MERCEDES-BENZ 815

  • 2006
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 4249 cm³
  • 112 kW ≈ 152 k

VINWDB9700151L163609

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 0:36 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDB9700151L163609

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MERCEDES-BENZ
Model
815
Typ
MERCEDES-BENZ 815 970.01 / 970.01
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
26. 9. 2006
Datum 1. registrace v ČR
26. 9. 2006
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
4249 cm³
Výkon
112 kW
Kategorie
N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 30. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
339 497 km
při prohlídce 30. 1. 2026
3
Vlastníci v registru
WUKA - GROUP s.r.o.
od 17. 1. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
26. 9. 2006 První registrace ACA1213 a.s. (IČO 27407250) Registr silničních vozidel
7. 4. 2008 Nový vlastník Credium, a.s., v likvidaci (IČO 25139886) Registr silničních vozidel
26. 8. 2010 Nový provozovatel Malešická automobilová s.r.o. (IČO 15888436) Registr silničních vozidel
3. 3. 2016 Nový vlastník UNILEASING a.s. (IČO 25205552) Registr silničních vozidel
3. 3. 2016 Nový provozovatel WUKA - GROUP s.r.o. (IČO 27561071) Registr silničních vozidel
17. 1. 2019 Nový vlastník WUKA - GROUP s.r.o. (IČO 27561071) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000 201020132016201920222025 16. 3. 2009: 36 703 km12. 3. 2010: 71 435 km11. 8. 2010: 88 204 km3. 3. 2011: 105 206 km23. 3. 2012: 141 750 km22. 3. 2013: 170 236 km21. 3. 2014: 203 668 km4. 3. 2015: 231 345 km5. 3. 2015: 231 356 km1. 2. 2016: 254 167 km26. 2. 2016: 254 532 km21. 2. 2017: 270 093 km12. 3. 2018: 295 183 km9. 1. 2019: 302 898 km9. 1. 2020: 309 859 km7. 1. 2021: 318 116 km5. 1. 2022: 321 394 km5. 1. 2023: 324 770 km8. 1. 2024: 332 310 km9. 1. 2024: 332 310 km23. 1. 2025: 334 830 km8. 1. 2026: 337 818 km30. 1. 2026: 339 497 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
30. 1. 2026 Pravidelná STK Říčany (č. 3227) 339 497 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
30. 1. 2027
8. 1. 2026 Pravidelná STK Říčany (č. 3227) 337 818 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 4.2.1.1.1 Nesvítí některá nepovinná (volitelná) obrysová nebo denní svítilna. lehká
8. 1. 2027
23. 1. 2025 Pravidelná STK Říčany (č. 3227) 334 830 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 4.2.1.1.1 Nesvítí některá nepovinná (volitelná) obrysová nebo denní svítilna. lehká
23. 1. 2026
9. 1. 2024 Pravidelná STK Říčany (č. 3227) 332 310 km způsobilé
6 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
9. 1. 2025
8. 1. 2024 Měření emisí Říčany (č. 420934) 332 310 km způsobilé bez závad 8. 1. 2025
5. 1. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Říčany (č. 3227) 324 770 km způsobilé
6 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
5. 1. 2024
5. 1. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Říčany (č. 3227) 321 394 km způsobilé
6 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
5. 1. 2023
7. 1. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Říčany (č. 3227) 318 116 km způsobilé
7 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
7. 1. 2022
9. 1. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Říčany (č. 3227) 309 859 km způsobilé
7 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.7 Poškození skla zasklení (např. poškrábání) mimo pole výhledu řidiče, které zjevně nemá vliv na celkovou pevnost zasklení. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
9. 1. 2021
9. 1. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Říčany (č. 3227) 302 898 km způsobilé
6 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 3.2.1.7 Poškození skla zasklení (např. poškrábání) mimo pole výhledu řidiče, které zjevně nemá vliv na celkovou pevnost zasklení. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
9. 1. 2020
12. 3. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Říčany (č. 3227) 295 183 km způsobilé
6 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
12. 3. 2019
21. 2. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3227) 270 093 km způsobilé
2 lehké
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
21. 2. 2018
26. 2. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3227) 254 532 km způsobilé
2 lehké
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.12.1.1.4 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém (jiného) světelného zařízení poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
26. 2. 2017
1. 2. 2016 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3217) 254 167 km způsobilé bez závad
5. 3. 2015 Opakovaná STK Hlavní město Praha (č. 3103) 231 356 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
4. 3. 2016
4. 3. 2015 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3103) 231 345 km dočasně způsobilé
1 lehká, 3 vážné
  • 5.2.1.3 Ochranné zařízení kryjící matice kol, je-li vyžadováno, chybí, neodpovídá požadavkům nebo je poškozené tak, že neplní svoji funkci, nebo může způsobit zranění. vážná
  • 6.1.1.2.2 Některé spojovací prvky (šrouby, nýty, sváry) nebo výstužné desky rámu jsou zjevně uvolněné, prasklé nebo chybí. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.2 Zástěrka / zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie, je-li vyžadováno, chybí nebo neplní svoji funkci. vážná
3. 4. 2015
21. 3. 2014 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3103) 203 668 km způsobilé
2 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
21. 3. 2015
22. 3. 2013 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3103) 170 236 km způsobilé
2 lehké
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
22. 3. 2014
23. 3. 2012 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3112) 141 750 km způsobilé
5 lehkých
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4164 Zkrutná tyč stabilizátoru, případně pružná vodící lůžka jsou mírně poškozená (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4174 Některé hřídele, klouby mají mírně zvětšené vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
23. 3. 2013
