MERCEDES-BENZ AROCS 2545 L
- 2016
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 12809 cm³
- 330 kW ≈ 449 k
VINWDB96402010051911
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 18:29 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDB96402010051911
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MERCEDES-BENZ
- Model
- AROCS 2545 L
- Typ
- / 963-0-C
- Datum 1. registrace
- 26. 5. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 26. 5. 2016
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12809 cm³
- Výkon
- 330 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Layher CZ s.r.o. (IČO 62955985) od 26. 5. 2016
- Provozovatel: Layher CZ s.r.o. (IČO 62955985) od 26. 5. 2016
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 26. 5. 2016 | První registrace | Layher CZ s.r.o. (IČO 62955985) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14. 1. 2026 | Pravidelná STK | Kosmonosy (č. 3218) | 261 794 km | způsobilé | bez závad | 14. 1. 2027 |
| 15. 1. 2025 | Pravidelná STK | Kosmonosy (č. 3218) | 236 167 km | způsobilé | 1 lehká
| 15. 1. 2026 |
| 18. 1. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Kosmonosy (č. 3218) | 212 515 km | způsobilé | 7 lehkých
| 18. 1. 2026 |
| 18. 1. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Kosmonosy (č. 3218) | 188 905 km | způsobilé | 7 lehkých
| 18. 1. 2025 |
| 18. 1. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Kosmonosy (č. 3218) | 157 019 km | způsobilé | 6 lehkých
| 18. 1. 2024 |
| 20. 1. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Kosmonosy (č. 3218) | 128 883 km | způsobilé | 6 lehkých
| 20. 1. 2023 |
| 22. 1. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Kosmonosy (č. 3218) | 108 727 km | způsobilé | 8 lehkých
| 22. 1. 2022 |
| 22. 1. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Kosmonosy (č. 3218) | 80 148 km | způsobilé | 8 lehkých
| 22. 1. 2020 |
| 23. 1. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3240) | 51 719 km | způsobilé | bez závad | 23. 1. 2019 |
| 23. 1. 2018 | Měření emisí | Lysá nad Labem (č. 420821) | 51 718 km | – | bez závad | 23. 1. 2019 |
| 26. 5. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3218) | 29 615 km | způsobilé | 4 lehké
| 26. 5. 2018 |
| 10. 5. 2016 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Jihočeský kraj (č. 3307) | 776 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-16-05-1797
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Layher CZ s.r.o. (IČO 62955985)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2017Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2018 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-17-05-0833
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2019 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-18-01-1159
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 1. 2020 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-19-01-0493
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 1. 2021 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-20-01-0574
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2022 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-21-01-0444
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2023 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-22-01-0506
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2024 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-23-01-0536
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2025 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-24-01-0637
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2026 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-25-01-0266
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 1. 2027 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-26-01-0273
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- MERCEDES-BENZ
- Obchodní označení
- AROCS 2545 L
- Typ
- / 963-0-C
- Varianta
- UPBM3BN31*
- Verze
- B240J1D1A*
- Typ kód
- 963-0-C
- VIN
- WDB96402010051911
- PČV
- 14036545
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- DAIMLER, AG, STUTTGART, SRN
- Datum 1. registrace
- 26. 5. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 26. 5. 2016
- Druh (typ)
- 02 BOČNICE
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DAIMLER, AG
- Typ motoru
- OM471LA.6-5
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 330 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12809
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 1 STŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014A
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 86/ 1350
- Za jízdy
- 78
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10495/ 2550/ 3531
- Rozvor [mm]
- 5 100 + 1 350
- Provozní hmotnost
- 17115
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 26000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9 000/ 9 000
11 500/ 11 500
7 500/ 7 500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 35000/ 26400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Ložná délka
- 6850
- Ložná šířka
- 2480
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R 22,5 160/--- G / 22.5X11.75
315/80 R 22,5 ---/145 G [2] / 22.5X9.00
315/80 R 22,5 154/--- G / 22.5X9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- KUHN-MT, S.R.O., ČESKÉ BUDĚJOVICE, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 160005ALV
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8597-143-00
- ES/EU
- e1*2007/46*0732*
- Číslo ORV
- UBL886953
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Na výrobním štítku vozidla je uvedeno číslo homologace typu ES
e1*2007/46*0732 před jeho dostavbou.
*D.2 Varianta - celé označení: UPBM3BN31AXB391
*D.2 Verze - celé označení: B240J1D1ALKXX
*V.9: 627/2014A; EURO VI
*O.1 + O.2: Pro přívěsy s centrální nápravou závisí hmotnost
přípojného vozidla na typu spojovacího zařízení, max. 18 000 kg,
svislé zatížení spojovacího zařízení max. 1 000 kg.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkou:
- předepsaný tlak v pneumatikách je uveden jen v návodu k obsluze vozidla.
Dne 20.05.2016 byla Magistrátem města České Budějovice pod č.j. ODSH-EMV/16244/2016
schválena technická způsobilost jednotlivého vozidla ve II. stupni výroby - montáž
valníkové nástavby 01 varianta ALV.
Současně se doplňují údaje vozidla v kolonkách: 1, 2, 6, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16 a G.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WDB96402010051911
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.