BMW X1 XDRIVE 20D
- 2011
- HNĚDÁ
- motorová nafta (NM)
- 1995 cm³
- 130 kW ≈ 177 k
VINWBAVP31030VT03520
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 6:28 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WBAVP31030VT03520
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,8 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BMW
- Model
- X1 XDRIVE 20D
- Typ
- BMW X1 XDRIVE 20D X1 / X1
- Rok výroby
- 2011
- Datum 1. registrace
- 21. 12. 2011
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 12. 2011
- Barva
- HNĚDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1995 cm³
- Výkon
- 130 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: FESH FESH Group v.o.s. (IČO 05213509) od 3. 4. 2024
- Provozovatel: FESH FESH Group v.o.s. (IČO 05213509) od 3. 4. 2024
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 21. 12. 2011 | První registrace | UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) | Registr silničních vozidel |
| 21. 12. 2011 | Nový provozovatel | ČSAD REALITY Ostrava a.s. (IČO 25827383) | Registr silničních vozidel |
| 30. 12. 2014 | Nový vlastník | ČSAD REALITY Ostrava a.s. (IČO 25827383) | Registr silničních vozidel |
| 1. 3. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | LZ-mobil s.r.o. (IČO 25352725) | Registr silničních vozidel |
| 2. 11. 2022 | Nový provozovatel | OSTRA GROUP a.s. (IČO 47677899) | Registr silničních vozidel |
| 3. 4. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | FESH FESH Group v.o.s. (IČO 05213509) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31. 10. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3855) | 170 888 km | způsobilé | 1 lehká | 31. 10. 2027 |
| 1. 11. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3808) | 127 376 km | způsobilé | 4 lehké | 1. 11. 2025 |
| 31. 10. 2022 | Evidenční kontrola | Ostrava (č. 3808) | 118 151 km | způsobilé | bez závad | |
| 4. 11. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3842) | 106 759 km | způsobilé | bez závad | 4. 11. 2023 |
| 4. 11. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3842) | 90 457 km | způsobilé | bez závad | 4. 11. 2021 |
| 28. 11. 2017 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravskoslezský kraj (č. 3842) | 69 151 km | způsobilé | bez závad | 28. 11. 2019 |
| 1. 3. 2016 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3833) | 48 076 km | způsobilé | bez závad | |
| 30. 11. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3842) | 45 806 km | způsobilé | bez závad | 30. 11. 2017 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)Nový provozovatel ČSAD REALITY Ostrava a.s. (IČO 25827383)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 21. 12. 2015
-
Konec: vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)
-
Nový vlastník ČSAD REALITY Ostrava a.s. (IČO 25827383)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2017 · stanice: OBĚŽNÁ 2086/13, 70900, OSTRAVA - MARIÁNSKÉ HORY · protokol CZ-3842-15-11-0985
-
Nový vlastník a provozovatel LZ-mobil s.r.o. (IČO 25352725)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2016 · stanice: OSTRAVSKÁ 1833, 73541, PETŘVALD U KARVINÉ · protokol CZ-3833-16-03-0008Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2016 · stanice: OSTRAVSKÁ 1833, 73541, PETŘVALD U KARVINÉEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2016 · stanice: OSTRAVSKÁ 1833, 73541, PETŘVALD U KARVINÉ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2019 · stanice: OBĚŽNÁ 2086/13, 70900, OSTRAVA - MARIÁNSKÉ HORY · protokol CZ-3842-17-11-0826
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2021 · stanice: OBĚŽNÁ 2086/13, 70900, OSTRAVA - MARIÁNSKÉ HORY · protokol CZ-3842-19-11-0075
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2023 · stanice: OBĚŽNÁ 2086/13, 70900, OSTRAVA - MARIÁNSKÉ HORY · protokol CZ-3842-21-11-0178
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŠPÁLOVA 1095/11, 70200, OSTRAVA-MOR. OSTRAVA A PŘÍVOZ · protokol CZ-3808-22-10-1172
-
Nový provozovatel OSTRA GROUP a.s. (IČO 47677899)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2025 · stanice: ŠPÁLOVA 1095/11, 70200, OSTRAVA-MOR. OSTRAVA A PŘÍVOZ · protokol CZ-3808-23-11-0018
-
Nový vlastník a provozovatel FESH FESH Group v.o.s. (IČO 05213509)
-
Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 10. 2027 · protokol CZ-3855-25-10-2457
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (BMW X1 XDRIVE 20D 2011 v ČR obvykle 3,8, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 14,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 79,4 %
Srovnáváme s 228 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BMW X1 XDRIVE 20D
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (70)
Identifikace
- Tovární značka
- BMW
- Obchodní označení
- X1 XDRIVE 20D
- Typ
- BMW X1 XDRIVE 20D X1 / X1
- Varianta
- VP31
- Verze
- 5A000
- Typ kód
- X1
- VIN
- WBAVP31030VT03520
- PČV
- 7388994
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- BMW
- Rok výroby
- 2011
- Datum 1. registrace
- 21. 12. 2011
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 12. 2011
- Druh (typ)
- KOMBI
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- BMW
- Typ motoru
- N47D20C
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 130 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1995
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 205
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 692/2008A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.53
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 202 / 142 / 164
- Spotřeba předpis
- 692/2008A
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7.7 / 5.4 / 6.2
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 76/ 3000
- Za jízdy
- 70
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4454/ 1798/ 1545
- Rozvor [mm]
- 2760
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1660
- Hmotnosti zatížení SZ
- 80
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2145/ 2145
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1010/ 1010
1165/ 1165
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2000/ 2000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 4225/ 4225
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 225/50 R17 94H / 7.5J X 17 ET34
225/50 R17 94H / 7.5J X 17 ET34
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BMW
- Barva
- HNĚDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7490-048-05
- ES/EU
- E1*2007/46*0275*
- Číslo ORV
- UBI941981
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- EHS/ES 692/2008A OPRAVENO K 3.4.2024
- Další záznamy
- CO2: 202/142/164 G/KM
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#F.1/F.2: 2 225/2 225 - PŘI PROVOZU S PŘÍPOJNÝM VOZIDLEM
#N: 1 280/1 280 - PRO ZADNÍ NÁPRAVU PŘI PROVOZU S PŘÍPOJNÝM VOZIDLEM
#20-21: 8J X 18 ET30; 225/45 R18 91V
#20: 8J X 18 ET30; 225/45 R18 91V
#21: 9J X 18 ET41; 255/40 R18 95V
#20: 8J X 19 ET30; 225/40 R19 89W
#21: 9J X 19 ET41; 255/35 R19 92W
SNĚHOVÉ ŘETĚZY LZE MONTOVAT NA ZADNÍ NÁPRAVU JEN V SOULADU S POKYNY
VÝROBCE. VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WBAVP31030VT03520
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.