MERCEDES-BENZ SPRINTER 318 CDI 36

  • 2009
  • ŽLUTÁ-SVĚTLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2987 cm³
  • 135 kW ≈ 184 k

VINWDB9066331S344178

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 11:58 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDB9066331S344178

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo bylo vyvezeno do zahraničíV registru má stav „vývoz“. V Česku už nemá být provozováno; kupovat ho tu je rizikové (může jít o vozidlo, které se vrátilo ze zahraničí nebo má problematickou historii).
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 6 dnů (18. 8. 2026 až 24. 8. 2026). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MERCEDES-BENZ
Model
SPRINTER 318 CDI 36
Typ
MERCEDES-BENZ SPRINTER 318 CDI 36 / 906 KA 35
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
4. 2. 2009
Datum 1. registrace v ČR
4. 2. 2009
Barva
ŽLUTÁ-SVĚTLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2987 cm³
Výkon
135 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyvezené do zahraničí

Aktuálně v registru

  • Vlastník: neztotožněný subjekt od 24. 8. 2026
  • Provozovatel: neztotožněný subjekt od 24. 8. 2026
Stav tachometru
290 256 km
při prohlídce 17. 8. 2026
4
Vlastníci v registru
neztotožněný subjekt
od 24. 8. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
4. 2. 2009 První registrace Jihomoravský kraj (IČO 70888337) Registr silničních vozidel
4. 2. 2009 Nový provozovatel Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje, příspěvková organizace (IČO 00346292) Registr silničních vozidel
18. 8. 2026 Nový vlastník a provozovatel neztotožněný subjekt Registr silničních vozidel
24. 8. 2026 Nový vlastník a provozovatel neztotožněný subjekt Registr silničních vozidel
24. 8. 2026 Nový vlastník Jihomoravský kraj (IČO 70888337) Registr silničních vozidel
24. 8. 2026 Nový provozovatel Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje, příspěvková organizace (IČO 00346292) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 201120142017202020232026 3. 2. 2010: 40 478 km2. 2. 2011: 84 322 km1. 2. 2012: 124 936 km1. 2. 2013: 165 955 km31. 1. 2014: 195 762 km21. 1. 2015: 215 851 km26. 1. 2016: 236 183 km15. 2. 2017: 240 123 km22. 1. 2018: 244 230 km22. 1. 2018: 244 235 km18. 1. 2019: 245 810 km18. 1. 2019: 245 815 km20. 1. 2020: 257 878 km20. 1. 2020: 257 883 km20. 1. 2021: 262 554 km20. 1. 2021: 262 568 km20. 1. 2022: 264 358 km20. 1. 2022: 264 371 km20. 1. 2023: 268 183 km20. 1. 2023: 268 196 km19. 1. 2024: 290 006 km19. 1. 2024: 290 020 km17. 8. 2026: 290 256 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
17. 8. 2026 Evidenční kontrola Brno (č. 3757) 290 256 km způsobilé bez závad
19. 1. 2024 Pravidelná STK Brno (č. 3716) 290 020 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
19. 1. 2025
19. 1. 2024 Měření emisí Brno (č. 570216) 290 006 km způsobilé bez závad 19. 1. 2025
20. 1. 2023 Pravidelná STK Brno (č. 3716) 268 196 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
20. 1. 2024
20. 1. 2023 Měření emisí Brno (č. 570216) 268 183 km způsobilé bez závad 20. 1. 2025
20. 1. 2022 Pravidelná STK Brno (č. 3716) 264 371 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
20. 1. 2023
20. 1. 2022 Měření emisí Brno (č. 570216) 264 358 km způsobilé bez závad 20. 1. 2024
20. 1. 2021 Pravidelná STK Brno (č. 3716) 262 568 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 3.5.1.2 Ostřikovač čelního skla neostřikuje dostatečně stíranou plochu před spolujezdcem (seřízení). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
20. 1. 2023
20. 1. 2021 Měření emisí Brno (č. 570216) 262 554 km způsobilé bez závad 20. 1. 2022
20. 1. 2020 Pravidelná STK Hodonín (č. 3720) 257 883 km způsobilé bez závad 20. 1. 2021
20. 1. 2020 Měření emisí Hodonín (č. 470631) 257 878 km způsobilé bez závad 20. 1. 2021
18. 1. 2019 Pravidelná STK Hodonín (č. 3720) 245 815 km způsobilé bez závad 18. 1. 2020
18. 1. 2019 Měření emisí Hodonín (č. 470631) 245 810 km způsobilé bez závad 18. 1. 2020
22. 1. 2018 Pravidelná STK Hodonín (č. 3720) 244 235 km způsobilé bez závad 22. 1. 2019
22. 1. 2018 Měření emisí Hodonín (č. 470631) 244 230 km – bez závad 22. 1. 2019
15. 2. 2017 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3720) 240 123 km způsobilé bez závad 15. 2. 2018
26. 1. 2016 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3720) 236 183 km způsobilé bez závad 26. 1. 2018
21. 1. 2015 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3720) 215 851 km způsobilé
1 lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
21. 1. 2016
31. 1. 2014 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3716) 195 762 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
31. 1. 2015
1. 2. 2013 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3716) 165 955 km způsobilé
1 lehká
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavost) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance lehká
1. 2. 2014
1. 2. 2012 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3716) 124 936 km způsobilé
2 lehké
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
1. 2. 2013
2. 2. 2011 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3716) 84 322 km způsobilé
1 lehká
  • 2143 Při brzdění nebo odbrzďování parkovací brzdou se projevuje váznutí (drhnutí) některých dílů, způsobené nečistotami, korozí nebo nedostatkem maziva (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
2. 2. 2012
3. 2. 2010 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3716) 40 478 km způsobilé bez závad 3. 2. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Jihomoravský kraj (IČO 70888337)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2011 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-10-02-0054
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2012 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-11-02-0017
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 2. 2013 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-12-02-0010
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 2. 2013 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 2. 2014 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-13-02-0013
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 2. 2014 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2015 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2015 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-14-01-0408
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 1. 2016 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-15-01-1218
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 1. 2016 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2018 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-16-01-1119
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2018 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2018 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-17-02-0923
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 1. 2019 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-18-01-1358
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2020 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-19-01-1177
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2021 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-20-01-1128
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2023 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-21-01-0166
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2023 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-22-01-0160
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2024 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-23-01-0159
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2025 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-24-01-0156
  17. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-26-08-0798
  18. Nový vlastník a provozovatel neztotožněný subjekt
  19. Nový vlastník a provozovatel neztotožněný subjekt
    Nový vlastník Jihomoravský kraj (IČO 70888337)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 4. 10. 2023, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2006 – 31. 12. 2015) Safety Gate
  • 19. 7. 2022, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 14. 1. 2005 – 10. 6. 2021) Safety Gate
  • 5. 11. 2020, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 20. 9. 2007 – 19. 6. 2020) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 4.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • MAJÁK MODRÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (67)

