MERCEDES-BENZ ACTROS 1845 LS
- 2016
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 12809 cm³
- 330 kW ≈ 449 k
VINWDB96340310092593
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 7:44 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDB96340310092593
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MERCEDES-BENZ
- Model
- ACTROS 1845 LS
- Typ
- / 963-4-A
- Rok výroby
- 2016
- Datum 1. registrace
- 10. 8. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 8. 2016
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12809 cm³
- Výkon
- 330 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) od 6. 2. 2026
- Provozovatel: SANTA-TRANS s.r.o. (IČO 25377949) od 6. 2. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 10. 8. 2016 | První registrace | Pivovar ZUBR a.s. (IČO 47676906) | Registr silničních vozidel |
| 14. 10. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | Pivovary Zubr a.s. (IČO 09720618) | Registr silničních vozidel |
| 6. 2. 2026 | Nový vlastník | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 6. 2. 2026 | Nový provozovatel | SANTA-TRANS s.r.o. (IČO 25377949) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29. 7. 2026 | Pravidelná STK | Bruntál (č. 3831) | 363 729 km | způsobilé | 2 lehké | 29. 7. 2027 |
| 29. 7. 2026 | Měření emisí | Bruntál (č. 480104) | 363 728 km | způsobilé | bez závad | 29. 7. 2027 |
| 30. 7. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Přerov (č. 3812) | 334 950 km | způsobilé | 1 lehká | 30. 7. 2026 |
| 9. 8. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3818) | 316 494 km | způsobilé | 1 lehká | 9. 8. 2025 |
| 10. 8. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Přerov (č. 3812) | 278 415 km | způsobilé | 3 lehké | 10. 8. 2024 |
| 10. 8. 2022 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 240 811 km | způsobilé | bez závad | 10. 8. 2023 |
| 9. 8. 2022 | Měření emisí | Napajedla (č. 570517) | 240 806 km | způsobilé | bez závad | 9. 8. 2023 |
| 30. 9. 2021 | Evidenční kontrola | Přerov (č. 3812) | 207 940 km | způsobilé | bez závad | |
| 13. 8. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Přerov (č. 3812) | 202 974 km | způsobilé | 1 lehká | 13. 8. 2022 |
| 5. 8. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Přerov (č. 3812) | 165 411 km | způsobilé | bez závad | 5. 8. 2021 |
| 7. 8. 2019 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | 127 156 km | způsobilé | bez závad | 7. 8. 2020 |
| 7. 8. 2019 | Měření emisí | Přerov (č. 580802) | 127 155 km | způsobilé | bez závad | 7. 8. 2020 |
| 6. 8. 2018 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | 90 000 km | způsobilé | bez závad | 6. 8. 2019 |
| 6. 8. 2018 | Měření emisí | Přerov (č. 580802) | 89 999 km | – | bez závad | 6. 8. 2019 |
| 3. 8. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | 47 669 km | způsobilé | bez závad | 3. 8. 2018 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Pivovar ZUBR a.s. (IČO 47676906)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2017Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 8. 2018 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-17-08-0044
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2019 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-18-08-0052
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2020 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-19-08-0093
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 8. 2021 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-20-08-0036
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2022 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-21-08-0181
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-21-09-0429
-
Nový vlastník a provozovatel Pivovary Zubr a.s. (IČO 09720618)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2023 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-22-08-0852
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2024 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-23-08-0132
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 8. 2025 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-24-08-0275
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 7. 2026 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-25-07-0421
-
Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel SANTA-TRANS s.r.o. (IČO 25377949)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2027 · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁL · protokol CZ-3831-26-07-0454
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (MERCEDES-BENZ ACTROS 1845 LS 2016 v ČR obvykle 3,7, medián 4)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 2,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 43 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MERCEDES-BENZ ACTROS 1845 LS
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- MERCEDES-BENZ
- Obchodní označení
- ACTROS 1845 LS
- Typ
- / 963-4-A
- Varianta
- KSCM3BT21AXA060
- Verze
- A060C1F1BSAXX
- Typ kód
- 963-4-A
- VIN
- WDB96340310092593
- PČV
- 14168588
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- DAIMLER, AG, STUTTGART, SRN
- Rok výroby
- 2016
- Datum 1. registrace
- 10. 8. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 8. 2016
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DAIMLER, AG
- Typ motoru
- OM471LA.6-4
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 330 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12809
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 1 DRUHÁ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 104/ 1200
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5917/ 2500/ 3603
- Rozvor [mm]
- 3700
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 7542
- Hmotnosti zatížení SZ
- 10458
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- T
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
13000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/70 R 22,5 154/--- G / 9.00X22.5
315/70 R 22,5 ---/149 G [2] / 9.00X22.5
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8596-230
- ES/EU
- e1*2007/46*0727
- Číslo ORV
- UBM850390
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- # V.9: 64/2012A; EURO VI
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkou:
- předepsaný tlak v pneumatikách je uveden jen v návodu k obsluze vozidla.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WDB96340310092593
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.