MERCEDES BENZ ATEGO 818
- 2008
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 4249 cm³
- 130 kW ≈ 177 k
VINWDB9700151L259151
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 1:58 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDB9700151L259151
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: PARDUBICE.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 40 dnů (16. 2. 2017 až 28. 3. 2017). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MERCEDES BENZ
- Model
- ATEGO 818
- Typ
- MERCEDES-BENZ ATEGO 818 970.01 WDB970 / 970.01
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 15. 1. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 1. 2009
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 4249 cm³
- Výkon
- 130 kW
- Kategorie
- N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: 4better s.r.o. (IČO 27505294) od 24. 5. 2017
- Provozovatel: 4better s.r.o. (IČO 27505294) od 24. 5. 2017
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 15. 1. 2008 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 16. 1. 2009 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 16. 1. 2009 | Nový provozovatel | JAMP, s.r.o. (IČO 48267929) | Registr silničních vozidel |
| 13. 1. 2012 | Nový vlastník a provozovatel | SLOT Group, a.s. (IČO 62741560) | Registr silničních vozidel |
| 25. 2. 2015 | Nový vlastník | UNILEASING a.s. (IČO 25205552) | Registr silničních vozidel |
| 16. 2. 2017 | Nový vlastník | SLOT Group, a.s. (IČO 62741560) | Registr silničních vozidel |
| 28. 3. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 24. 5. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | 4better s.r.o. (IČO 27505294) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 7. 2024 | TSK - Opakovaná | Pardubice (č. 3610) | 671 864 km | způsobilé | 6 lehkých
| 7. 2. 2025 |
| 10. 6. 2024 | Technická silniční kontrola | Pardubice (č. 7717) | 669 026 km | dočasně způsobilé | 2 vážné
| |
| 7. 2. 2024 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 656 591 km | způsobilé | 6 lehkých
| 7. 2. 2025 |
| 6. 2. 2024 | Měření emisí | Holice (č. 560617) | 656 320 km | způsobilé | bez závad | 6. 2. 2026 |
| 10. 2. 2023 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 617 798 km | způsobilé | 14 lehkých
| 10. 2. 2024 |
| 9. 2. 2023 | Měření emisí | Holice (č. 560617) | 617 371 km | způsobilé | bez závad | 9. 2. 2025 |
| 16. 2. 2022 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 569 557 km | způsobilé | 8 lehkých
| 16. 2. 2023 |
| 15. 2. 2022 | Měření emisí | Holice (č. 560617) | 569 316 km | způsobilé | bez závad | 15. 2. 2024 |
| 22. 2. 2021 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 527 382 km | způsobilé | 9 lehkých
| 22. 2. 2022 |
| 10. 2. 2021 | Měření emisí | Holice (č. 560617) | 526 090 km | způsobilé | bez závad | 10. 2. 2022 |
| 18. 2. 2020 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 483 338 km | způsobilé | 8 lehkých
| 18. 2. 2021 |
| 18. 2. 2020 | Měření emisí | Holice (č. 560617) | 483 356 km | způsobilé | bez závad | 18. 2. 2021 |
| 12. 2. 2019 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 441 428 km | způsobilé | 8 lehkých
| 12. 2. 2020 |
| 6. 2. 2019 | Měření emisí | Holice (č. 560617) | 440 858 km | způsobilé | bez závad | 6. 2. 2020 |
| 12. 2. 2018 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | 403 231 km | způsobilé | 12 lehkých
| 12. 2. 2019 |
| 12. 2. 2018 | Měření emisí | Holice (č. 560617) | 403 206 km | – | bez závad | 12. 2. 2019 |
| 24. 5. 2017 | Evidenční kontrola | Karlovarský kraj (č. 3409) | 373 991 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 24. 3. 2017 | Opakovaná STK | Karlovarský kraj (č. 3409) | 378 909 km | způsobilé | 6 lehkých
| 15. 2. 2018 |
| 15. 2. 2017 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3409) | 367 799 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 8 vážných
| 17. 3. 2017 |
| 15. 2. 2016 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3409) | 322 532 km | způsobilé | 1 lehká
| 15. 2. 2017 |
| 26. 2. 2015 | Evidenční kontrola | Karlovarský kraj (č. 3409) | 285 050 km | způsobilé | bez závad | |
| 24. 2. 2015 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3409) | 284 997 km | způsobilé | bez závad | 24. 2. 2016 |
| 24. 2. 2015 | Evidenční kontrola | Karlovarský kraj (č. 3409) | 284 997 km | způsobilé | bez závad | |
| 24. 2. 2014 | Opakovaná STK | Karlovarský kraj (č. 3409) | 236 760 km | způsobilé | 1 lehká
| 11. 2. 2015 |
| 11. 2. 2014 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3409) | 235 317 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 5 vážných
| 13. 3. 2014 |
| 18. 2. 2013 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3409) | 196 233 km | způsobilé | bez závad | 18. 2. 2014 |
| 13. 2. 2012 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3409) | 153 584 km | způsobilé | 1 lehká
| 13. 2. 2013 |
| 6. 1. 2012 | Evidenční kontrola | Karlovarský kraj (č. 3409) | 149 328 km | způsobilé | bez závad | 6. 1. 2012 |
| 1. 2. 2011 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3409) | 115 246 km | způsobilé | bez závad | 1. 2. 2012 |
| 28. 1. 2010 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3409) | 74 541 km | způsobilé | bez závad | 28. 1. 2011 |
