MERCEDES-BENZ ACTROS
- 2018
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12809 cm³
- 350 kW ≈ 476 k
VINWDB96340610277368
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 15:24 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDB96340610277368
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MERCEDES-BENZ
- Model
- ACTROS
- Typ
- 963-4-A
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 30. 8. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 8. 2018
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12809 cm³
- Výkon
- 350 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: AGENCY TRANSPORT s.r.o. (IČO 27271854) od 30. 8. 2018
- Vlastník: AGENCY TRANSPORT s.r.o. (IČO 27271854) od 20. 1. 2026
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2018 při prohlídce v roce 2026: 643–895 tis. km (medián 789 884 km, 408 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 30. 8. 2018 | První registrace | Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240) | Registr silničních vozidel |
| 30. 8. 2018 | Nový provozovatel | AGENCY TRANSPORT s.r.o. (IČO 27271854) | Registr silničních vozidel |
| 20. 1. 2026 | Nový vlastník | AGENCY TRANSPORT s.r.o. (IČO 27271854) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13. 4. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Liberec (č. 3504) | 807 408 km | způsobilé | 2 lehké
| 13. 4. 2027 |
| 10. 4. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Liberec (č. 3504) | 731 474 km | způsobilé | bez závad | 10. 4. 2026 |
| 16. 4. 2024 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3504) | 603 065 km | způsobilé | 1 lehká
| 16. 4. 2025 |
| 16. 4. 2024 | Měření emisí | Liberec (č. 450532) | 603 064 km | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2025 |
| 6. 12. 2023 | Technická silniční kontrola | Karlovy Vary (č. 7719) | – | způsobilé | bez závad | |
| 2. 5. 2023 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3504) | 476 613 km | způsobilé | 4 lehké
| 2. 5. 2024 |
| 2. 5. 2023 | Měření emisí | Liberec (č. 450532) | 47 613 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 2. 5. 2024 |
| 4. 5. 2022 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3504) | 361 520 km | způsobilé | 2 lehké
| 4. 5. 2023 |
| 4. 5. 2022 | Měření emisí | Liberec (č. 450532) | 361 517 km | způsobilé | bez závad | 4. 5. 2023 |
| 13. 8. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Liberec (č. 3504) | 298 268 km | způsobilé | 2 lehké
| 13. 8. 2022 |
| 10. 6. 2021 | Technická silniční kontrola | Ústí nad Labem (č. 7704) | – | způsobilé | bez závad | |
| 24. 8. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Liberec (č. 3504) | 205 850 km | způsobilé | bez závad | 24. 8. 2021 |
| 29. 8. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Liberec (č. 3504) | 108 421 km | způsobilé | bez závad | 29. 8. 2020 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240)Nový provozovatel AGENCY TRANSPORT s.r.o. (IČO 27271854)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2019
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2020 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 463 11, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-19-08-1365
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 8. 2021 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 463 11, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-20-08-1125
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 401 79, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-21-06-0224
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2022 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 463 11, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-21-08-0855
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2023 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 463 11, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-22-05-0223
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2024 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 463 11, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-23-05-0022
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Závodní 386/100, 360 09, Karlovy Vary · protokol CZ-7719-23-12-0021
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2025 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 463 11, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-24-04-1047
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2026 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 463 11, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-25-04-0685
-
Nový vlastník AGENCY TRANSPORT s.r.o. (IČO 27271854)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2027 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 463 11, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-26-04-0703
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (MERCEDES-BENZ ACTROS 2018 v ČR v průměru 3,0, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 19,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 98,3 %
Srovnáváme s 403 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MERCEDES-BENZ ACTROS
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- MERCEDES-BENZ
- Obchodní označení
- ACTROS
- Typ
- 963-4-A
- Varianta
- KSDM3CT21*
- Verze
- A060J1GAD*
- Typ kód
- 963-4-A
- VIN
- WDB96340610277368
- PČV
- 15374987
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- DAIMLER AG, STUTTGART, SRN
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 30. 8. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 8. 2018
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DAIMLER AG
- Typ motoru
- OM471LA.6-15
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 350 / 1600
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12809
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2016/1718C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 101/ 1200
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6157/ 2500/ 3917
- Rozvor [mm]
- 3700
- Provozní hmotnost
- 8118
- Hmotnosti zatížení SZ
- 9882
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- T
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/60 R 22,5 154/--- G/ 22.5X9.00
295/60 R 22,5 ---/145 G [2]/ 22.5X9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- Airbag
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8596-330
- ES/EU
- e1*2007/46*0727
- Číslo ORV
- UBL495562
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- *D.2 Varianta - celé označení: KSDM3CT21AXA030
*D.2 Verze - celé označení: A060J1GADSBXX
*V.9: 627/2014C; EURO VI
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkou:
- předepsaný tlak v pneumatikách je uveden jen v návodu k obsluze vozidla.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WDB96340610277368
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.