MERCEDES-BENZ ATEGO 815

  • 2007
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 4249 cm³
  • 110 kW ≈ 150 k

VINWDB9700151L162934

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 8:35 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDB9700151L162934

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MERCEDES-BENZ
Model
ATEGO 815
Typ
/ 970.01
Datum 1. registrace
21. 3. 2007
Datum 1. registrace v ČR
27. 4. 2021
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
4249 cm³
Výkon
110 kW
Kategorie
N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 20. 4. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
339 161 km
při prohlídce 20. 4. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 19 let (všechny roky výroby): 320–638 tis. km (medián 468 308 km, 281 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
4better s.r.o.
od 27. 4. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
21. 3. 2007 První registrace Registr silničních vozidel
27. 4. 2021 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
27. 4. 2021 Nový vlastník a provozovatel 4better s.r.o. (IČO 27505294) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000 20222023202420252026 21. 4. 2021: 119 733 km14. 4. 2022: 160 527 km22. 4. 2022: 161 392 km20. 4. 2023: 203 464 km21. 4. 2023: 203 662 km17. 4. 2024: 249 579 km19. 4. 2024: 250 097 km22. 4. 2025: 295 860 km20. 4. 2026: 339 160 km20. 4. 2026: 339 161 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
20. 4. 2026 Pravidelná STK Pardubice (č. 3622) 339 161 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
20. 4. 2027
20. 4. 2026 Měření emisí Pardubice (č. 460634) 339 160 km způsobilé bez závad 20. 4. 2028
22. 4. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Pardubice (č. 3622) 295 860 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.2.1 Uvolněné uchycení odrazky, které však zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) ani spolehlivost její montáže. lehká
  • 6.1.5.1.1 Nosič náhradního kola poškozený, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
22. 4. 2027
19. 4. 2024 Pravidelná STK Pardubice (č. 3622) 250 097 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
19. 4. 2025
17. 4. 2024 Měření emisí Holice (č. 560617) 249 579 km způsobilé bez závad 17. 4. 2026
21. 4. 2023 Pravidelná STK Pardubice (č. 3610) 203 662 km způsobilé
5 lehkých
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
21. 4. 2024
20. 4. 2023 Měření emisí Holice (č. 560617) 203 464 km způsobilé bez závad 20. 4. 2025
22. 4. 2022 Pravidelná STK Pardubice (č. 3622) 161 392 km způsobilé bez závad 22. 4. 2023
14. 4. 2022 Měření emisí Holice (č. 560617) 160 527 km způsobilé bez závad 14. 4. 2024
21. 4. 2021 Před registrací + měření emisí Plzeň (č. 3413) 119 733 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
21. 4. 2022

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2022 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-21-04-3194
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel 4better s.r.o. (IČO 27505294)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2022
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2023 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-22-04-1483
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2024 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-23-04-0827
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2025 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-24-04-1449
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2026 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-25-04-1199
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2027 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-26-04-1202
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (51)

Identifikace

Tovární značka
MERCEDES-BENZ
Obchodní označení
ATEGO 815
Typ
/ 970.01
Typ kód
970.01
VIN
WDB9700151L162934
PČV
16774511
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
DAIMLERCHRYSLER AG, STUTTGART, NĚMECKO
Datum 1. registrace
21. 3. 2007
Datum 1. registrace v ČR
27. 4. 2021
Druh (typ)
03 SKŘÍŇOVÁ NÁSTAVBA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
DAIMLERCHRYSLER AG, STUTTGART, NĚMECKO
Typ motoru
OM 904 LA.III/2
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
110 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
4249
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/27A
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1650
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7850/ 2550/ 3550
Rozvor [mm]
4360
Provozní hmotnost
5030
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
7490/ 7490
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
3200/ 3200
4600/ 4600
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Ložná délka
5800
Ložná šířka
2380
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/75 R 17.5 124/--- G/ 17.5 X 6.00
215/75 R 17.5 ---/113 G [2]/ 17.5 X 6.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SAXAS GMBH, VERDAU, NĚMECKO
Výrobní číslo karoserie
05-65930
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 /
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UL088088
Číslo ORV
UBB202436
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
PŘEREGISTROVÁNO SRN; PRO VOZIDLO JE SCHVÁLENO TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ TŘÍDY A50-X, TYP ORIS D107,
SCHVALOVACÍ ZNAČKA E1 00-0018, HMOTNOST BRZDĚNÉHO PŘÍVĚSU 2 700 KG.
SVISLÉ ZATÍŽENÍ TAŽNÉHO ZAŘÍZENÍ Z 100. JINÁ TAŽNÁ ZAŘÍZENÍ MUSÍ MÍT
SAMOSTATNÉ SCHVÁLENÍ.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*O.1;O.2: PRO PŘÍVĚSY S CENTRÁLNÍ NÁPRAVOU ZÁVISÍ NEJVĚTŠÍ TECHNICKY
PŘÍPUSTNÁ/POVOLENÁ HMOTNOST PŘÍPOJNÉHO VOZIDLA A SVISLÉ ZATÍŽENÍ
SPOJOVACÍHO ZAŘÍZENÍ NA TYPU SPOJOVACÍHO ZAŘÍZENÍ. SVISLÉ ZATÍŽENÍ
SPOJOVACÍHO ZAŘÍZENÍ MŮŽE BÝT MAX. 700 KG.
*N.1: 17.5 X 6.00; 215/75 R 17.5
17.5 X 6.75; 10 R 17.5, 9.5 R 17.5, 235/75 R 17.5.
*N.2: 17.5 X 6.00; 215/75 R 17.5 [2]
17.5 X 6.75; 10 R 17.5 [2], 9.5 R 17.5 [2], 235/75 R 17.5 [2].
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB. S VÝJIMKOU:
- NA VÝROBNÍM ŠTÍTKU NENÍ VYZNAČENA HMOTNOST SOUPRAVY
- PŘEDEPSANÝ TLAK V PNEUMATIKÁCH JE UVEDEN JEN V NÁVODU K OBSLUZE.

Další ověření (externí odkazy)