| 7. 1. 2009 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Karlovarský kraj (č. 3409) | 21 275 km | způsobilé | bez závad | 7. 1. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel JAMP, s.r.o. (IČO 48267929)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LESOV EV. Č. 8, 362 61, SADOV
-
Nový vlastník a provozovatel SLOT Group, a.s. (IČO 62741560)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2013 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 362 61, SADOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 2. 2014 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 362 61, SADOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2014 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 362 61, SADOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 2. 2015 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 362 61, SADOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2016 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 362 61, SADOVEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LESOV EV. Č. 8, 362 61, SADOV
-
Nový vlastník UNILEASING a.s. (IČO 25205552)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LESOV EV. Č. 8, 362 61, SADOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2017 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 362 61, SADOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2017 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 362 61, SADOV · protokol CZ-3409-17-02-0062
-
Nový vlastník SLOT Group, a.s. (IČO 62741560)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2018 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 362 61, SADOV · protokol CZ-3409-17-03-0148
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel 4better s.r.o. (IČO 27505294)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LESOV EV. Č. 8, 362 61, SADOV · protokol CZ-3409-17-05-0126
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2019 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-18-02-0606
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2020 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-19-02-0469
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 2. 2021 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-20-02-0850
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2022 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-21-02-1112
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 2. 2023 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-22-02-0911
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2024 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-23-02-0586
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 2. 2025 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-24-02-0381
-
Technická silniční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2024 · stanice: Na Spravedlnosti 2516, 530 48, Pardubice · protokol CZ-7717-24-06-0103
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 2. 2025 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 533 53, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-24-07-0235
-
Vyřazení z provozu PARDUBICE
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 5. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- MERCEDES BENZ
- Obchodní označení
- ATEGO 818
- Typ
- MERCEDES-BENZ ATEGO 818 970.01 WDB970 / 970.01
- Typ kód
- 970.01
- VIN
- WDB9700151L259151
- PČV
- 12007054
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SKŘÍŇOVÁ
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- DAIMLERCHRYSLER, AG, SRN
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 15. 1. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 1. 2009
- Druh (typ)
- SKŘÍŇOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DAIMLERCHRYSLER, AG, SRN
- Typ motoru
- OM 904 LA.III/5
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 130 / 2300
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 4249
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 1999/96B1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 1650
- Za jízdy
- 78
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7850/ 2550/ 3500
- Rozvor [mm]
- 5045
- Provozní hmotnost
- 5045
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 7490/ 7490
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 3200/ 3200
4600/ 4600
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 10990/ 10990
- Zatížení střechy
- 50
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/75 R 17,5 126/124 M/ 17.5 x 6.00
215/75 R 17,5 126/124 M/ 17.5 x 6.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 3939-107-02
- Číslo ORV
- UAR883532
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- *M: 3 320; 3 620; 4 220; 4 820
*20: 17,5 x 6.00; 215/75 R 17,5
17,5 x 6,75; 10 R 17,5; 9,5 R 17,5; 235/75 R17,5
*21: 17,5 x 6,00; 215/75 R 17,5 /2/
17,5 x 6,75; 10 R 17,5 /2/; 9,5 R 17,5 /2/; 235/75 R 17,5 /2/
Vozidlo je vybaveno hydraulickou nakládací plošinou BAR CARGOLIFT typ BC 1000 S2-M3; v.č. 0710898
Vozidlo plní požadavky zák. 56/2001 Sb., ve znění pozdějších změn a doplňků.
Datum první registrace, dle předložených dokladů (SRN): 15.01.2008
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WDB9700151L259151
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.