BMW M5 Competition

  • 2021
  • MODRÁ
  • benzin (BA)
  • 4395 cm³
  • 460 kW ≈ 625 k

VINWBS81CH080CF25100

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 7:35 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WBS81CH080CF25100

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,4 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 33 dnů (24. 11. 2021 až 27. 12. 2021). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
BMW
Model
M5 Competition
Typ
F5LM
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
10. 2. 2021
Datum 1. registrace v ČR
10. 2. 2021
Barva
MODRÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
4395 cm³
Výkon
460 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 9. 6. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
83 965 km
při prohlídce 9. 6. 2026

Obvyklé u modelu 5 let po roce výroby (všechny roky výroby): 45–90 tis. km (medián 63 330 km, 40 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

6
Vlastníků v registru
IMPULS-Leasing-AUSTRIA s.r.o.
od 25. 9. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
10. 2. 2021 První registrace CarTec Ostrava s.r.o. (IČO 25913620) Registr silničních vozidel
24. 11. 2021 Nový vlastník a provozovatel Czech PersoPlan s.r.o. (IČO 04768973) Registr silničních vozidel
27. 12. 2021 Nový vlastník BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 08112312) Registr silničních vozidel
25. 11. 2024 Nový vlastník Czech PersoPlan s.r.o. (IČO 04768973) Registr silničních vozidel
25. 9. 2026 Nový vlastník a provozovatel CarTec Ostrava s.r.o. (IČO 25913620) Registr silničních vozidel
25. 9. 2026 Nový vlastník IMPULS-Leasing-AUSTRIA s.r.o. (IČO 65006658) Registr silničních vozidel
25. 9. 2026 Nový provozovatel ATRUCK LOGISTICS, a.s. (IČO 25845080) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000 20222023202420252026 7. 7. 2021: 7 960 km22. 11. 2021: 21 153 km21. 12. 2021: 22 240 km9. 6. 2026: 83 965 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
9. 6. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Havířov (č. 3850) 83 965 km způsobilé bez závad 9. 6. 2028
21. 12. 2021 Evidenční kontrola Ostrava (č. 3829) 22 240 km způsobilé bez závad
22. 11. 2021 Evidenční kontrola Karviná (č. 3853) 21 153 km způsobilé bez závad
7. 7. 2021 Evidenční kontrola Ostrava (č. 3829) 7 960 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel CarTec Ostrava s.r.o. (IČO 25913620)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2025
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SERVISNÍ 5556/1, 722 00, OSTRAVA - TŘEBOVICE · protokol CZ-3829-21-07-0227
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SVATOPLUKA ČECHA 799/32O, 735 06, KARVINÁ, NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3853-21-11-0477
  4. Nový vlastník a provozovatel Czech PersoPlan s.r.o. (IČO 04768973)
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SERVISNÍ 5556/1, 722 00, OSTRAVA - TŘEBOVICE · protokol CZ-3829-21-12-1244
  6. Nový vlastník BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 08112312)
  7. Nový vlastník Czech PersoPlan s.r.o. (IČO 04768973)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2028 · stanice: ŽELEZNIČÁŘŮ 1529/1C, 736 01, HAVÍŘOV - MĚSTO · protokol CZ-3850-26-06-0468
  9. Nový vlastník a provozovatel CarTec Ostrava s.r.o. (IČO 25913620)
    Nový vlastník IMPULS-Leasing-AUSTRIA s.r.o. (IČO 65006658)
    Nový provozovatel ATRUCK LOGISTICS, a.s. (IČO 25845080)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 6 (BMW M5 Competition 2021 v ČR v průměru 2,4, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 39,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 95,7 %

Srovnáváme s 23 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
BMW
Obchodní označení
M5 Competition
Typ
F5LM
Varianta
81CH
Verze
DAW5E000
Typ kód
F5LM
VIN
WBS81CH080CF25100
PČV
16665954
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AA SEDAN
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
BMW M GMBH, MUNCHEN, SRN
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
10. 2. 2021
Datum 1. registrace v ČR
10. 2. 2021
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
BMW M GmbH
Typ motoru
S63B44B
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
460 / 6000
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
4395
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
250

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2018/1832DG
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
253
Spotřeba předpis
2018/1832DG
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
11,2
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
94/ 3750
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4983/ 1903/ 1469
Rozvor [mm]
2982
Rozchod [mm]
1629/ 1594
Provozní hmotnost
1970
Hmotnosti zatížení SZ
90
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2440/ 2440
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1215/ 1215
1260/ 1260
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
4440/ 4440
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
275/35 ZR20 102 Y/ 9.5J X 20 ET28
285/35 ZR20 104 Y/ 10.5J X 20 ET28
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
BMW M GMBH, MÜNCHEN, SRN
Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10993-139-04
ES/EU
e1*2007/46*1828*04
Číslo ORV
UBO359938
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
#N: +160 KG - PRO ZADNÍ NÁPRAVU PŘI PROVOZU S PŘÍPOJNÝM VOZIDLEM
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: DÁLE JE TECHNICKY MOŽNÉ POUŽITÍ PNEUMATIK NA RÁFCÍCH #N.1-N.2: 9.5J X 19 ET26; 265/40 R19
102V M+S
#N.1: 9.5J X 19 ET26; 265/40 R19 102V M+S #N.2: 10.5J X 19 ET28; 285/40 R19 107V M+S
#N.1: 9.5J X 20 ET28; 275/35 ZR20 102Y #N.2: 10.5J X 20 ET28; 285/35 ZR20 104Y
#N.1: 9.5J X 19 ET26; 275/40 ZR19 105Y #N.2: 10.5J X 19 ET28; 285/40 ZR19 107Y

Další ověření (externí odkazy)