MERCEDES-BENZ C 270 CDI
- 2002
- ZELENÁ-METAL
- motorová nafta (NM)
- 2685 cm³
- 125 kW ≈ 170 k
VINWDB2032161F360569
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 15:41 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDB2032161F360569
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2002. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MERCEDES-BENZ
- Model
- C 270 CDI
- Typ
- MERCEDES C 270 CDI 203 K WDB203216 / 203 K
- Rok výroby
- 2002
- Datum 1. registrace
- 4. 12. 2002
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 12. 2002
- Barva
- ZELENÁ-METAL
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2685 cm³
- Výkon
- 125 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: FALCO-Profi, spol. s r.o. (IČO 61678970) od 20. 12. 2021
- Provozovatel: FALCO-Profi, spol. s r.o. (IČO 61678970) od 20. 12. 2021
Obvyklé u modelu ve stáří 23 let: 267–362 tis. km (medián 312 140 km, 40 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 4. 12. 2002 | První registrace | Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240) | Registr silničních vozidel |
| 4. 12. 2002 | Nový vlastník a provozovatel | KONVA - ENGINEERING s.r.o. (IČO 48024601) | Registr silničních vozidel |
| 20. 12. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | FALCO-Profi, spol. s r.o. (IČO 61678970) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19. 6. 2025 | Pravidelná STK | Čáslav (č. 3230) | 449 607 km | způsobilé | 2 lehké
| 19. 6. 2027 |
| 19. 6. 2025 | Měření emisí | Čáslav (č. 420515) | 449 606 km | způsobilé | bez závad | 19. 6. 2027 |
| 26. 6. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Čáslav (č. 3230) | 443 109 km | způsobilé | 3 lehké
| 26. 6. 2025 |
| 1. 12. 2021 | Evidenční kontrola | Čáslav (č. 3230) | 436 025 km | způsobilé | bez závad | |
| 1. 6. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Kolín (č. 3210) | 430 149 km | způsobilé | 1 lehká
| 1. 6. 2023 |
| 5. 6. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Kolín (č. 3210) | 412 723 km | způsobilé | 1 lehká
| 5. 6. 2021 |
| 29. 6. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | 377 593 km | způsobilé | 4 lehké
| 29. 6. 2019 |
| 29. 10. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | 320 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 29. 10. 2016 |
| 16. 10. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | 281 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 16. 10. 2014 |
| 15. 10. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | 237 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 15. 10. 2012 |
| 16. 9. 2008 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | 169 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 16. 9. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240)Nový vlastník a provozovatel KONVA - ENGINEERING s.r.o. (IČO 48024601)
-
Konec: vlastník Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2010 · stanice: VRCHOVSKÁ 1760, 28601, ČÁSLAV · protokol CZ-3230-08-09-0487
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 10. 2012 · stanice: VRCHOVSKÁ 1760, 28601, ČÁSLAV · protokol CZ-3230-10-10-0443Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 10. 2012 · stanice: VRCHOVSKÁ 1760, 28601, ČÁSLAV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 10. 2014 · stanice: VRCHOVSKÁ 1760, 28601, ČÁSLAVPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 10. 2014 · stanice: VRCHOVSKÁ 1760, 28601, ČÁSLAV · protokol CZ-3230-12-10-0545
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 10. 2016 · stanice: VRCHOVSKÁ 1760, 28601, ČÁSLAV · protokol CZ-3230-14-10-0907Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 10. 2016 · stanice: VRCHOVSKÁ 1760, 28601, ČÁSLAV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 6. 2019 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-17-06-2342
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2021 · stanice: OVČÁRECKÁ 509, 28002, KOLÍN - SENDRAŽICE · protokol CZ-3210-19-06-0269
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2023 · stanice: OVČÁRECKÁ 509, 28002, KOLÍN - SENDRAŽICE · protokol CZ-3210-21-06-0022
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VRCHOVSKÁ 1760, 28601, ČÁSLAV · protokol CZ-3230-21-12-0009
-
Nový vlastník a provozovatel FALCO-Profi, spol. s r.o. (IČO 61678970)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2025 · stanice: VRCHOVSKÁ 1760, 28601, ČÁSLAV · protokol CZ-3230-23-06-0301
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2027 · stanice: VRCHOVSKÁ 1760, 28601, ČÁSLAV · protokol CZ-3230-25-06-0316
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (MERCEDES-BENZ C 270 CDI 2002 v ČR obvykle 3,6, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 42 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 50,4 %
Srovnáváme s 119 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MERCEDES-BENZ C 270 CDI
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- KATALYZÁTOR
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- MERCEDES-BENZ
- Obchodní označení
- C 270 CDI
- Typ
- MERCEDES C 270 CDI 203 K WDB203216 / 203 K
- Typ kód
- 203 K
- VIN
- WDB2032161F360569
- PČV
- 9881742
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- DAIMLERCHRYSLER, AG, SRN
- Rok výroby
- 2002
- Datum 1. registrace
- 4. 12. 2002
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 12. 2002
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DAIMLERCHRYSLER, AG, SRN
- Typ motoru
- 612.962
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 125 / 4200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2685
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 224
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.9
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba předpis
- EU 1999/100
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 9.7 / 5.6 / 7.1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 79/ 3150
- Za jízdy
- 72
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4541/ 1728/ 1490
- Rozvor [mm]
- 2715
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1650
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2175/ 2175
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1065/ 1065
1150/ 1150
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1500/ 1500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3675/ 3675
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/55 R 16 91 V/ 7J X 16 H2 ET 37
205/55 R 16 91 V/ 7J X 16 H2 ET 37
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- WDB2032161F360569
- Barva
- ZELENÁ-METAL
- Barva doplňková
- ZELENÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 4318-116-01
- Číslo TP
- BA001828
- Číslo ORV
- UBC059598
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- H 001788 1X VRáCENO
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WDB2032161F360569
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.