BMW M3 Competition
- 2022
- MODRÁ
- benzin (BA)
- 2993 cm³
- 375 kW ≈ 510 k
VINWBS31AY080FN06301
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 13:54 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WBS31AY080FN06301
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BMW
- Model
- M3 Competition
- Typ
- G234M
- Datum 1. registrace
- 7. 6. 2022
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 3. 2023
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem
- 2993 cm³
- Výkon
- 375 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) od 14. 3. 2023
- Provozovatel: Dynamic Trade Company s.r.o. (IČO 26370859) od 11. 4. 2024
Obvyklé u modelu 4 roky po roce výroby (všechny roky výroby): 35–65 tis. km (medián 44 885 km, 49 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 6. 2022 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 14. 3. 2023 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 14. 3. 2023 | Nový vlastník | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 14. 3. 2023 | Nový provozovatel | Bohemian Air Industries s.r.o. (IČO 01749064) | Registr silničních vozidel |
| 11. 4. 2024 | Nový provozovatel | Dynamic Trade Company s.r.o. (IČO 26370859) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25. 3. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Jenišov (č. 3434) | 52 385 km | způsobilé | bez závad | 25. 3. 2028 |
| 20. 3. 2024 | Evidenční kontrola | Liberec (č. 3519) | 19 948 km | způsobilé | bez závad | |
| 4. 3. 2023 | Evidenční kontrola | Litoměřice (č. 3505) | 13 534 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světěAdministrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2026
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 412 01, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-23-03-0242
-
První registrace v ČRNový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel Bohemian Air Industries s.r.o. (IČO 01749064)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MRŠTÍKOVA 2, 460 03, LIBEREC 3 · protokol CZ-3519-24-03-0539
-
Nový provozovatel Dynamic Trade Company s.r.o. (IČO 26370859)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2028 · stanice: Daimlerova 271, 362 11, Jenišov · protokol CZ-3434-26-03-1908
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (49)
Identifikace
- Tovární značka
- BMW
- Obchodní označení
- M3 Competition
- Typ
- G234M
- Varianta
- 31AY
- Verze
- IAW50000
- Typ kód
- G234M
- VIN
- WBS31AY080FN06301
- PČV
- 17793805
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AF VÍCEÚČELOVÉ VOZIDLO
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- BMW M GmbH, DE-80809 München, SRN
- Datum 1. registrace
- 7. 6. 2022
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 3. 2023
- Druh (typ)
- 5 DVEŘOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- BMW M GmbH
- Typ motoru
- S58B30A
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 375 / 6250
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2993
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 250
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2018/1832AP
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 223
- Spotřeba předpis
- 2017/1151
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 9,8
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 3750
- Za jízdy
- 72
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4794/ 1903/ 1433
- Rozvor [mm]
- 2857
- Rozchod [mm]
- 1617/ 1605
- Provozní hmotnost
- 1805
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2210/ 2210
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1080/ 1080
1180/ 1180
/
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 275/40 ZR18 103 Y/ 9,5Jx18 ET20
285/35 ZR19 103 Y/ 10,5x19 ET20
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e1*2018/858*00003*03
- Číslo ORV
- UBI710352
- Druh RZ
- RZP
- Varianta RZ
- 701
- Další záznamy
- VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
* N.1: 9JX19 ET20, 275/35 R19 100V M+S
*N2: 9,5JX19 ET20, 275/35 R19 100V M+S
*N1: 9,5JX19 ET20, 275/35 ZR19 100Y
*N2: 10,5JX20 ET20, 285/30 ZR20 99Y
*N1:9,5JX18 ET20, 275/40 ZR18 103Y
*N2: 10,5JX19 ET20, 285/35 ZR19 103Y
*N1: 9,5JX20 ET20, 285/30 ZR20 99Y
*N2: 10,5JX21 ET20, 295/25 ZR21 96Y
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WBS31AY080FN06301
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.