MERCEDES-BENZ C 200 CDI

  • 2005
  • ČERNÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2148 cm³
  • 90 kW ≈ 122 k

VINWDB2032071F717630

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 11:23 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDB2032071F717630

STK propadla 8. 8. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 8. 8. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 12 dnů (9. 8. 2019 až 21. 8. 2019). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2005. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MERCEDES-BENZ
Model
C 200 CDI
Typ
203 K
Datum 1. registrace
30. 5. 2005
Datum 1. registrace v ČR
12. 4. 2017
Barva
ČERNÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2148 cm³
Výkon
90 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

  • Vlastník: Max banka a.s. (IČO 14893649) od 21. 8. 2019
  • Provozovatel: fyzická osoba od 21. 8. 2019
Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 8. 8. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
260 212 km
při prohlídce 8. 8. 2024

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2005 při prohlídce v roce 2024: 256–345 tis. km (medián 292 388 km, 82 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníci v registru
Max banka a.s.
od 21. 8. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
30. 5. 2005 První registrace Registr silničních vozidel
12. 4. 2017 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
12. 4. 2017 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
9. 8. 2019 Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) Registr silničních vozidel
21. 8. 2019 Nový vlastník Max banka a.s. (IČO 14893649) Registr silničních vozidel
21. 8. 2019 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

175 000200 000225 000250 000275 000 2018201920202021202220232024 7. 4. 2017: 193 348 km16. 4. 2019: 202 611 km16. 4. 2019: 202 616 km24. 7. 2019: 206 452 km21. 8. 2019: 207 021 km16. 7. 2021: 231 855 km16. 7. 2021: 231 870 km8. 8. 2024: 260 212 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
8. 8. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Chodov (č. 3428) 260 212 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
8. 8. 2026
16. 7. 2021 Pravidelná STK Mariánské Lázně (č. 3417) 231 870 km způsobilé bez závad 16. 7. 2023
16. 7. 2021 Měření emisí Stará Voda (č. 440216) 231 855 km způsobilé bez závad 16. 7. 2023
21. 8. 2019 Evidenční kontrola Cheb (č. 3410) 207 021 km způsobilé bez závad
24. 7. 2019 Evidenční kontrola Havířov (č. 3850) 206 452 km způsobilé bez závad
16. 4. 2019 Pravidelná STK Třinec (č. 3824) 202 616 km způsobilé
1 lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
16. 4. 2021
16. 4. 2019 Měření emisí Třinec (č. 480212) 202 611 km způsobilé bez závad 16. 4. 2021
7. 4. 2017 Před registrací Moravskoslezský kraj (č. 3824) 193 348 km způsobilé
2 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
7. 4. 2017

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: FRÝDECKÁ 272, 739 61, TŘINEC - STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3824-17-04-0272
    Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2019 · stanice: FRÝDECKÁ 272, 739 61, TŘINEC - STARÉ MĚSTO
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2021 · stanice: FRÝDECKÁ 272, 739 61, TŘINEC - STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3824-19-04-0578
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽELEZNIČÁŘŮ 1529/1C, 736 01, HAVÍŘOV - MĚSTO · protokol CZ-3850-19-07-1237
  6. Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  7. Nový vlastník Max banka a.s. (IČO 14893649)
    Nový provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VRÁZOVA 2626/16, 350 02, CHEB · protokol CZ-3410-19-08-0649
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 7. 2023 · stanice: TEPELSKÁ 551/5, 353 01, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - ÚŠOVICE · protokol CZ-3417-21-07-0449
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2026 · stanice: VINTÍŘOVSKÁ 1119, 357 35, CHODOV · protokol CZ-3428-24-08-0143
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 10. 9. 2020, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
  • 3. 3. 2016, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
MERCEDES-BENZ
Obchodní označení
C 200 CDI
Typ
203 K
Typ kód
203 K
VIN
WDB2032071F717630
PČV
14537474
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
DAIMLERCHRYSLER, AG, STUTTGART, SRN
Datum 1. registrace
30. 5. 2005
Datum 1. registrace v ČR
12. 4. 2017
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
DAIMLERCHRYSLER, AG, STUTTGART, SRN
Typ motoru
646.962
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
90 / 4200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2148
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
202

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2003/76B
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,9
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
241 / 148 / 180
Spotřeba předpis
ES1999/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9,1 / 5,6 / 6,8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
77/ 3150
Za jízdy
71

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4620/ 1728/ 1440
Rozvor [mm]
2715
Provozní hmotnost
1555
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2080/ 2080
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
990/ 990
1130/ 1130
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1500/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3580/ 3580
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/65 R 15 91 H / 6.5 J X 15 H2 ET 37
195/65 R 15 91 H / 6.5 J X 15 H2 ET 37
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERNÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
4318-626-00
ES/EU
E1*98/14*0158
Číslo TP
UG151430
Číslo ORV
UAX865011
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
CO2: 241/148/180 g/km.
Variabilní provedení vozidla:
*37: 990/990; 1 170/1 170 při provozu s přívěsem
*44+45: 6 J x 15 H2 ET 31; 195/65 R 15 91 H
6.5 J x 15 H2 ET 37; 195/65 R 15 91 H
7 J x 16 H2 ET 37/31; 205/55 R 16 91 H
7 J x 16 H2 ET 37; 225/50 R 16 92 H
7.5 J x 17 H2 ET 37/36 LS; 225/45 R 17 91 H
7.5 J x 18 H2 ET 37 LS; 225/40 R 18 XL 92 Y
*44: 7 J x 16 H2 ET 37/31; a)205/55 R 16 91 H
7.5 J x 17 H2 ET 37/36 LS; b)225/45 R 17 91 H
7.5 J x 18 H2 ET 37 LS; c)225/40 R 18 XL 92 Y
*45: 8 J x 16 H2 ET 32; a)225/50 R 16 92 H
8.5 J x 17 H2 ET 34 LS; b)245/40 R 17 91 H
8.5 J x 18 H2 ET 34 LS; c)245/35 R 18 XL 92 Y
Na nápravách lze kombinovat různé rozměry jen označené písmeny
a),b),c). Použití dalších alternativních kombinací pneumatik a ráfků
pouze na základě potvrzení výrobce.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)