MERCEDES-BENZ ACTROS
- 2015
- ČERNÁ
- motorová nafta (NM)
- 12809 cm³
- 350 kW ≈ 476 k
VINWDB9634221L923402
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 6:21 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDB9634221L923402
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 20. 3. 2023. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MERCEDES-BENZ
- Model
- ACTROS
- Typ
- / 963-4-D
- Datum 1. registrace
- 14. 1. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 3. 2023
- Barva
- ČERNÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12809 cm³
- Výkon
- 350 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: RADEV TRANSPORT s.r.o. (IČO 28215117) od 20. 3. 2023
- Provozovatel: RADEV TRANSPORT s.r.o. (IČO 28215117) od 20. 3. 2023
Obvyklé u modelu ve stáří 11 let: 543–973 tis. km (medián 770 092 km, 40 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 14. 1. 2015 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 20. 3. 2023 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 20. 3. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | RADEV TRANSPORT s.r.o. (IČO 28215117) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. 2. 2026 | Pravidelná STK | Praha (č. 3103) | 493 042 km | způsobilé | 3 lehké
| 12. 2. 2027 |
| 9. 2. 2026 | Měření emisí | Praha (č. 511010) | 492 553 km | způsobilé | bez závad | 9. 2. 2027 |
| 7. 3. 2025 | Pravidelná STK | Praha (č. 3103) | 444 531 km | způsobilé | 2 lehké
| 7. 3. 2026 |
| 6. 3. 2025 | Měření emisí | Praha (č. 511010) | 444 317 km | způsobilé | bez závad | 6. 3. 2026 |
| 21. 3. 2024 | Pravidelná STK | Praha (č. 3103) | 392 329 km | způsobilé | 2 lehké
| 21. 3. 2025 |
| 20. 3. 2024 | Měření emisí | Praha (č. 511010) | 392 324 km | způsobilé | bez závad | 20. 3. 2025 |
| 16. 3. 2023 | Před registrací + měření emisí | Říčany (č. 3227) | 340 042 km | způsobilé | 4 lehké
| 16. 3. 2024 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2024 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-23-03-0760
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Spolková republika NěmeckoNový vlastník a provozovatel RADEV TRANSPORT s.r.o. (IČO 28215117)Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝVybavení zapsané v registru: ZÁVĚS
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 3. 2025 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA · protokol CZ-3103-24-03-0181
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2026 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA · protokol CZ-3103-25-03-0054
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2027 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA · protokol CZ-3103-26-02-0107
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (48)
Identifikace
- Tovární značka
- MERCEDES-BENZ
- Obchodní označení
- ACTROS
- Typ
- / 963-4-D
- Varianta
- KSDM3CN33BXB070
- Verze
- B020J1D1BSAXX
- Typ kód
- 963-4-D
- VIN
- WDB9634221L923402
- PČV
- 17802847
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- DAIMLER AG, STUTTGART, SRN
- Datum 1. registrace
- 14. 1. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 3. 2023
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DAIMLER AG
- Typ motoru
- OM471LA.6-3
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 350 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12809
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ 1 třetí
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 83R07
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 92/ 1350
- Za jízdy
- 77
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6457/ 2550/
- Rozvor [mm]
- 2650+1350
- Provozní hmotnost
- 8925
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 25000/ 25000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
7500/ 7500
11500/ 11500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 48000/ 44000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/55 R 22,5 154 G/ 11.75 X 22.5
315/60 R 22,5 154G/ 9.00 X 22.5
315/60 R 22,5 154/145 G [2]/ 9.00 X 22.5
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e1*2007/46*0733*05
- Číslo TP
- UL782243
- Číslo ORV
- UBF679817
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- IDV SRN
- Další záznamy
- ZEMĚ PŮVODU - SRN, RZ: GL M476, TP: FW416129
NA VOZIDLE NAMONTOVÁN PŘEDNÍ OCHRANNÝ RÁM S S DRŽÁKY NA PŘÍDAVNÉ SVĚTLOMETY.
VÝROBCE : BRAGAN
-
VOZIDLO JE VYBAVENO ORANŽOVÝM SVĚTELNÝM VÝSTRAŽNÝM ZAŘÍZENÍM HELLA ČÍSLO SCHVÁLENÍ E4 00 – 6514 ( 2X MAJÁK JE UMÍSTĚN NA NA STŘEŠE VOZIDLA)
-
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#13: 6590 DÉLKA VOZIDLA S PŘEDNÍM OCHRANNÝM RÁMEM
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WDB9634221L923402
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.