3. 3. 2011 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3103) 105 206 km způsobilé
1 lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
3. 3. 2012
11. 8. 2010 Evidenční kontrola Hlavní město Praha (č. 3103) 88 204 km způsobilé bez závad 11. 8. 2010
12. 3. 2010 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3103) 71 435 km způsobilé bez závad 12. 3. 2011
16. 3. 2009 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3103) 36 703 km způsobilé bez závad 16. 3. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel ACA1213 a.s. (IČO 27407250)
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
  2. Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  3. Nový vlastník Credium, a.s., v likvidaci (IČO 25139886)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2010 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2011 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA
  7. Nový provozovatel Malešická automobilová s.r.o. (IČO 15888436)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2012 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2013 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2014 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 3. 2015 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2015 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2016 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA
  14. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2017 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY
  16. Nový vlastník UNILEASING a.s. (IČO 25205552)
    Nový provozovatel WUKA - GROUP s.r.o. (IČO 27561071)
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2018 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-17-02-1002
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2019 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-18-03-0623
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2020 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-19-01-0376
  20. Nový vlastník WUKA - GROUP s.r.o. (IČO 27561071)
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2021 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-20-01-0424
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2022 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-21-01-0292
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2023 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-22-01-0207
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2024 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-23-01-0325
  25. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2025 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-24-01-0421
  26. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2026 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-25-01-1374
  27. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2027 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-26-01-0356
  28. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 1. 2027 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-26-01-1522
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (MERCEDES-BENZ 815 2006 v ČR obvykle 3,2, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 21,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 28 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • MAJÁK ORANŽOVÝ
  • OMEZ. RYCHLOSTI
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
MERCEDES-BENZ
Obchodní označení
815
Typ
MERCEDES-BENZ 815 970.01 / 970.01
Typ kód
970.01
VIN
WDB9700151L163609
PČV
2146187
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
PLOŠINOVÝ
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
DAIMLERCHRYSLER, AG, STUTTGART, SRN
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
26. 9. 2006
Datum 1. registrace v ČR
26. 9. 2006
Druh (typ)
PLOŠINOVÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
DAIMLERCHRYSLER, AG, STUTTGART, SRN
Typ motoru
OM 904 LA.III/2
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
112 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
4249
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/27A
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1650
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8150/ 2450/ 2750
Rozvor [mm]
4220
Provozní hmotnost
5490
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
7490/ 7490
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
3200/ 3200
4600/ 4600
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2700/ 2700
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
18000/ 18000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/75 R 17.5 124/- G/ 17.5 X 6.00
215/75 R 17.5 -/113 G [2]/ 17.5 X 6.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
HCS CENTRUM , S.R.O., PLANÁ N. LUŽNICÍ, ČESKÁ REPUBLIKA
Výrobní číslo karoserie
002P07
Barva
BÍLÁ
Barva doplňková
ŽLUTÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A 50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3939-106-03
Číslo TP
UH964550
Číslo ORV
UAX124199
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
UAE385855 ZAPOMENUTO V PC VYSTAVIT - ZTRÁTA
Další záznamy
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Pro vozidlo je schváleno tažné zařízení třídy A50-X, typ ORIS D107,
schvalovací značka e1 00-0018, hmotnost brzděného přívěsu 2 700 kg.
Svislé zatížení tažného zařízení Z 100. Jiná tažná zařízení musí mít
samostatné schválení.
Variabilní provedení vozidla:
”O.1-0.2: Pro přívěsy s centrální nápravou závisí největší technicky
přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla a svislé zatížení
spojovacího zařízení na typu spojovacího zařízení. Svislé zatížení
spojovacího zařízení může být max. 700 kg.
*20: 17.5 x 6.00; 215/75 R 17.5
17.5 x 6.75; 10 R 17.5, 9.5 R 17.5, 235/75 R 17.5.
*21: 17.5 x 6.00; 215/75 R 17.5 [2]
17.5 x 6.75; 10 R 17.5 [2], 9.5 R 17.5 [2], 235/75 R 17.5 [2].
Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkou:
- na výrobním štítku není vyznačena hmotnost soupravy
- předepsaný tlak v pneumatikách je uveden jen v návodu k obsluze.
Vozidlo je vybaveno zvs oranžové barvy.
Nástavba plní požadavky zákona č.56/2001Sb.

Další ověření (externí odkazy)