MERCEDES-BENZ AROCS 1824 K
- 2015
- ŽLUTÁ
- motorová nafta (NM)
- 7698 cm³
- 175 kW ≈ 238 k
VINWDB9642001L982535
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 19:57 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDB9642001L982535
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MERCEDES-BENZ
- Model
- AROCS 1824 K
- Typ
- 963-2-A
- Rok výroby
- 2015
- Datum 1. registrace
- 23. 9. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 9. 2015
- Barva
- ŽLUTÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 7698 cm³
- Výkon
- 175 kW
- Kategorie
- N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: FREKOMOS, s.r.o. (IČO 61942618) od 12. 7. 2018
- Vlastník: FREKOMOS, s.r.o. (IČO 61942618) od 26. 3. 2021
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 23. 9. 2015 | První registrace | SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) | Registr silničních vozidel |
| 23. 9. 2015 | Nový provozovatel | ALPINE Bau CZ a.s. (IČO 02604795) | Registr silničních vozidel |
| 12. 7. 2018 | Nový provozovatel | FREKOMOS, s.r.o. (IČO 61942618) | Registr silničních vozidel |
| 26. 3. 2021 | Nový vlastník | FREKOMOS, s.r.o. (IČO 61942618) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19. 2. 2026 | Opakovaná STK | Sviadnov (č. 3822) | 152 981 km | způsobilé | bez závad | 27. 1. 2027 |
| 6. 2. 2026 | Měření emisí | Valašské Meziříčí (č. 481004) | 152 444 km | způsobilé | bez závad | 6. 2. 2028 |
| 27. 1. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Sviadnov (č. 3822) | 152 193 km | nezpůsobilé | 6 vážných
| |
| 6. 12. 2024 | Pravidelná STK | Valašské Meziříčí (č. 3817) | 148 155 km | způsobilé | 1 lehká
| 6. 12. 2025 |
| 5. 12. 2024 | Měření emisí | Valašské Meziříčí (č. 481004) | 148 149 km | způsobilé | bez závad | 5. 12. 2026 |
| 6. 12. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Valašské Meziříčí (č. 3817) | 127 097 km | způsobilé | bez závad | 6. 12. 2024 |
| 8. 12. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Valašské Meziříčí (č. 3817) | 111 460 km | způsobilé | bez závad | 8. 12. 2023 |
| 15. 12. 2021 | Pravidelná STK | Sviadnov (č. 3822) | 87 039 km | způsobilé | bez závad | 15. 12. 2022 |
| 6. 12. 2021 | Měření emisí | Valašské Meziříčí (č. 481012) | 86 982 km | způsobilé | bez závad | 6. 12. 2022 |
| 19. 3. 2021 | Evidenční kontrola | Valašské Meziříčí (č. 3817) | 62 732 km | způsobilé | bez závad | |
| 27. 11. 2020 | Pravidelná STK | Valašské Meziříčí (č. 3817) | 61 959 km | způsobilé | 3 lehké
| 27. 11. 2021 |
| 26. 11. 2020 | Měření emisí | Valašské Meziříčí (č. 481012) | 61 958 km | způsobilé | bez závad | 26. 11. 2021 |
| 5. 12. 2019 | Pravidelná STK | Valašské Meziříčí (č. 3817) | 47 982 km | způsobilé | bez závad | 5. 12. 2020 |
| 3. 12. 2019 | Měření emisí | Valašské Meziříčí (č. 481012) | 47 976 km | způsobilé | bez závad | 3. 12. 2020 |
| 23. 11. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Valašské Meziříčí (č. 3817) | 34 083 km | způsobilé | 2 lehké
| 23. 11. 2019 |
| 12. 7. 2018 | Evidenční kontrola | Valašské Meziříčí (č. 3817) | 34 062 km | způsobilé | bez závad | |
| 25. 9. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | 25 176 km | způsobilé | bez závad | 25. 9. 2018 |
| 22. 9. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3817) | 14 302 km | způsobilé | bez závad | 22. 9. 2017 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)Nový provozovatel ALPINE Bau CZ a.s. (IČO 02604795)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2019Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2017 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2018 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-17-09-0354
-
Nový provozovatel FREKOMOS, s.r.o. (IČO 61942618)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-18-07-0045
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2019 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-18-11-0143
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2020 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-19-12-0021
-
Vyřazení z provozu VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
-
