MERCEDES-BENZ ATEGO 1222 L

  • 2007
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 4801 cm³
  • 160 kW ≈ 218 k

VINWDB9702551L189727

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 21:16 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDB9702551L189727

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MERCEDES-BENZ
Model
ATEGO 1222 L
Typ
MERCEDES-BENZ ATEGO 1222 L 970.25 / 970.25
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
8. 6. 2007
Datum 1. registrace v ČR
9. 9. 2011
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
4801 cm³
Výkon
160 kW
Kategorie
N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 27. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
556 161 km
při prohlídce 27. 5. 2026
3
Vlastníci v registru
JIMI transport s.r.o.
od 3. 5. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
8. 6. 2007 První registrace Registr silničních vozidel
9. 9. 2011 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
9. 9. 2011 Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
9. 9. 2011 Nový provozovatel TĚŠÍNSKÉ JATKY HOLDING, s. r. o. (IČO 25822357) Registr silničních vozidel
21. 9. 2016 Nový vlastník TĚŠÍNSKÉ JATKY HOLDING, s. r. o. (IČO 25822357) Registr silničních vozidel
3. 5. 2023 Nový vlastník a provozovatel JIMI transport s.r.o. (IČO 03233502) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 20122014201620182020202220242026 6. 9. 2011: 57 874 km8. 9. 2011: 57 931 km6. 9. 2012: 108 969 km26. 9. 2013: 157 622 km17. 9. 2014: 207 214 km17. 9. 2015: 253 481 km13. 9. 2016: 298 440 km21. 9. 2017: 340 945 km25. 9. 2018: 381 010 km25. 9. 2018: 381 028 km26. 9. 2019: 410 292 km26. 9. 2019: 410 307 km9. 9. 2020: 459 245 km9. 9. 2020: 459 260 km30. 9. 2021: 485 185 km30. 9. 2021: 485 201 km21. 4. 2023: 502 510 km2. 5. 2024: 539 661 km9. 5. 2024: 540 445 km5. 5. 2025: 547 328 km20. 5. 2025: 547 673 km27. 5. 2026: 556 161 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
27. 5. 2026 Pravidelná STK Jeseník (č. 3806) 556 161 km způsobilé
2 lehké
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
27. 5. 2027
20. 5. 2025 Pravidelná STK Jeseník (č. 3806) 547 673 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
20. 5. 2026
5. 5. 2025 Měření emisí Jeseník (č. 581101) 547 328 km způsobilé bez závad 5. 5. 2027
9. 5. 2024 Pravidelná STK Jeseník (č. 3806) 540 445 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
9. 5. 2025
2. 5. 2024 Měření emisí Jeseník (č. 581101) 539 661 km způsobilé bez závad 2. 5. 2026
21. 4. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Sviadnov (č. 3822) 502 510 km způsobilé
3 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
21. 4. 2024
30. 9. 2021 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 485 201 km způsobilé
4 lehké
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
30. 9. 2022
30. 9. 2021 Měření emisí Sviadnov (č. 580201) 485 185 km způsobilé bez závad 30. 9. 2022
9. 9. 2020 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 459 260 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
9. 9. 2021
9. 9. 2020 Měření emisí Sviadnov (č. 580201) 459 245 km způsobilé bez závad 9. 9. 2021
26. 9. 2019 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 410 307 km způsobilé
7 lehkých
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
26. 9. 2020
26. 9. 2019 Měření emisí Sviadnov (č. 580201) 410 292 km způsobilé bez závad 26. 9. 2020
25. 9. 2018 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 381 028 km způsobilé
6 lehkých
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 8.2.2.1.2.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému lehká
25. 9. 2019
25. 9. 2018 Měření emisí Sviadnov (č. 580201) 381 010 km – bez závad 25. 9. 2019
21. 9. 2017 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) 340 945 km způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
21. 9. 2018
13. 9. 2016 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) 298 440 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
13. 9. 2017
17. 9. 2015 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) 253 481 km způsobilé
4 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
17. 9. 2016
17. 9. 2014 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) 207 214 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
17. 9. 2015
26. 9. 2013 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) 157 622 km způsobilé bez závad 26. 9. 2014
6. 9. 2012 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) 108 969 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
6. 9. 2013
8. 9. 2011 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3811) 57 931 km způsobilé bez závad 8. 9. 2011
6. 9. 2011 Před schvál. tech. způsob. vozidla Moravskoslezský kraj (č. 3823) 57 874 km způsobilé
2 lehké
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
6. 9. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 735 06, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel TĚŠÍNSKÉ JATKY HOLDING, s. r. o. (IČO 25822357)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2012 · stanice: MĚSTSKÝ ÚŘAD ČESKÝ TĚŠÍN
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 9. 2013 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2014 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2015 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2016 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2017 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ
  9. Nový vlastník TĚŠÍNSKÉ JATKY HOLDING, s. r. o. (IČO 25822357)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2018 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-17-09-1444
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2019 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-18-09-1964
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2020 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-19-09-2138
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2021 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-20-09-0734
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2022 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-21-09-2759
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2024 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 739 25, SVIADNOV · protokol CZ-3822-23-04-0186
  16. Nový vlastník a provozovatel JIMI transport s.r.o. (IČO 03233502)
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2025 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník · protokol CZ-3806-24-05-0023
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2026 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník · protokol CZ-3806-25-05-0077
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2027 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník · protokol CZ-3806-26-05-0109
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (MERCEDES-BENZ ATEGO 1222 L 2007 v ČR v průměru 3,4, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 25 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 95 %

Srovnáváme s 20 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • KATALYZÁTOR
  • OMEZ. RYCHLOSTI

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (63)

Identifikace

Tovární značka
MERCEDES-BENZ
Obchodní označení
ATEGO 1222 L
Typ
MERCEDES-BENZ ATEGO 1222 L 970.25 / 970.25
Typ kód
970.25
VIN
WDB9702551L189727
PČV
6574163
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
CHLADÍRENSKÝ
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
DAIMLERCHRYSLER, AG, STUTTGART, SRN
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
8. 6. 2007
Datum 1. registrace v ČR
9. 9. 2011
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
DAIMLERCHRYSLER, AG, STUTTGART, SRN
Typ motoru
OM 924 LA.IV/1
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
160 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
4801
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2005/78B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 4
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,7
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1650
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8110/ 2600/ 3470
Rozvor [mm]
4160
Provozní hmotnost
7090
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
11990/ 11990
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
4900/ 4900
8100/ 8100
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
265/70 R 19,5 140/133 G/ 19.5 X 6.75
265/70 R 19,5 140/133 G (2)/ 19.5 X 6.75
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
KIESLING
Výrobní číslo karoserie
WDB9702551L189727
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3939-317-01
Číslo TP
UN687512
Číslo ORV
UBF118816
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
DOVOZ,poj:CZ/0010/6979104197,KOOPERATIVA,1.9.11
Další záznamy
ROK VÝROBY VOZIDLA NEURČEN
VOZIDLO JE SHCVÁLENO DLE ZÁK. Č. 56/2001 SB. V POZDĚJŠÍCH ZMĚNÁCH A DOPLŇCÍCH A ZÁK. Č. 226/2006 SB.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁK. Č. 56/2001SB S VÝJIMKAMI: - NA VÝROBNÍM ŠTÍTKU NENÍ VYZNAČENA HMOTNOST JÍZDNÍ SOUPRAVY
VOZIDLO JE VYBAVENO CHLADÍCÍM ZAŘÍZENÍM CARRIER XARIOS 600
POUŽITO ZTP Č. 3939-317-01

Další ověření (externí odkazy)