MERCEDES-BENZ UNIMOG

  • 2012
  • ORANŽOVÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 6374 cm³
  • 175 kW ≈ 238 k

VINWDB4052011V230442

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 8:32 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDB4052011V230442

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MERCEDES-BENZ
Model
UNIMOG
Typ
/ U 500
Datum 1. registrace
20. 8. 2012
Datum 1. registrace v ČR
20. 8. 2012
Barva
ORANŽOVÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6374 cm³
Výkon
175 kW
Kategorie
N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 29. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
148 537 km
při prohlídce 29. 5. 2026
1
Vlastníků v registru
Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o.
od 20. 8. 2012

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
20. 8. 2012 První registrace Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. (IČO 26820218) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000 2014201620182020202220242026 28. 8. 2013: 26 033 km27. 8. 2014: 33 380 km27. 8. 2015: 52 008 km24. 9. 2015: 52 481 km26. 8. 2016: 65 556 km24. 8. 2017: 83 462 km20. 8. 2018: 95 858 km19. 8. 2019: 110 930 km17. 8. 2020: 117 801 km19. 8. 2020: 117 934 km19. 8. 2021: 130 203 km19. 8. 2021: 130 204 km18. 8. 2022: 137 489 km19. 10. 2022: 137 505 km12. 9. 2023: 143 505 km12. 9. 2023: 143 506 km6. 9. 2024: 145 910 km12. 9. 2024: 145 919 km3. 6. 2025: 147 965 km3. 6. 2025: 147 967 km29. 5. 2026: 148 537 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
29. 5. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 148 537 km způsobilé 1 lehká 29. 5. 2027
3. 6. 2025 Pravidelná STK Valašské Meziříčí (č. 3817) 147 967 km způsobilé 2 lehké 3. 6. 2026
3. 6. 2025 Měření emisí Valašské Meziříčí (č. 481004) 147 965 km způsobilé bez závad 3. 6. 2027
12. 9. 2024 Opakovaná STK Valašské Meziříčí (č. 3817) 145 919 km způsobilé bez závad 6. 9. 2025
6. 9. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Meziříčí (č. 3817) 145 910 km dočasně způsobilé 2 vážné 6. 9. 2025
12. 9. 2023 Pravidelná STK Valašské Meziříčí (č. 3817) 143 506 km způsobilé 5 lehké 12. 9. 2024
12. 9. 2023 Měření emisí Valašské Meziříčí (č. 481012) 143 505 km způsobilé bez závad 12. 9. 2024
19. 10. 2022 Opakovaná STK + měření emisí Valašské Meziříčí (č. 3817) 137 505 km způsobilé 2 lehké 19. 10. 2023
18. 8. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Meziříčí (č. 3817) 137 489 km nezpůsobilé 2 lehké, 3 vážné, 4 nebezpečné 18. 8. 2023
19. 8. 2021 Pravidelná STK Valašské Meziříčí (č. 3817) 130 204 km způsobilé 10 lehké 19. 8. 2022
19. 8. 2021 Měření emisí Valašské Meziříčí (č. 481012) 130 203 km způsobilé bez závad 19. 8. 2022
19. 8. 2020 Pravidelná STK Valašské Meziříčí (č. 3817) 117 934 km způsobilé 3 lehké 19. 8. 2021
17. 8. 2020 Měření emisí Valašské Meziříčí (č. 481004) 117 801 km způsobilé bez závad 17. 8. 2021
19. 8. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Meziříčí (č. 3817) 110 930 km způsobilé 5 lehké 19. 8. 2020
20. 8. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Meziříčí (č. 3817) 95 858 km způsobilé 5 lehké 20. 8. 2019
24. 8. 2017 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3817) 83 462 km způsobilé 3 lehké 24. 8. 2018
26. 8. 2016 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3817) 65 556 km způsobilé 2 lehké 26. 8. 2017
24. 9. 2015 Opakovaná STK Zlínský kraj (č. 3817) 52 481 km způsobilé bez závad 27. 8. 2016
27. 8. 2015 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3817) 52 008 km dočasně způsobilé 1 vážná 26. 9. 2015
27. 8. 2014 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3817) 33 380 km způsobilé 3 lehké 27. 8. 2015
28. 8. 2013 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3817) 26 033 km způsobilé 2 lehké 28. 8. 2014

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. (IČO 26820218)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2014
    Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2014 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2015 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2015 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2016 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 8. 2017 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 8. 2018 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-17-08-0119
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2019 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-18-08-0103
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2020 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-19-08-0080
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2021 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-20-08-0076
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2022 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-21-08-0083
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 18. 8. 2022 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-22-08-0086
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 8. 2023 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-22-10-0093
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2024 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-23-09-0047
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2024 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-24-09-0022
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 9. 2025 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-24-09-0046
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2026 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-25-06-0017
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2027 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-26-05-0128
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
MERCEDES-BENZ
Obchodní označení
UNIMOG
Typ
/ U 500
Typ kód
U 500
VIN
WDB4052011V230442
PČV
12362130
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
Kategorie vozidla
N3G
Výrobce vozidla
DAIMLERCHRYSLER, AG, STUTTGART, SRN
Datum 1. registrace
20. 8. 2012
Datum 1. registrace v ČR
20. 8. 2012
Druh (typ)
NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
DAIMLERCHRYSLER, AG, STUTTGART, SRN
Typ motoru
OM 906 LA.V/1
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
175 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6374
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
85
Nejvyšší rychlost omezení
85

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2006/51G
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
0 /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
94/ 1650
Za jízdy
82

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5390/ 2400/ 2933
Rozvor [mm]
3350
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
7244
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
16000/ 16000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
9500/ 9500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
24000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
40000/ 40000
Ložná délka
2670
Ložná šířka
2200
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
365/85 R 20 164 G / 10.00V X 20
365/85 R 20 164 G / 10.00V X 20
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
DAIMLERCHRYSLER, AG, STUTTGART, SRN
Barva
ORANŽOVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2/3 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5262-001-04
Číslo TP
UM142099
Číslo ORV
UAI255986
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#20-21: PNEUMATIKY A RÁFKY DLE SPECIFIKACE VÝROBCE A NÁVODU K OBSLUZE
#27: ÚDAJE O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE NEUVÁDÍ
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. S VÝJIMKAMI:
- VOZIDLO NENÍ VYBAVENO LAPAČI NEČISTOT,
- ZVLÁŠTNÍ SVĚTELNÉ VÝSTRAŽNÉ ZAŘÍZENÍ ORANŽOVÉ BARVY NENÍ UMÍSTĚNO V
PODÉLNÉ STŘEDNÍ ROVINĚ,
- VOZIDLO NENÍ VYBAVENO NÁHRADNÍM KOLEM.

Další ověření (externí odkazy)