MERCEDES-BENZ ACTROS

  • 2016
  • ZELENÁ-SVĚTLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12809 cm³
  • 310 kW ≈ 421 k

VINWDB96300410040036

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 12:03 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDB96300410040036

STK končí 28. 11. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MERCEDES-BENZ
Model
ACTROS
Typ
MERCEDES-BENZ ACTROS 963-0-A / 963-0-A
Datum 1. registrace
2. 5. 2016
Datum 1. registrace v ČR
2. 5. 2016
Barva
ZELENÁ-SVĚTLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12809 cm³
Výkon
310 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 20 dnů
platnost do 28. 11. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
968 594 km
při prohlídce 28. 11. 2025

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2016 při prohlídce v roce 2025: 598–915 tis. km (medián 746 706 km, 60 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
Ihro Transport & Logistik s.r.o.
od 12. 4. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
2. 5. 2016 První registrace Oberbank Leasing spol. s r.o. (IČO 27091325) Registr silničních vozidel
2. 5. 2016 Nový provozovatel Ihro Transport & Logistik s.r.o. (IČO 26352931) Registr silničních vozidel
12. 4. 2022 Nový vlastník Ihro Transport & Logistik s.r.o. (IČO 26352931) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 000 2018202020222024 12. 5. 2017: 40 283 km14. 5. 2018: 160 997 km10. 5. 2019: 271 728 km11. 5. 2019: 271 746 km7. 4. 2020: 352 886 km7. 4. 2020: 352 888 km27. 12. 2021: 546 742 km29. 12. 2021: 546 783 km11. 2. 2022: 563 933 km12. 4. 2022: 580 736 km5. 12. 2022: 646 177 km1. 12. 2023: 771 508 km28. 11. 2024: 872 448 km26. 11. 2025: 968 577 km28. 11. 2025: 968 594 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
28. 11. 2025 Pravidelná STK Mariánské Lázně (č. 3417) 968 594 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
28. 11. 2026
26. 11. 2025 Měření emisí Mariánské Lázně (č. 540201) 968 577 km způsobilé bez závad 26. 11. 2026
28. 11. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Mariánské Lázně (č. 3417) 872 448 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
28. 11. 2025
1. 12. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Mariánské Lázně (č. 3417) 771 508 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
1. 12. 2024
5. 12. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Mariánské Lázně (č. 3417) 646 177 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
5. 12. 2023
12. 4. 2022 Evidenční kontrola Mariánské Lázně (č. 3417) 580 736 km způsobilé bez závad
11. 2. 2022 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) 563 933 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
29. 12. 2021 Pravidelná STK Mariánské Lázně (č. 3417) 546 783 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
29. 12. 2022
27. 12. 2021 Měření emisí Mariánské Lázně (č. 540201) 546 742 km způsobilé bez závad 27. 12. 2022
7. 4. 2020 Pravidelná STK Mariánské Lázně (č. 3417) 352 888 km způsobilé bez závad 7. 4. 2021
7. 4. 2020 Měření emisí Mariánské Lázně (č. 540201) 352 886 km způsobilé bez závad 7. 4. 2021
11. 5. 2019 Pravidelná STK Mariánské Lázně (č. 3417) 271 746 km způsobilé bez závad 11. 5. 2020
10. 5. 2019 Měření emisí Mariánské Lázně (č. 540201) 271 728 km způsobilé bez závad 10. 5. 2020
14. 5. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Mariánské Lázně (č. 3417) 160 997 km způsobilé bez závad 14. 5. 2019
12. 5. 2017 Pravidelná STK Karlovarský kraj (č. 3417) 40 283 km způsobilé bez závad 12. 5. 2018

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Oberbank Leasing spol. s r.o. (IČO 27091325)
    Nový provozovatel Ihro Transport & Logistik s.r.o. (IČO 26352931)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2017
  2. Vyřazení z provozu MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
  3. Konec vyřazení z provozu MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2018 · stanice: TEPELSKÁ 551/5, 353 01, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - ÚŠOVICE · protokol CZ-3417-17-05-0430
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2019 · stanice: TEPELSKÁ 551/5, 353 01, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - ÚŠOVICE · protokol CZ-3417-18-05-0426
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2020 · stanice: TEPELSKÁ 551/5, 353 01, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - ÚŠOVICE · protokol CZ-3417-19-05-0361
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2021 · stanice: TEPELSKÁ 551/5, 353 01, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - ÚŠOVICE · protokol CZ-3417-20-04-0141
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 12. 2022 · stanice: TEPELSKÁ 551/5, 353 01, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - ÚŠOVICE · protokol CZ-3417-21-12-0677
  9. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 401 79, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-22-02-0126
  10. Nový vlastník Ihro Transport & Logistik s.r.o. (IČO 26352931)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TEPELSKÁ 551/5, 353 01, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - ÚŠOVICE · protokol CZ-3417-22-04-0318
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2023 · stanice: TEPELSKÁ 551/5, 353 01, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - ÚŠOVICE · protokol CZ-3417-22-12-0075
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2024 · stanice: TEPELSKÁ 551/5, 353 01, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - ÚŠOVICE · protokol CZ-3417-23-12-0023
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2025 · stanice: TEPELSKÁ 551/5, 353 01, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - ÚŠOVICE · protokol CZ-3417-24-11-0684
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2026 · stanice: TEPELSKÁ 551/5, 353 01, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - ÚŠOVICE · protokol CZ-3417-25-11-0642
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
MERCEDES-BENZ
Obchodní označení
ACTROS
Typ
MERCEDES-BENZ ACTROS 963-0-A / 963-0-A
Varianta
UPDM3AN21AXA350
Verze
A160C1F1DZZXX
Typ kód
963-0-A
VIN
WDB96300410040036
PČV
14001860
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
DAIMLERCHRYSLER, AG, SRN
Datum 1. registrace
2. 5. 2016
Datum 1. registrace v ČR
2. 5. 2016
Druh (typ)
VALNÍKOVÁ S PLACHTOU
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
DAIMLERCHRYSLER, AG, SRN
Typ motoru
OM471LA.6-15
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
310 / 1600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12809
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ano
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
627/2014A
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1200
Za jízdy
76

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8588/ 2600/ 4000
Rozvor [mm]
4900
Provozní hmotnost
8155
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6700/ 6700
11500/ 11500
9500/ 9500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Ložná délka
6400
Ložná šířka
2480
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
295/60 R 22.5 150/---G/ 22.5 X 9.00
295/60 R 22.5 ---/145 G/ 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
DAIMLERCHRYSLER, AG, SRN
Barva
ZELENÁ-SVĚTLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
E1*2007/46*0726*08
Číslo TP
UH188770
Číslo ORV
UBD161876
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
ORV část II, vystaveno na základě ES prohlášení o shodě (COC list- SRN 02.02.2016).

Další ověření (externí odkazy)