SICAR TASIC
- 2018
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2143 cm³
- 105 kW ≈ 143 k
VINWDB9066331P607967
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 16:36 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDB9066331P607967
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SICAR
- Model
- TASIC
- Typ
- / 906BB35/S2C
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 5. 6. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 6. 2018
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2143 cm³
- Výkon
- 105 kW
- Kategorie
- M1 – VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Fakultní nemocnice Motol a Homolka (IČO 00064203) od 10. 3. 2026
- Provozovatel: Fakultní nemocnice Motol a Homolka (IČO 00064203) od 10. 3. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 5. 6. 2018 | První registrace | Nemocnice Na Homolce (IČO 00023884) | Registr silničních vozidel |
| 10. 3. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | Fakultní nemocnice Motol a Homolka (IČO 00064203) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21. 7. 2026 | Pravidelná STK | Praha (č. 3104) | 540 926 km | způsobilé | bez závad | 21. 7. 2027 |
| 21. 7. 2026 | Měření emisí | Praha (č. 110503) | 540 925 km | způsobilé | bez závad | 21. 7. 2028 |
| 30. 7. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3104) | 477 556 km | způsobilé | bez závad | 30. 7. 2027 |
| 30. 7. 2024 | Pravidelná STK | Praha (č. 3108) | 397 050 km | způsobilé | 1 lehká
| 30. 7. 2025 |
| 30. 7. 2024 | Měření emisí | Praha (č. 510515) | 397 044 km | způsobilé | bez závad | 30. 7. 2025 |
| 31. 5. 2023 | Pravidelná STK | Praha (č. 3104) | 339 908 km | způsobilé | 6 lehkých
| 31. 5. 2024 |
| 31. 5. 2023 | Měření emisí | Praha (č. 110503) | 339 907 km | způsobilé | bez závad | 31. 5. 2025 |
| 30. 5. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3104) | 247 265 km | způsobilé | bez závad | 30. 5. 2024 |
| 31. 5. 2021 | Pravidelná STK | Praha (č. 3104) | 165 281 km | způsobilé | 1 lehká
| 31. 5. 2022 |
| 31. 5. 2021 | Měření emisí | Praha (č. 410527) | 165 280 km | způsobilé | bez závad | 31. 5. 2023 |
| 1. 6. 2020 | Pravidelná STK | Praha (č. 3104) | 95 465 km | způsobilé | bez závad | 1. 6. 2021 |
| 1. 6. 2020 | Měření emisí | Praha (č. 410527) | 95 464 km | způsobilé | bez závad | 1. 6. 2022 |
| 3. 6. 2019 | Pravidelná STK | Praha (č. 3104) | 41 256 km | způsobilé | bez závad | 3. 6. 2020 |
| 3. 6. 2019 | Měření emisí | Praha (č. 410527) | 41 255 km | způsobilé | bez závad | 3. 6. 2021 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Nemocnice Na Homolce (IČO 00023884)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2019Vybavení zapsané v registru: MAJÁK MODRÝ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2020 · stanice: PLZEŇSKÁ 215B, 15000, PRAHA 5 · protokol CZ-3104-19-06-0023
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2021 · stanice: PLZEŇSKÁ 215B, 15000, PRAHA 5 · protokol CZ-3104-20-06-0016
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 5. 2022 · stanice: PLZEŇSKÁ 215B, 15000, PRAHA 5 · protokol CZ-3104-21-05-1948
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2023 · stanice: PLZEŇSKÁ 215B, 15000, PRAHA 5 · protokol CZ-3104-22-05-2208
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 5. 2024 · stanice: PLZEŇSKÁ 215B, 15000, PRAHA 5 · protokol CZ-3104-23-05-2023
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 7. 2025 · stanice: RADIMOVA 2327/39, 16900, PRAHA 6 - BŘEVNOV · protokol CZ-3108-24-07-1832
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 7. 2026 · stanice: PLZEŇSKÁ 215B, 15000, PRAHA 5 · protokol CZ-3104-25-07-1749
-
Nový vlastník a provozovatel Fakultní nemocnice Motol a Homolka (IČO 00064203)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2027 · stanice: PLZEŇSKÁ 215B, 15000, PRAHA 5 · protokol CZ-3104-26-07-1036
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK MODRÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- SICAR
- Obchodní označení
- TASIC
- Typ
- / 906BB35/S2C
- Varianta
- 002L38
- Verze
- 3508N
- Typ kód
- 906BB35/S2C
- VIN
- WDB9066331P607967
- PČV
- 15221106
- Druh vozidla
- VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- SC SANITNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- DAIMLER
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 5. 6. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 6. 2018
- Druh (typ)
- SC
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Vozidlo s předností práva v jízdě
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DAIMLER
- Typ motoru
- 651.955
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 105 / 3800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2143
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 157
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2015/45Y
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.04
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 261 / 190 / 218
- Spotřeba předpis
- 2015/45Y
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 10 / 7.2 / 8.3
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 84/ 2850
- Za jízdy
- 77
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5926/ 1993/ 2450
- Rozvor [mm]
- 3665
- Rozchod [mm]
- 1710/ 1716/ /
- Provozní hmotnost
- 2641
- Hmotnosti zatížení SZ
- 100
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1650/ 1650
2250/ 2250
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2000/ 2000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 5500/ 5500
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 235/65R16C 115/113R / 6.5JX16 ET62
235/65R16C 115/113R / 6.5JX16 ET62
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- SICAR S.R.O., MASOJEDY, ČR
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 8 / 8/7 / 0
- Stupeň autonomity vozidla
- Neautonomní
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- N-723-20-02
- ES/EU
- e8*2007/46*0087*
- Číslo ORV
- UBN762445
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- 05.06.2018 ZVSZ MODRÉ BARVY, DOSTAVBA; FÚZE; TP PONECHÁN
- Další záznamy
- Rozchod: 1 710/1 716
# V.9: 2015/45Y; EURO 6 Y
Variabilní provedení vozidla:
Rozchod: max.1732/max.1738
# 14: max.2710
# 20/21: 6.5Jx16 ET62, 225/75R16C 116/114R(118P)
6.5Jx17 ET62, 235/60R17C 117/115R
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
NA VÝROBNÍM ŠTÍTKU VOZIDLA JE UVEDENO ČÍSLO ES HOMOLOGACE TYPU VOZIDLA E1*2007/46*0301 * V I.STUPNI VÝROBY(VÝROBCE DAIMLER AG, STUTTGART, SRN) A DÁLE JE VOZIDLO VYBAVENO DOPLŃKOVÝM VÝROBNÍM ŠTÍTKEM S ČÍSLEM HOMOLOGACE TYPU VOZIDLA E8*2007/46*0087*(VÝROBCE SICAR, SPOL.S.R.O., MASOJEDY, ČR) VE II.STUPNI VÝROBY.
VOZIDLO KATEGORIE A2 DLE EN 1789.
NA ZÁKLADĚ PROVEDENÉ DOSTAVBY VOZIDLA SE MĚNÍ ÚDAJE TOHOTO TP TAKTO:
1.VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ, 2.SC SANITNÍ AUTOMOBIL, 14.2 450, G.2 641, /.18/053, J.M1, 6.SICAR, SPOL.S.R.O., MASOJEDY, ČR,
7.906BB35/S2C/002L38/3508N/TASIC, S.8, S.1 7, 9.1
VOZIDLO JE VYBAVENO SOUSTAVOU ZVS MODRÉ BARVY.
NÁSTAVBA PLKNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB. V MASOJEDECH DNE 16.5.2018.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WDB9066331P607967
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.