Identifikace

Tovární značka
MERCEDES-BENZ
Obchodní označení
SPRINTER 318 CDI 36
Typ
MERCEDES-BENZ SPRINTER 318 CDI 36 / 906 KA 35
Typ kód
906 KA 35
VIN
WDB9066331S344178
PČV
11801241
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SANITNÍ RZP
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
DAIMLER
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
4. 2. 2009
Datum 1. registrace v ČR
4. 2. 2009
Druh (typ)
SANITNÍ RZP
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
DAIMLER
Typ motoru
OM 642.992
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
135 / 3800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2987
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
162

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2006/51C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 4
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
400 / 241 / 299
Spotřeba předpis
2004/3/ES
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
15.2 / 9.1 / 11.3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 2850
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5910/ 1993/ 2900
Rozvor [mm]
3665
Provozní hmotnost
2980
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3880/ 3880
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1800/ 1800
2430/ 2430
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5500/ 5500
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
150
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
235/65 R 16 C 115 R / 6 .5 J X 16 H2 ET 62 (LS)
235/65 R 16 C 115 R / 6 .5 J X 16 H2 ET 62 (LS)
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SICAR SPOL. S R.O., SIBŘINA 163, ČR
Výrobní číslo karoserie
08/064
Barva
ŽLUTÁ-SVĚTLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
4 / 4 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VÝVOZ
ZTP
6226-182-03
Číslo ORV
UBP248228
Druh RZ
STD.VÝVOZ-CIZINA
Varianta RZ
161
Doplňkový text na TP
2 ZN, IZS, MODRÝ MAJÁK
Další záznamy
*41: 5 500/5 500
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Pro vozidlo je jako volitelná výbava schváleno spojovací zařízení
třídy A50-X, typ ORIS D125/1, schvalovací značka e1 00-0019, nebo
ORIS E 421, schvalovací značka e1 00-1540, nebo ORIS E 422,
schvalovací značka e1 00-1541, nebo třídy S, typ 243 U 115EL,
schvalovací značka e1 00-0031. Jiná tažná zařízení musí mít samostatné schválení.
Variabilní provedení vozidla:
#12: 5 910 - 6 230 podle výbavy
#20-21: 6.5 J X 16 H2 ET 62 (LS); 225/75 R 16 C 116 R
6.5 J x 17 H2 ET 62 LS; 235/60 R 17 C 117 R
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
V Masojedech dne 29.1.2009 Vozidlo je vybaveno soustavou zvláštních světelných a zvukových
výstražných zařízení modré barvy. Nástavba plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
V Ivančicích dne 22.1.2015 Provedena hromadná přestavba spočívající v navýšení přípustné/povolené
hmotnosti vozidla a v navýšení největšího přípustného/povoleného zatížení zadní nápravy,
schválená MD pod č. HP-0207, č.j.: 2182/2014-150-SCH2/1 ze dne 22.9.2014.

Další ověření (externí odkazy)