MERCEDES-BENZ AROCS
- 2017
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 7698 cm³
- 260 kW ≈ 354 k
VINWDB96402010143937
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 20:06 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDB96402010143937
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MERCEDES-BENZ
- Model
- AROCS
- Typ
- / 963-0-C
- Datum 1. registrace
- 4. 7. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 7. 2017
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 7698 cm³
- Výkon
- 260 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Odpady-Třídění-Recyklace a.s. (IČO 63483980) od 4. 7. 2017
- Provozovatel: Odpady-Třídění-Recyklace a.s. (IČO 63483980) od 4. 7. 2017
Obvyklé u modelu ve stáří 9 let: 126–294 tis. km (medián 183 534 km, 166 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 4. 7. 2017 | První registrace | Odpady-Třídění-Recyklace a.s. (IČO 63483980) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 5. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Staré Město (č. 3719) | 183 585 km | způsobilé | bez závad | 22. 5. 2027 |
| 26. 5. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Staré Město (č. 3719) | 162 848 km | způsobilé | bez závad | 26. 5. 2026 |
| 30. 5. 2024 | Pravidelná STK | Staré Město (č. 3719) | 141 830 km | způsobilé | bez závad | 30. 5. 2025 |
| 27. 5. 2024 | Měření emisí | Uherské Hradiště (č. 171101) | 141 554 km | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2026 |
| 1. 6. 2023 | Pravidelná STK | Staré Město (č. 3719) | 123 202 km | způsobilé | bez závad | 1. 6. 2024 |
| 1. 6. 2023 | Měření emisí | Staré Město (č. 470544) | 123 225 km | způsobilé | bez závad | 1. 6. 2024 |
| 8. 6. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Staré Město (č. 3719) | 105 406 km | způsobilé | bez závad | 8. 6. 2023 |
| 2. 6. 2021 | Pravidelná STK | Staré Město (č. 3719) | 85 365 km | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2022 |
| 31. 5. 2021 | Měření emisí | Uherské Hradiště (č. 171101) | 85 353 km | způsobilé | bez závad | 31. 5. 2022 |
| 16. 6. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Staré Město (č. 3719) | 67 319 km | způsobilé | bez závad | 16. 6. 2021 |
| 21. 6. 2019 | Pravidelná STK | Staré Město (č. 3719) | 46 330 km | způsobilé | bez závad | 21. 6. 2020 |
| 19. 6. 2019 | Měření emisí | Staré Město (č. 470544) | 46 241 km | způsobilé | bez závad | 19. 6. 2020 |
| 29. 6. 2018 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3719) | 23 469 km | způsobilé | bez závad | 29. 6. 2019 |
| 29. 6. 2018 | Měření emisí | Staré Město (č. 471101) | 23 468 km | – | bez závad | 29. 6. 2019 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Odpady-Třídění-Recyklace a.s. (IČO 63483980)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 7. 2018
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 6. 2019 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-18-06-0359
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 6. 2020 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-19-06-0232
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2021 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-20-06-0229
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 6. 2022 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-21-06-0013
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2023 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-22-06-0090
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2024 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-23-06-0020
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2025 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-24-05-0323
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2026 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-25-05-0287
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2027 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-26-05-0254
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- MERCEDES-BENZ
- Obchodní označení
- AROCS
- Typ
- / 963-0-C
- Varianta
- UPBM2FN31CXB220
- Verze
- B180A1G1EZZXX
- Typ kód
- 963-0-C
- VIN
- WDB96402010143937
- PČV
- 14684741
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- PRO PŘEPRAVU ODPADU
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- DAIMLER, AG, STUTTGART, SRN
- Datum 1. registrace
- 4. 7. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 7. 2017
- Druh (typ)
- PRO PŘEPRAVU ODPADU, ZOELLER MEDIUM XL
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DAIMLER, AG
- Typ motoru
- OM936LA.6-1
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 260 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 7698
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 1 STŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 80
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1650
- Za jízdy
- 76
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10170/ 2500/ 3620
- Rozvor [mm]
- 4200 + 1350
- Provozní hmotnost
- 15480
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 26000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
12000/ 11500
7500/ 7500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 32000/ 32000
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R 22,5 154/--- F/ 22.5x9.00
315/80 R 22,5 ---/145 F [2] / 22.5x9.00
315/80 R 22,5 154/--- F / 22.5x9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ZOELLER SYSTEMS S.R.O., ŘÍČANY, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- A01170432
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8597-195
- ES/EU
- e1*2007/46*0732
- Číslo TP
- UH937989
- Číslo ORV
- UAT681810
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Na výrobním štítku vozidla je uvedeno číslo homologace typu ES
e1*2007/46*0732 před jeho dostavbou.
# D.2 Varianta - celé označení: UPBM2FN31CXB220
# D.2 Verze - celé označení: B180A1G1EZZXX
#V.9: 627/2014C; EURO VI
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkou:
- předepsaný tlak v pneumatikách je uveden jen v návodu k obsluze vozidla.
Při přáci na pozemních komunikacích musí být v činnosti zvláštní výstražné světelné zařízení oranžové barvy na přední i
zadní části vozidla.
Zákaz přepravy osob na zadních stupátkách s výjimkou pracovního přesunu maximální rychlostí 30km/h.
Zákaz couvání s osobami na zadních stupátkách.
Na zadní části nástavby je dvojice přídavných zadních sdružených svítilen homologovaného typu.
RZ je umístěna na horní části nástavby.
Nástavba plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkami:
-výčnělky na zádi vozidla,
-vzdálenost bční obrysové svítilny od zádi vozidla,
-vzdálenost boční odrazky od zádi vozidla.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WDB96402010143937
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.