MERCEDES-BENZ ACTROS 2532 L 6X2

  • 2012
  • MODRÁ-TMAVÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 11946 cm³
  • 235 kW ≈ 320 k

VINWDB9302021L705482

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 16:45 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDB9302021L705482

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MERCEDES-BENZ
Model
ACTROS 2532 L 6X2
Typ
/ 930.20
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
12. 12. 2012
Datum 1. registrace v ČR
12. 12. 2012
Barva
MODRÁ-TMAVÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
11946 cm³
Výkon
235 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 15. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
287 688 km
při prohlídce 15. 9. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 14 let (všechny roky výroby): 309–423 tis. km (medián 384 717 km, 75 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
Odpady-Třídění-Recyklace a.s.
od 12. 12. 2012

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
12. 12. 2012 První registrace Odpady-Třídění-Recyklace a.s. (IČO 63483980) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 2014201620182020202220242026 6. 12. 2013: 20 539 km2. 12. 2014: 41 836 km1. 12. 2015: 63 150 km25. 11. 2016: 86 152 km13. 12. 2016: 87 246 km22. 11. 2017: 109 752 km12. 12. 2017: 110 975 km13. 11. 2018: 132 357 km12. 11. 2019: 154 574 km12. 11. 2019: 154 974 km26. 8. 2020: 172 408 km9. 11. 2020: 177 209 km11. 11. 2020: 177 340 km8. 11. 2021: 197 305 km9. 11. 2021: 197 315 km10. 10. 2022: 216 708 km4. 10. 2023: 236 167 km27. 9. 2024: 255 572 km30. 9. 2024: 255 581 km15. 9. 2025: 271 225 km15. 9. 2026: 287 688 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
15. 9. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Staré Město (č. 3719) 287 688 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
15. 9. 2027
15. 9. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Staré Město (č. 3719) 271 225 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
15. 9. 2026
30. 9. 2024 Pravidelná STK Staré Město (č. 3719) 255 581 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
30. 9. 2025
27. 9. 2024 Měření emisí Uherské Hradiště (č. 171101) 255 572 km způsobilé bez závad 27. 9. 2026
4. 10. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Staré Město (č. 3719) 236 167 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
4. 10. 2024
10. 10. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Staré Město (č. 3719) 216 708 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
10. 10. 2023
9. 11. 2021 Pravidelná STK Staré Město (č. 3719) 197 315 km způsobilé
7 lehkých
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
9. 11. 2022
8. 11. 2021 Měření emisí Uherské Hradiště (č. 171101) 197 305 km způsobilé bez závad 8. 11. 2022
11. 11. 2020 Pravidelná STK Staré Město (č. 3719) 177 340 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
11. 11. 2021
9. 11. 2020 Měření emisí Uherské Hradiště (č. 171101) 177 209 km způsobilé bez závad 9. 11. 2021
26. 8. 2020 Na žádost zákazníka Staré Město (č. 3719) 172 408 km způsobilé bez závad
12. 11. 2019 Pravidelná STK Staré Město (č. 3719) 154 974 km způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
12. 11. 2020
12. 11. 2019 Měření emisí Staré Město (č. 470544) 154 574 km způsobilé bez závad 12. 11. 2020
13. 11. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Staré Město (č. 3719) 132 357 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
13. 11. 2019
12. 12. 2017 Opakovaná STK Zlínský kraj (č. 3719) 110 975 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
22. 11. 2018
22. 11. 2017 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3719) 109 752 km dočasně způsobilé
2 lehké, 2 vážné
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.2.4 Některé spojovací prvky (šrouby, pružiny) uchycení samostatného technického celku k podvozku nebo rámu vozidla jsou uvolněné, poškozené nebo chybí nebo spojení zjevně neodpovídá požadavkům výrobce. vážná
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
22. 12. 2017
13. 12. 2016 Opakovaná STK Zlínský kraj (č. 3719) 87 246 km způsobilé
3 lehké
  • 4.6.2.3.2 Pro nepovinný (volitelný) zpětný světlomet použito světelné zařízení, určené pro jinou funkci osvětlení (např. dálkový, pracovní nebo mlhový světlomet). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
25. 11. 2017
25. 11. 2016 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3719) 86 152 km dočasně způsobilé
4 lehké, 4 vážné
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 3.3.4.3 Poškození nebo nepovolená úprava (např. u motocyklu) zařízení pro nepřímý výhled, které se nachází níže než 2 m nad vozovkou, při které jsou na povrchu konstrukce (ochranné pouzdro) ostré hrany, které mohou způsobit zachycení nebo zranění osob. vážná
  • 4.4.1.1.4 Zdroj světla zjevně vadný (např. sloupnutá barva) nebo poškozený tak, že ovlivňuje zjevně fotometrické vlastnosti směrové svítilny (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla (bílá). vážná
  • 4.6.1.1.1 Nesvítí některý zpětný světlomet. lehká
  • 4.6.2.3.2 Pro nepovinný (volitelný) zpětný světlomet použito světelné zařízení, určené pro jinou funkci osvětlení (např. dálkový, pracovní nebo mlhový světlomet). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.2.1 U zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, chybí bezpečné zakončení ostrých nebo náběžných hran (krytky) nebo zařízení je deformované, prasklé, neúplné nebo je poškozené natolik, že může způsobit zachycení osob (nebezpečné hrany). vážná
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
25. 12. 2016
1. 12. 2015 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3719) 63 150 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
1. 12. 2016
2. 12. 2014 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3719) 41 836 km způsobilé
1 lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
2. 12. 2015
6. 12. 2013 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3719) 20 539 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
6. 12. 2014

