MERCEDES-BENZ C 320 CDI

  • 2005
  • MODRÁ-TMAVÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2987 cm³
  • 165 kW ≈ 224 k

VINWDB2032201F707953

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 16:49 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDB2032201F707953

STK propadla 30. 9. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 30. 9. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2005. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MERCEDES-BENZ
Model
C 320 CDI
Typ
MERCEDES-BENZ C 320 CDI 203 K / 203 K
Rok výroby
2005
Datum 1. registrace
27. 4. 2005
Datum 1. registrace v ČR
2. 10. 2006
Barva
MODRÁ-TMAVÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2987 cm³
Výkon
165 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 30. 9. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
250 077 km
při prohlídce 30. 9. 2024

Obvyklé u modelu ve stáří 19 let (všechny roky výroby): 247–360 tis. km (medián 306 330 km, 54 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
Arnošt Tintěra
od 2. 10. 2006

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
27. 4. 2005 První registrace Registr silničních vozidel
2. 10. 2006 První registrace v ČR Registr silničních vozidel
2. 10. 2006 Nový vlastník a provozovatel Arnošt Tintěra (IČO 69079200) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 200920122015201820212024 8. 10. 2008: 97 944 km8. 10. 2010: 112 000 km2. 10. 2012: 112 960 km3. 10. 2014: 162 873 km6. 10. 2016: 183 305 km4. 10. 2018: 202 037 km2. 10. 2020: 216 435 km5. 10. 2022: 230 610 km30. 9. 2024: 250 077 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
30. 9. 2024 Pravidelná STK Zásmuky (č. 3249) 250 077 km způsobilé
2 lehké
  • 3.4.2.1 Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. lehká
  • 3.5.1.1 Ostřikovač zadního skla, je-li instalován, nefunguje nebo chybí. lehká
30. 9. 2026
5. 10. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3125) 230 610 km způsobilé
4 lehké
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
5. 10. 2024
2. 10. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3125) 216 435 km způsobilé
3 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
2. 10. 2022
4. 10. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3125) 202 037 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
4. 10. 2020
6. 10. 2016 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3125) 183 305 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.10.5.1 Vadná kvalita brzdové kapaliny (kapalina je tmavá až černá). lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 7.5.1.1 Doba použitelnosti některých zdravotnických potřeb autolékárničky je překročena. lehká
6. 10. 2018
3. 10. 2014 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3227) 162 873 km způsobilé bez závad 3. 10. 2016
2. 10. 2012 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3227) 112 960 km způsobilé
3 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
2. 10. 2014
8. 10. 2010 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3209) 112 000 km způsobilé bez závad 8. 10. 2012
8. 10. 2008 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3227) 97 944 km způsobilé bez závad 8. 10. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Arnošt Tintěra (IČO 69079200)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 10. 2010 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-08-10-0394
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 10. 2012 · stanice: MARŠÁLA KONĚVA 660/44, 28802, NYMBURK · protokol CZ-3209-10-10-0258
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 10. 2012 · stanice: MARŠÁLA KONĚVA 660/44, 28802, NYMBURK
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2014 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-12-10-0144
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2014 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2016 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-14-10-0213
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2016 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2018 · stanice: PODLESKÁ 1545/1, 10400, PRAHA 10, UHŘÍNĚVES · protokol CZ-3125-16-10-0116
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2018 · stanice: PODLESKÁ 1545/1, 10400, PRAHA 10, UHŘÍNĚVES
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2020 · stanice: PODLESKÁ 1545/1, 10400, PRAHA 10, UHŘÍNĚVES · protokol CZ-3125-18-10-0138
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2022 · stanice: PODLESKÁ 1545/1, 10400, PRAHA 10, UHŘÍNĚVES · protokol CZ-3125-20-10-0078
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2024 · stanice: PODLESKÁ 1545/1, 10400, PRAHA 10, UHŘÍNĚVES · protokol CZ-3125-22-10-0136
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2026 · stanice: NA PILE 611, 28144, ZÁSMUKY · protokol CZ-3249-24-09-0814
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (MERCEDES-BENZ C 320 CDI 2005 v ČR obvykle 3,5, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 75,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 44,8 %

Srovnáváme s 29 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MERCEDES-BENZ C 320 CDI

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 23. 2. 2023, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 24. 1. 2000 – 23. 12. 2010) Safety Gate
  • 20. 10. 2022, riziko: riziko pro životní prostředí, zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 21. 7. 2004 – 8. 7. 2015) Safety Gate
  • 19. 2. 2020, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2000 – 15. 7. 2010) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 6. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • AIRBAG
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (68)

Identifikace

Tovární značka
MERCEDES-BENZ
Obchodní označení
C 320 CDI
Typ
MERCEDES-BENZ C 320 CDI 203 K / 203 K
Varianta
R220K0
Verze
KBAAAA00
Typ kód
203 K
VIN
WDB2032201F707953
PČV
10287414
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
OSOBNÍ KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
DAIMLERCHRYSLER
Rok výroby
2005
Datum 1. registrace
27. 4. 2005
Datum 1. registrace v ČR
2. 10. 2006
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
DAIMLERCHRYSLER
Typ motoru
642.910
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
165 / 3800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2987
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 DRUHÁ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
244

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 4
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ / 208
Spotřeba předpis
ES2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
10 / 5.8 / 7.4
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 2850
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4620/ 1800/ 1500
Rozvor [mm]
2715
Provozní hmotnost
1680
Hmotnosti zatížení SZ
75
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2205/ 2205
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1090/ 1090
1155/ 1155
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1500/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3705/ 3705
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/45 R 17 91 W / 7.5 J X 17 H2 ET 36 LS
225/45 R 17 91 W / 7.5 J X 17 H2 ET 36 LS
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ-TMAVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
4318-604-01
ES/EU
e1*98/14*0158*14
Číslo TP
UB597539
Číslo ORV
UBE374217
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
ojté MHMP360037/2006 DSA 2.10.2006
Další záznamy
[Alternativní provedení vozidla:
*42: TŘÍDA A50-X]
Pro vozidlo je schváleno tažné zařízení třídy A50-X typ Oris E351/1,
schvalovací značka e1 00-0909, bez výrobního čísla.
Variabilní provedení vozidla:
*37: 1 090/1 090; 1 195/1 195 při provozu s přívěsem
*44-45: 7.5 J x 17 H2 ET 36 LS; 225/45 R 17 91 W
7.5 J x 17 H2 ET 37 LS; 225/40 R 18 XL 92 Y
*44: 7.5 J x 17 H2 ET 37/36 LS; a)225/45 R 17 91 W
7.5 J x 18 H2 ET 37 LS; b)225/40 R 18 XL 92 Y
*45: 8.5 J x 17 H2 ET 34 LS; a)245/40 R 17 91 W
8.5 J x 18 H2 ET 34 LS; b)245/35 R 18 XL 92 Y
Na nápravách lze kombinovat různé rozměry jen označené písmeny a),b).
Použití dalších alternativních kombinací pneumatik a ráfků
pouze na základě potvrzení výrobce.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)