BMW X3 2.0 D

  • 2007
  • STŘÍBRNÁ-METAL
  • motorová nafta (NM)
  • 1995 cm³
  • 130 kW ≈ 177 k

VINWBAPE11060WH33252

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 19:09 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WBAPE11060WH33252

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 4,2 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
BMW
Model
X3 2.0 D
Typ
BMW X3 2.0 D X83 / X83
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
20. 12. 2007
Datum 1. registrace v ČR
20. 12. 2007
Barva
STŘÍBRNÁ-METAL
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1995 cm³
Výkon
130 kW
Kategorie
N1G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 5. 2. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
310 389 km
při prohlídce 5. 2. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 19 let: 212–299 tis. km (medián 252 032 km, 146 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

4
Vlastníků v registru
Milan Luštický
od 12. 12. 2016

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
20. 12. 2007 První registrace Synot Auto a.s. (IČO 25536338) Registr silničních vozidel
21. 9. 2012 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
25. 9. 2012 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
26. 1. 2015 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
12. 12. 2016 Nový vlastník a provozovatel Milan Luštický (IČO 11141077) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000 20122014201620182020202220242026 23. 11. 2011: 119 920 km25. 9. 2012: 142 000 km20. 1. 2014: 161 883 km26. 1. 2015: 177 649 km18. 1. 2016: 183 027 km12. 12. 2016: 189 506 km12. 1. 2018: 208 593 km19. 1. 2018: 208 674 km7. 2. 2020: 234 671 km12. 2. 2020: 234 729 km22. 2. 2022: 257 960 km23. 2. 2022: 257 966 km27. 2. 2024: 285 406 km4. 3. 2024: 285 431 km5. 2. 2026: 310 382 km5. 2. 2026: 310 389 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
5. 2. 2026 Pravidelná STK Jilemnice (č. 3637) 310 389 km způsobilé bez závad 5. 2. 2028
5. 2. 2026 Měření emisí Studenec (č. 460808) 310 382 km způsobilé bez závad 5. 2. 2028
4. 3. 2024 Pravidelná STK Jilemnice (č. 3637) 285 431 km způsobilé bez závad 4. 3. 2026
27. 2. 2024 Měření emisí Studenec (č. 460808) 285 406 km způsobilé bez závad 27. 2. 2026
23. 2. 2022 Pravidelná STK Jilemnice (č. 3637) 257 966 km způsobilé
3 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
23. 2. 2024
22. 2. 2022 Měření emisí Studenec (č. 460808) 257 960 km způsobilé bez závad 22. 2. 2024
12. 2. 2020 Pravidelná STK Jičín (č. 3606) 234 729 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
12. 2. 2022
7. 2. 2020 Měření emisí Studenec (č. 460808) 234 671 km způsobilé bez závad 7. 2. 2022
19. 1. 2018 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3606) 208 674 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
19. 1. 2020
12. 1. 2018 Měření emisí Studenec (č. 460808) 208 593 km – bez závad 12. 1. 2020
12. 12. 2016 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3825) 189 506 km způsobilé bez závad
18. 1. 2016 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3810) 183 027 km způsobilé
1 lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
18. 1. 2018
26. 1. 2015 Evidenční kontrola Zlínský kraj (č. 3739) 177 649 km způsobilé bez závad
20. 1. 2014 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3748) 161 883 km způsobilé bez závad 20. 1. 2016
25. 9. 2012 Evidenční kontrola Zlínský kraj (č. 3739) 142 000 km způsobilé bez závad 25. 9. 2012
23. 11. 2011 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) 119 920 km způsobilé bez závad 23. 11. 2013

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Synot Auto a.s. (IČO 25536338)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2013 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-11-11-1906
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2013 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
  3. Nový provozovatel fyzická osoba
  4. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2012 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2012 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3739-12-09-0694
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2012 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ
  5. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2016 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 68201, VYŠKOV
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2016 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 68201, VYŠKOV · protokol CZ-3748-14-01-0466
  7. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2015 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3739-15-01-0548
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2015 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2015 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2018 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 74707, OPAVA · protokol CZ-3810-16-01-0551
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2018 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 74707, OPAVA
  9. Nový vlastník a provozovatel Milan Luštický (IČO 11141077)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2016 · stanice: MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, HLUČÍN · protokol CZ-3825-16-12-0253
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2020 · stanice: HRADECKÁ 1122, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3606-18-01-0640
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2022 · stanice: HRADECKÁ 1122, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3606-20-02-0382
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2024 · stanice: K JAVORKU 982, 51401, JILEMNICE · protokol CZ-3637-22-02-0424
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2026 · stanice: K JAVORKU 982, 51401, JILEMNICE · protokol CZ-3637-24-03-0045
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2028 · stanice: K JAVORKU 982, 51401, JILEMNICE · protokol CZ-3637-26-02-0086
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (BMW X3 2.0 D 2007 v ČR obvykle 4,2, medián 4)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 33 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 73 %

Srovnáváme s 333 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BMW X3 2.0 D

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (73)

Identifikace

Tovární značka
BMW
Obchodní označení
X3 2.0 D
Typ
BMW X3 2.0 D X83 / X83
Varianta
PE11
Verze
AAN1
Typ kód
X83
VIN
WBAPE11060WH33252
PČV
11329271
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1G
Výrobce vozidla
BMW, AG, MNICHOV, SRN
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
20. 12. 2007
Datum 1. registrace v ČR
20. 12. 2007
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
BMW, AG, MNICHOV, SRN
Typ motoru
N47D20A*
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
130 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1995
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
206

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.53
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba předpis
ES 2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8.2 / 5.5 / 6.5
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
0 /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
79/ 3000
Za jízdy
74

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4569/ 1853/ 1674
Rozvor [mm]
2795
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
1815
Hmotnosti zatížení SZ
80
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2265/ 2265
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1080/ 1080
1260/ 1260
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1700/ 1700
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
720/ 720
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
4040/ 4040
Ložná délka
1470
Ložná šířka
0
Objem cisterny
1
Zatížení střechy
75
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/60 R17 96H/ 7J X 17 ET39
215/60 R17 96H/ 7J X 17 ET39
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
BMW, AG, MNICHOV, SRN
Výrobní číslo karoserie
WBAPE11060WH33252
Barva
STŘÍBRNÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
4 / 4 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5560-066-00
Číslo TP
UC487760
Číslo ORV
UAQ153326
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
TZ
Další záznamy
18.2.2013 zaevidováno spojovací zařízení TŘ.A50-X. TYP: B13.

Další ověření (externí odkazy)