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Odpady-Třídění-Recyklace a.s. (IČO 63483980)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2013
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
    Vybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2014 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2015 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2016 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 25. 12. 2016 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-16-11-0231
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2017 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-16-12-0108
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 22. 12. 2017 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-17-11-0217
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2018 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-17-12-0088
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 11. 2019 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-18-11-0121
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2020 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-19-11-0139
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2021 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-20-11-0110
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2022 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-21-11-0105
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2023 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-22-10-0104
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2024 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-23-10-0053
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2025 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-24-09-0295
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2026 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-25-09-0160
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2027 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-26-09-0148
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • MAJÁK ORANŽOVÝ
  • OMEZ. RYCHLOSTI

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
MERCEDES-BENZ
Obchodní označení
ACTROS 2532 L 6X2
Typ
/ 930.20
Typ kód
930.20
VIN
WDB9302021L705482
PČV
12492962
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
PRO PŘEPRAVU ODPADU
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
DAIMLER, AG, STUTTGART, SRN
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
12. 12. 2012
Datum 1. registrace v ČR
12. 12. 2012
Druh (typ)
PRO PŘEPRAVU ODPADU
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
DAIMLER, AG, STUTTGART, SRN
Typ motoru
OM 501 LA.V/1
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
235 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
11946
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 1 STŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2006/51G
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.8
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 1350
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
10130/ 2500/ 3650
Rozvor [mm]
4200; 1350
Provozní hmotnost
15740
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
26000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
12000/ 11500
7500/ 7500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
24000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
23
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70 R 22.5 152/- K / 22.5 X 9.00
315/70 R 22.5 -/145 K [2] / 22.5 X 9.00
315/70 R 22.5 152/- K / 22.5 X 9.00
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ-TMAVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5411-911-02
Číslo TP
UM870824
Číslo ORV
UAK592051
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
#20+22: -
22.5 X 8.25; 275/70 R 22.5
- 22.5 X 8.25, 22.5 X 9.00; 295/80 R 22.5, 305/70 R 22.5,
12 R 22.5
- 22.5 X 9.00; 305/60 R 22.5, 315/60 R 22.5, 315/70 R 22.5(C),
315/80 R 22.5, 13 R 22.5
- 22.5 X 11.75; 385/65 R 22.5(A), 385/55 R 22.5(B),
355/50 R 22.5(D)
#21: - 22.5 X 8.25; 275/70 R 22.5 [2]
*23: 2
*36: 25 000/25 000
*37: 7 100/7 100; 11 500/11 500; 7 100/7 100
*39: 24 000/24 000
*40: 750/750
*41: 44 000/44 000
- 22.5 X 8.25, 22.5 X 9.00; 295/80 R 22.5 [2](A), 305/70 R 22.5 [2],
) 12 R 22.5 [2](A)
- 22.5 X 9.00; 305/60 R 22.5 [2](D), 315/60 R 22.5 [2](D),
315/70 R 22.5 [2](A,B), 315/80 R 22.5 [2](A),
13 R 22.5 [2]
- 22.5 X 17.00; 495/45 R 22.5(B,C
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
#O.1+O.2: PRO PŘÍVĚSY S CENTRÁLNÍ NÁPRAVOU ZÁVISÍ HMOTNOST PŘÍPOJNÉHO
VOZIDLA NA TYPU SPOJOVACÍHO ZAŘÍZENÍ, MAX. 18 000 KG, SVISLÉ
ZATÍŽENÍ SPOJOVACÍHO ZAŘÍZENÍ MAX. 1 000 KG.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. S VÝJIMKAMI:
- NA VÝROBNÍM ŠTÍTKU NENÍ VYZNAČENA HMOTNOST SOUPRAVY
- PŘEDEPSANÝ TLAK V PNEUMATIKÁCH JE UVEDEN JEN V NÁVODU K OBSLUZE.
PŘI PRÁCI NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH MUSÍ BÝT V ČINNOSTI ZVLÁŠTNÍ VÝSTRAŽNÉ SVĚTELNÉ ZAŘÍZENÍ ORANŽOVÉ BARVY NA PŘEDNÍ I ZADNÍ ČÁSTI VOZIDLA.
ZÁKAZ PŘEPRAVY OSOB NA ZADNÍCH STUPÁTKÁCH S VÝJIMKOU PRACOVNÍHO PŘESUNU MAXIMÁLNÍ RYCHLOSTI 30KM/HOD.
ZÁKAZ COUVÁNÍ S OSOBAMI NA ZADNÍCH STUPÁTKÁCH.
NA ZADNÍ ČÁSTI NÁSTAVBY JE DVOJICE PŘÍDAVNÝCH ZADNÍCH SDRUŽENÝCH SVÍTILEN HOMOLOGOVANÉHO TYPU.
RZ JE UMÍSTĚNA NA HORNÍ ČÁSTI NÁSTAVBY.
NÁSTAVBA PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. S VÝJIMKAMI:
- VÝČNĚLKY NA ZÁDI VOZIDLA,
- VZDÁLENOST BOČNÍ OBRYSOVÉ SVÍTILNY OD ZÁDI VOZIDLA,
- VZDÁLENOST BOČNÍ ODRAZKY OD ZÁDI VOZIDLA.

Další ověření (externí odkazy)