Konec vyřazení z provozu VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 11. 2021 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-20-11-0163
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-21-03-0104
-
Nový vlastník FREKOMOS, s.r.o. (IČO 61942618)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2022 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 739 25, SVIADNOV · protokol CZ-3822-21-12-0196
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2023 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-22-12-0017
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2024 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-23-12-0009
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2025 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-24-12-0016
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2026 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 739 25, SVIADNOV · protokol CZ-3822-26-01-0273
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 1. 2027 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 739 25, SVIADNOV · protokol CZ-3822-26-02-0193
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (68)
Identifikace
- Tovární značka
- MERCEDES-BENZ
- Obchodní označení
- AROCS 1824 K
- Typ
- 963-2-A
- Varianta
- UKBM2AN21AXA060
- Verze
- A090B1D7JLLXX
- Typ kód
- 963-2-A
- VIN
- WDB9642001L982535
- PČV
- 13687152
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- CISTERNOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3G
- Výrobce vozidla
- DAIMLER, AG, STUTTGART, SRN
- Rok výroby
- 2015
- Datum 1. registrace
- 23. 9. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 9. 2015
- Druh (typ)
- CISTERNOVÁ - MK 7
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DAIMLER, AG
- Typ motoru
- OM936LA.6-5
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 175 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 7698
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 627/2014A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 93/ 1650
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7250/ 2550/ 3500
- Rozvor [mm]
- 3900
- Provozní hmotnost
- 9230
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
13000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 27000/ 19200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 32000/ 32000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R 22,5 154/--- G / 22.5X9.00
315/80 R 22,5 ---/149 G [2] / 22.5X9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- KOBIT S.R.O., PRAHA, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 587/3153/15
- Barva
- ŽLUTÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8798-003-00
- ES/EU
- e1*2007/46*0728*04
- Číslo TP
- UG633575
- Číslo ORV
- UAP341186
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- TABULKA REG.ZNAČKY JE VÝŠE NEŽ JE PŘEDEPSÁNO TABULKA REG.ZNAČKY JE UMÍSTĚNA VLEVO OD PODÉLNÉ OSY VOZIDLA VOZIDLO JE VYBAVENO OCHRANNÝMI MŘÍŽKAMI ČELNÍCH A ZADNÍCH SVĚTLOMETŮ 26.11.2025 OPRAVA DAT
- Další záznamy
- 26.04.2016, tabulka registrační značky je výše než je předepsáno, tabulka registrační značky je umístěna vlevo od podélné osy vozidla.
26.09.2016, VOZIDLO JE VYBAVENO OCHRANNÝMI MŘÍŽKAMI ČELNÍCH A ZADNÍCH SVĚTLOMETŮ .
VOZIDLO JE VYBAVENO JEDNÍM PÁREM SVÍTILEN S DÁLKOVÝM, POTKÁVACÍM, OBRYSOVÝM A SMĚROVÝM SVĚTLEM UMÍSTĚNÝM POD OKNEM. VOZIDLO JE VYBAVENO PŘEDNÍM UPÍNACÍM ZAŘÍZENÍM A KOMUNÁLNÍ HYDRAULIKOU. PŘI PRÁCI NA PK MUSÍ BÝT V ČINNOSTI ZVSZ ORANŽOVÉ BARVY NA KABINĚ VOZIDLA.
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Na výrobním štítku vozidla je uvedeno číslo homologace typu ES e1*2007/46*0728 před jeho dostavbou.
*O.1 + O.2: Pro přívěsy s centrální nápravou závisí hmotnost přípojného vozidla na typu spojovacího zařízení, max. 18 000 kg, svislé zatížení spojovacího zařízení max. 1 000 kg.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkou:
- předepsaný tlak v pneumatikách je uveden jen v návodu k obsluze vozidla.
NÁSTAVBA PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001SB. S VÝJIMKOU:
- VÝČNĚLKY NA PŘEDNÍ ČÁSTI VOZIDLA.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WDB9642001L982535
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.