BMW iX xDrive60

  • 2025
  • ŠEDÁ
  • elektřina (EL)
  • 400 kW ≈ 544 k

VINWBY51CF010CW73291

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 2:44 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WBY51CF010CW73291

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 37 dnů (24. 8. 2026 až 30. 9. 2026). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
BMW
Model
iX xDrive60
Typ
/ BMWi-N
Rok výroby
2025
Datum 1. registrace
6. 11. 2025
Datum 1. registrace v ČR
6. 11. 2025
Barva
ŠEDÁ
Palivo
elektřina (EL)
Výkon
400 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 6. 11. 2029
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
14 665 km
při prohlídce 19. 8. 2026
3
Vlastníci v registru
BMW Financial Services Czech Republic s.r.o.
od 30. 9. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
6. 11. 2025 První registrace BMW Czech Republic s.r.o. (IČO 06609813) Registr silničních vozidel
24. 8. 2026 Nový vlastník a provozovatel ACR auto, a.s. (IČO 26025582) Registr silničních vozidel
30. 9. 2026 Nový vlastník BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 08112312) Registr silničních vozidel
30. 9. 2026 Nový provozovatel Kuděj Tomáš, Mgr., advokát (IČO 71331891) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
19. 8. 2026 Evidenční kontrola České Budějovice (č. 3331) 14 665 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel BMW Czech Republic s.r.o. (IČO 06609813)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2029
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OKRUŽNÍ 647, 37001, ČESKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3331-26-08-0534
  3. Nový vlastník a provozovatel ACR auto, a.s. (IČO 26025582)
  4. Nový vlastník BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 08112312)
    Nový provozovatel Kuděj Tomáš, Mgr., advokát (IČO 71331891)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (50)

Identifikace

Tovární značka
BMW
Obchodní označení
iX xDrive60
Typ
/ BMWi-N
Varianta
51CF
Verze
0AA5A000
Typ kód
BMWi-N
VIN
WBY51CF010CW73291
PČV
19224592
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
BMW AG, MNICHOV, SRN
Rok výroby
2025
Datum 1. registrace
6. 11. 2025
Datum 1. registrace v ČR
6. 11. 2025
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
BAYER. MOT. WERKE AG
Typ motoru
HA0002N0
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
400 /
Palivo
elektřina (EL)
Plně elektrické vozidlo
ano
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
200

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
AX / 2023/443AX
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Spotřeba předpis
2023/443AX
Za jízdy
66

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4965/ 1970/ 1695
Rozvor [mm]
3000
Rozchod [mm]
1678/ 1709/ /
Provozní hmotnost
2580
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3145/ 3145
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1530/ 1530
1780/ 1780
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5645/ 5645
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
275/40 R22 107 Y/ 9.5Jx22/ET37
275/40 R22 107 Y/ 9.5Jx22/ET37
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
12728-290-00
ES/EU
e1*2018/858*00109*07
Číslo ORV
UBO470802
Druh RZ
RZEL
Varianta RZ
801
Další záznamy
Dojezd: 654 km
30-min. výkon el. motoru: 150.00 kW
Spotřeba: komb. 193 Wh/km
*N.2: +135 kg při provozu s přívěsem
Variabilní provedení vozidla: Dále je technicky možné použití pneumatik na ráfcích: *N.1/N.2 235/60 R20 108H 8.5Jx20 ET28
*N.1/N.2 235/60 R20 108H M+S 8.5Jx20 ET28
*N.1/N.2 255/50 R21 109H M+S 9Jx21 ET36
*N.1/N.2 255/50 R21 109Y 9Jx21 ET36
*N.1/N.2 275/35 R23 108Y 9,5Jx23 ET37
*N.1/N.2 275/40 R22 107Y 9.5Jx22 ET37

Další ověření (externí odkazy)