MERCEDES-BENZ SPRINTER

  • 1998
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2299 cm³
  • 58 kW ≈ 79 k

VINWDB9033121P820164

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 12:09 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDB9033121P820164

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1998. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MERCEDES-BENZ
Model
SPRINTER
Typ
MERCEDES 308 D SPRINTER / 308D
Rok výroby
1998
Datum 1. registrace
26. 11. 1998
Datum 1. registrace v ČR
7. 4. 2003
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2299 cm³
Výkon
58 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
Vozidlo není v provozu
platnost do 17. 12. 2026
poslední zapsaná platnost STK
Stav tachometru
396 459 km
při prohlídce 17. 12. 2024

Obvyklé u modelu 26 let po roce výroby (všechny roky výroby): 218–414 tis. km (medián 337 141 km, 87 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
Country Grill ČR, s.r.o.
od 7. 4. 2003

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
26. 11. 1998 První registrace Registr silničních vozidel
7. 4. 2003 První registrace v ČR Registr silničních vozidel
7. 4. 2003 Nový vlastník a provozovatel Country Grill ČR, s.r.o. (IČO 45352381) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000 20102012201420162018202020222024 10. 3. 2009: 176 609 km15. 3. 2011: 215 200 km16. 3. 2013: 241 452 km25. 3. 2015: 263 000 km24. 3. 2017: 354 189 km22. 3. 2019: 386 455 km24. 1. 2022: 396 418 km17. 12. 2024: 396 459 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
17. 12. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Chodov (č. 3428) 396 459 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
17. 12. 2026
24. 1. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Chodov (č. 3428) 396 418 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
24. 1. 2024
22. 3. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Chodov (č. 3428) 386 455 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
22. 3. 2021
24. 3. 2017 Pravidelná STK Karlovarský kraj (č. 3428) 354 189 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 7.7.2 Ovládání zvukového výstražného zařízení není spolehlivé. lehká
24. 3. 2019
25. 3. 2015 Pravidelná STK Karlovarský kraj (č. 3428) 263 000 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
25. 3. 2017
16. 3. 2013 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 241 452 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
16. 3. 2015
15. 3. 2011 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 215 200 km způsobilé
4 lehké
  • 3063 Některá ochranná manžeta chybí nebo je poškozena natolik, že zjevně neplní určenou funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
15. 3. 2013
10. 3. 2009 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 176 609 km způsobilé
3 lehké
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
10. 3. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Country Grill ČR, s.r.o. (IČO 45352381)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 3. 2013 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 412 01, LITOMĚŘICE
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2015 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 412 01, LITOMĚŘICE
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2017 · stanice: VINTÍŘOVSKÁ 1119, 357 35, CHODOV
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2019 · stanice: VINTÍŘOVSKÁ 1119, 357 35, CHODOV · protokol CZ-3428-17-03-0781
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2021 · stanice: VINTÍŘOVSKÁ 1119, 357 35, CHODOV · protokol CZ-3428-19-03-0504
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 1. 2024 · stanice: VINTÍŘOVSKÁ 1119, 357 35, CHODOV · protokol CZ-3428-22-01-0550
  9. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 12. 2026 · stanice: VINTÍŘOVSKÁ 1119, 357 35, CHODOV · protokol CZ-3428-24-12-0288
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (MERCEDES-BENZ SPRINTER 1998 v ČR v průměru 2,6, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 42,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 55,3 %

Srovnáváme s 47 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MERCEDES-BENZ SPRINTER

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 27. 3. 2018, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 25. 6. 1997 – 28. 9. 2006) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (48)

Identifikace

Tovární značka
MERCEDES-BENZ
Obchodní označení
SPRINTER
Typ
MERCEDES 308 D SPRINTER / 308D
Typ kód
308D
VIN
WDB9033121P820164
PČV
4424356
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
DAIMLER-BENZ, AG, SRN
Rok výroby
1998
Datum 1. registrace
26. 11. 1998
Datum 1. registrace v ČR
7. 4. 2003
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
DAIMLER-BENZ, AG, STUTTGART-UNTERTÜRKHEIM, SRN
Typ motoru
OM 601.943
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
58 / 3800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2299
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
126

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
96/69
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 2
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,9
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
82
Za jízdy
74

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5600/ 2060/ 2310
Rozvor [mm]
3550
Provozní hmotnost
3100
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1600/ 1600
2240/ 2240
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5500/ 5500
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/70 R 15 C 112/110 R/ 6J X 15 H2
225/70 R 15 C 112/110 R/ 6J X 15 H2
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
Číslo ORV
UBK284611
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
SPOTŘEBU PALIVA VÝROBCE NEUDÁVÁ, SKUTEČNOU SPOTŘEBU VYSLEDUJE DRŽITEL VOZIDLA V PROVOZU
DATUM PRVNÍ REGISTRACE V SRN 26.11.1998

Další ověření (externí odkazy)