MERCEDES-BENZ ACTROS 1845 LS NR
- 2016
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12809 cm³
- 330 kW ≈ 449 k
VINWDB96340410031179
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 14:06 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDB96340410031179
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 118 dnů (3. 6. 2026 až 29. 9. 2026). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MERCEDES-BENZ
- Model
- ACTROS 1845 LS NR
- Typ
- / 963-4-A
- Rok výroby
- 2016
- Datum 1. registrace
- 6. 1. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 1. 2016
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12809 cm³
- Výkon
- 330 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ADP Boskovice s.r.o. (IČO 21464367) od 29. 9. 2026
- Provozovatel: ADP Boskovice s.r.o. (IČO 21464367) od 29. 9. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 6. 1. 2016 | První registrace | Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240) | Registr silničních vozidel |
| 6. 1. 2016 | Nový provozovatel | Oldřich Přikryl (IČO 67562752) | Registr silničních vozidel |
| 6. 6. 2022 | Nový vlastník | Oldřich Přikryl (IČO 67562752) | Registr silničních vozidel |
| 5. 6. 2023 | Nový vlastník | D.S. Leasing, a.s. (IČO 48909238) | Registr silničních vozidel |
| 3. 6. 2026 | Nový vlastník | Oldřich Přikryl (IČO 67562752) | Registr silničních vozidel |
| 29. 9. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | ADP Boskovice s.r.o. (IČO 21464367) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16. 12. 2025 | Pravidelná STK | Brno (č. 3716) | 1 015 552 km | způsobilé | 6 lehkých
| 16. 12. 2026 |
| 15. 12. 2025 | Měření emisí | Brno (č. 570206) | 1 015 551 km | způsobilé | bez závad | 15. 12. 2026 |
| 8. 1. 2025 | Pravidelná STK | Brno (č. 3716) | 922 870 km | způsobilé | 3 lehké
| 8. 1. 2026 |
| 8. 1. 2025 | Měření emisí | Brno (č. 570206) | 922 869 km | způsobilé | bez závad | 8. 1. 2026 |
| 12. 1. 2024 | Pravidelná STK | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 845 319 km | způsobilé | bez závad | 12. 1. 2025 |
| 11. 1. 2024 | Měření emisí | Boskovice (č. 570102) | 845 311 km | způsobilé | bez závad | 11. 1. 2026 |
| 2. 6. 2023 | Evidenční kontrola | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 790 543 km | způsobilé | bez závad | |
| 11. 1. 2023 | Pravidelná STK | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 750 291 km | způsobilé | 2 lehké
| 11. 1. 2024 |
| 6. 1. 2023 | Měření emisí | Boskovice (č. 570102) | 750 270 km | způsobilé | bez závad | 6. 1. 2025 |
| 27. 5. 2022 | Evidenční kontrola | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 681 966 km | způsobilé | bez závad | |
| 18. 1. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Nymburk (č. 3220) | 655 707 km | způsobilé | 1 lehká
| 18. 1. 2023 |
| 29. 12. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Nymburk (č. 3220) | 558 864 km | způsobilé | 1 lehká
| 29. 12. 2021 |
| 29. 2. 2020 | Technická silniční kontrola | Pardubice (č. 7717) | – | způsobilé | bez závad | |
| 3. 1. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 476 892 km | způsobilé | 2 lehké
| 3. 1. 2021 |
| 17. 9. 2019 | Technická silniční kontrola | Praha (č. 7701) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 1. 2019 | Opakovaná STK | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 383 307 km | způsobilé | 1 lehká
| 2. 1. 2020 |
| 2. 1. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 378 696 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 2. 1. 2020 |
| 2. 1. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 258 021 km | způsobilé | bez závad | 2. 1. 2019 |
| 2. 1. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3718) | 132 328 km | způsobilé | bez závad | 2. 1. 2018 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240)Nový provozovatel Oldřich Přikryl (IČO 67562752)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2017Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2018 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-17-01-0015
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2019 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-18-01-0011
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 1. 2. 2019 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-19-01-0013
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2020 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-19-01-0113
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Baních 1535, 15664, Praha · protokol CZ-7701-19-10-0064
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2021 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-20-01-0022
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Spravedlnosti 2516, 53048, Pardubice · protokol CZ-7717-20-03-0005
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 12. 2021 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-20-12-0260
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2023 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-22-01-0228
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-22-05-0220
-
Nový vlastník Oldřich Přikryl (IČO 67562752)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2024 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-23-01-0087
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-23-06-0015
-
Nový vlastník D.S. Leasing, a.s. (IČO 48909238)
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-23-11-0018
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2025 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-24-01-0110
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2026 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-25-01-0059
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2026 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-25-12-0108
-
Nový vlastník Oldřich Přikryl (IČO 67562752)
-
Nový vlastník a provozovatel ADP Boskovice s.r.o. (IČO 21464367)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 5. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- MERCEDES-BENZ
- Obchodní označení
- ACTROS 1845 LS NR
- Typ
- / 963-4-A
- Varianta
- KSDM3BT21
- Verze
- A060C1F1D
- Typ kód
- 963-4-A
- VIN
- WDB96340410031179
- PČV
- 13828991
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- DAIMLER
- Rok výroby
- 2016
- Datum 1. registrace
- 6. 1. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 1. 2016
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DAIMLER
- Typ motoru
- OM471LA.6-12
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 330 / 1600
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12809
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1200
- Za jízdy
- 76
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6157/ 2550/ 3966
- Rozvor [mm]
- 3700
- Provozní hmotnost
- 8198
- Hmotnosti zatížení SZ
- 9802
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- T
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/55 R 22,5 156/--- G / 22.5X11.75
315/70 R 22,5 ---/145 G [2] / 22.5X9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8596-192-00
- ES/EU
- E1*2007/46*0727
- Číslo ORV
- UBN717511
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- *20: 22,5x9,00 ; 315/70 R 22,5 156/---G.
*D.2 Varianta - celé označení: KSDM3BT21AXA070
*D.2 Verze - celé označení: A060C1F1DSBXX
*V.9: 627/2014A; EURO VI
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkou:
- předepsaný tlak v pneumatikách je uveden jen v návodu k obsluze
vozidla.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WDB96340410031179
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.