99H / 8J X 17 ET46
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BMW, AG, MNICHOV, SRN
- Barva
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 4 / 4 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 5560-028-04
- Číslo ORV
- UBL461763
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- Na výrobním štítku vozidla je uvedena homologace typu ES,
e1*2001/116*0249*, vozidla před úpravou na kategorii N1. Vozidlo
je vybaveno doplňkovým výrobním štítkem s údaji odpovídajícími
zařazení do kategorie N1 ve druhém stupni výroby, provedené firmou
MTX s.r.o. Vozidlo je vybaveno přepážkou, případná demontáž se
považuje za přestavbu. Zvýšení obsaditelnosti není možné.
CO2: 298/189/229 g/km
Variabilní provedení vozidla:
*19: BMW AG, MNICHOV, SRN / MTX S.R.O.,ČR
*36: 2 430/2 430 - při provozu s přípojným vozidlem
*37: 1 365/1 365 - pro zadní nápravu při provozu s přípojným vozidlem
*44: 7J X 17 ET39; 215/60 R17 96Q M+S
8J X 18 ET46; 235/50 R18 97V
8J X 18 ET46; 235/50 R18 97V
8J X 18 ET46; 235/50 R18 97H
8.5J X 19 ET46; 235/45 R19 95W
*45: 7J X 17 ET39; 215/60 R17 96Q M+S
9J X 18 ET51; 255/45 R18 99V
8J X 18 ET46; 235/50 R18 97V
8J X 18 ET46; 235/50 R18 97H
9J X 19 ET51; 255/40 R19 96W
Sněhové řetězy lze montovat na zadní nápravu jen v souladu s pokyny
výrobce. Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: WBAPD51020WD65033
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.