MERCEDES-BENZ ACTROS 2651 LS
- 2016
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 12809 cm³
- 375 kW ≈ 510 k
VINWDB96342410073411
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 16:07 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDB96342410073411
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MERCEDES-BENZ
- Model
- ACTROS 2651 LS
- Typ
- 963-4-E
- Datum 1. registrace
- 20. 6. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 6. 2016
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12809 cm³
- Výkon
- 375 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: CB Destrukce s.r.o. (IČO 25160095) od 20. 6. 2016
- Vlastník: CB Destrukce s.r.o. (IČO 25160095) od 2. 7. 2021
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 20. 6. 2016 | První registrace | Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) | Registr silničních vozidel |
| 20. 6. 2016 | Nový provozovatel | CB Destrukce s.r.o. (IČO 25160095) | Registr silničních vozidel |
| 2. 7. 2021 | Nový vlastník | CB Destrukce s.r.o. (IČO 25160095) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. 6. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Třebonín (č. 3302) | 296 235 km | způsobilé | bez závad | 3. 6. 2027 |
| 2. 6. 2025 | Pravidelná STK | Dolní Třebonín (č. 3302) | 287 720 km | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2026 |
| 2. 6. 2025 | Měření emisí | Dolní Třebonín (č. 430216) | 287 726 km | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2027 |
| 12. 12. 2024 | Technická silniční kontrola | České Budějovice (č. 7702) | – | způsobilé | bez závad | |
| 3. 6. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Třebonín (č. 3302) | 272 981 km | způsobilé | bez závad | 3. 6. 2025 |
| 7. 6. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Třebonín (č. 3302) | 258 389 km | způsobilé | bez závad | 7. 6. 2024 |
| 9. 6. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Třebonín (č. 3302) | 245 804 km | způsobilé | 1 lehká
| 9. 6. 2023 |
| 9. 6. 2021 | Pravidelná STK | Dolní Třebonín (č. 3302) | 199 077 km | způsobilé | bez závad | 9. 6. 2022 |
| 8. 6. 2021 | Měření emisí | Dolní Třebonín (č. 430215) | 199 077 km | způsobilé | bez závad | 8. 6. 2022 |
| 18. 6. 2020 | Opakovaná STK | Dolní Třebonín (č. 3302) | 166 744 km | způsobilé | bez závad | 1. 6. 2021 |
| 18. 6. 2020 | Měření emisí | Dolní Třebonín (č. 430215) | 166 743 km | způsobilé | bez závad | 18. 6. 2021 |
| 1. 6. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Třebonín (č. 3302) | 163 709 km | nezpůsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| |
| 4. 6. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Třebonín (č. 3302) | 127 165 km | způsobilé | bez závad | 4. 6. 2020 |
| 12. 6. 2018 | Pravidelná STK | Dolní Třebonín (č. 3302) | 91 614 km | způsobilé | bez závad | 12. 6. 2019 |
| 11. 6. 2018 | Měření emisí | Dolní Třebonín (č. 430215) | 91 614 km | – | bez závad | 11. 6. 2019 |
| 12. 6. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | 41 366 km | způsobilé | bez závad | 12. 6. 2018 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)Nový provozovatel CB Destrukce s.r.o. (IČO 25160095)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2018 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 382 01, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-17-06-0439
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2019 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 382 01, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-18-06-0479
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2020 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 382 01, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-19-06-0126
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2020 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 382 01, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-20-06-0062
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2021 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 382 01, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-20-06-0898
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2022 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 382 01, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-21-06-0393
-
Nový vlastník CB Destrukce s.r.o. (IČO 25160095)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2023 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 382 01, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-22-06-0446
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2024 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 382 01, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-23-06-0302
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2025 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 382 01, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-24-06-0009
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lannova 26, 370 74, České Budějovice · protokol CZ-7702-24-12-0004
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 6. 2026 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 382 01, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-25-06-0028
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2027 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 382 01, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-26-06-0134
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- MERCEDES-BENZ
- Obchodní označení
- ACTROS 2651 LS
- Typ
- 963-4-E
- Varianta
- KSDM3DN39
- Verze
- B090H2D1B
- Typ kód
- 963-4-E
- VIN
- WDB96342410073411
- PČV
- 14087835
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- DAIMLER, AG, STUTTGART, SRN
- Datum 1. registrace
- 20. 6. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 6. 2016
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DAIMLER, AG
- Typ motoru
- OM471LA.6-1
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 375 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12809
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -3
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 627/2014A
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 92/ 1350
- Za jízdy
- 77
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7117/ 2550/ 3834
- Rozvor [mm]
- 3550; 1350
- Provozní hmotnost
- 10085
- Hmotnosti zatížení SZ
- 915
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- T
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 26000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
10500/ 9500
10500/ 9500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 68000/ 48000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R 22,5 156/--- G / 22.5X11.75
315/80 R 22,5 ---/142 G [2] / 22.5X9.00
315/80 R 22,5 ---/142 G [2] / 22.5X9.00
/
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8601-011-00
- ES/EU
- e1*2007/46*0737
- Číslo TP
- UH449246
- Číslo ORV
- UBB763976
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- KOOPERATIVA Č.6377860235
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WDB96342410073411
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.