MERCEDES-BENZ ATEGO 1218 L/NR, SCH

  • 2013
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 4249 cm³
  • 130 kW ≈ 177 k

VINWDB9702831L769583

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 7:40 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDB9702831L769583

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MERCEDES-BENZ
Model
ATEGO 1218 L/NR, SCH
Typ
/ 970PKI2
Datum 1. registrace
23. 7. 2013
Datum 1. registrace v ČR
23. 7. 2013
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
4249 cm³
Výkon
130 kW
Kategorie
N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 12. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
400 677 km
při prohlídce 3. 9. 2026
1
Vlastník v registru
Mlékárna Valašské Meziříčí, spol. s r.o.
od 23. 7. 2013

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
23. 7. 2013 První registrace Mlékárna Valašské Meziříčí, spol. s r.o. (IČO 46578323) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 201520172019202120232025 22. 7. 2014: 28 065 km10. 7. 2015: 58 503 km11. 7. 2016: 87 706 km4. 7. 2017: 116 699 km28. 6. 2018: 144 420 km17. 6. 2019: 171 893 km27. 6. 2019: 172 697 km9. 6. 2020: 198 585 km25. 6. 2020: 199 761 km22. 6. 2021: 224 925 km24. 6. 2021: 225 037 km22. 6. 2022: 250 864 km23. 6. 2022: 250 869 km6. 6. 2023: 288 605 km13. 6. 2023: 289 286 km13. 6. 2024: 329 813 km13. 6. 2024: 329 819 km12. 6. 2025: 370 995 km12. 6. 2026: 394 495 km3. 9. 2026: 400 677 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
3. 9. 2026 Technická silniční kontrola Olomouc (č. 7714) 400 677 km způsobilé bez závad
12. 6. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Kopřivnice (č. 3816) 394 495 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
12. 6. 2027
12. 6. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Meziříčí (č. 3817) 370 995 km způsobilé
2 lehké
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
12. 6. 2026
13. 6. 2024 Pravidelná STK Valašské Meziříčí (č. 3817) 329 819 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 4.2.1.1.1 Nesvítí některá nepovinná (volitelná) obrysová nebo denní svítilna. lehká
13. 6. 2025
13. 6. 2024 Měření emisí Valašské Meziříčí (č. 481004) 329 813 km způsobilé bez závad 13. 6. 2026
13. 6. 2023 Pravidelná STK Valašské Meziříčí (č. 3817) 289 286 km způsobilé
2 lehké
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.7.1.1.2 Zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky poškozené, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti nebo nezpůsobuje vyzařování bílého světla směrem vzad. lehká
13. 6. 2024
6. 6. 2023 Měření emisí Valašské Meziříčí (č. 481004) 288 605 km způsobilé bez závad 6. 6. 2025
23. 6. 2022 Pravidelná STK Valašské Meziříčí (č. 3817) 250 869 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
23. 6. 2023
22. 6. 2022 Měření emisí Valašské Meziříčí (č. 481004) 250 864 km způsobilé bez závad 22. 6. 2024
24. 6. 2021 Pravidelná STK Valašské Meziříčí (č. 3817) 225 037 km způsobilé
2 lehké
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
24. 6. 2022
22. 6. 2021 Měření emisí Valašské Meziříčí (č. 481004) 224 925 km způsobilé bez závad 22. 6. 2022
25. 6. 2020 Pravidelná STK Valašské Meziříčí (č. 3817) 199 761 km způsobilé
3 lehké
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.6.2.2.1 Nepovinné (volitelné) zpětné světlomety lze uvést v činnost bez současně rozsvícených obrysových svítilen. lehká
  • 4.6.2.3.2 Pro nepovinný (volitelný) zpětný světlomet použito světelné zařízení, určené pro jinou funkci osvětlení (např. dálkový, pracovní nebo mlhový světlomet). lehká
25. 6. 2021
9. 6. 2020 Měření emisí Valašské Meziříčí (č. 481004) 198 585 km způsobilé bez závad 9. 6. 2021
27. 6. 2019 Pravidelná STK Valašské Meziříčí (č. 3817) 172 697 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
27. 6. 2020
17. 6. 2019 Měření emisí Valašské Meziříčí (č. 481004) 171 893 km způsobilé bez závad 17. 6. 2020
28. 6. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Zlínský kraj (č. 3817) 144 420 km způsobilé
2 lehké
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
28. 6. 2019
4. 7. 2017 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3817) 116 699 km způsobilé
1 lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
4. 7. 2018
11. 7. 2016 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3817) 87 706 km způsobilé
1 lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
11. 7. 2017
10. 7. 2015 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3817) 58 503 km způsobilé bez závad 10. 7. 2016
22. 7. 2014 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3817) 28 065 km způsobilé bez závad 22. 7. 2015

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Mlékárna Valašské Meziříčí, spol. s r.o. (IČO 46578323)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 7. 2014
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 7. 2015 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2016 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 7. 2017 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 7. 2018 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-17-07-0006
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2019 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-18-06-0157
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2020 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-19-06-0173
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2021 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-20-06-0141
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 6. 2022 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-21-06-0124
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2023 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-22-06-0116
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 6. 2024 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-23-06-0047
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 6. 2025 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-24-06-0060
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2026 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-25-06-0083
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2027 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice · protokol CZ-3816-26-06-0102
  15. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: tř. Kosmonautů 10, 77900, Olomouc · protokol CZ-7714-26-09-0029
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (63)

Identifikace

Tovární značka
MERCEDES-BENZ
Obchodní označení
ATEGO 1218 L/NR, SCH
Typ
/ 970PKI2
Varianta
IPAC00010
Verze
F00XCXAS1
Typ kód
970PKI2
VIN
WDB9702831L769583
PČV
12730847
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
CHLADÍRENSKÝ
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
DAIMLER, AG, STUTTGART, SRN
Datum 1. registrace
23. 7. 2013
Datum 1. registrace v ČR
23. 7. 2013
Druh (typ)
CHLADÍRENSKÝ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
DAIMLER, AG, STUTTGART, SRN
Typ motoru
OM904LA.V/3
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
130 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
4249
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2008/74G
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.9
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 1650
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6970/ 2600/ 3400
Rozvor [mm]
3620
Provozní hmotnost
5720
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
11990/ 11990
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
4400/ 4400
8100/ 8100
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
15490/ 15490
Ložná délka
4900
Ložná šířka
2460
Objem cisterny
25.9
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
245/70 R 17,5 136/--- G / 6.75X17.5
245/70 R 17,5 ---/133 G [2] / 6.75X17.5
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
MKZ, S.R.O., BRNO, ČR
Výrobní číslo karoserie
075
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8529-037-00
ES/EU
e1*2007/46*0841
Číslo TP
UF478070
Číslo ORV
UBA826507
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
[Alternativní provedení vozidla:
# G: dle provedení vozidla
ES prohlášení o shodě
# 14: dle provedení vozidla
ES prohlášení o shodě
# 20+21: dle provedení vozidla
ES prohlášení o shodě]
* Číslo homologace typu ES e1*2007/46*0841*02
*23: 2
*36: 11 990/11 990
*37: 4 400/4 400; 8 100/8 100
*40: 750/750
*41: 15 490/15 490
*57: MAN
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Na výrobním štítku vozidla je uvedeno číslo homologace typu ES
e1*2007/46*0841 před jeho dostavbou.
# V.9: 2008/74G; EURO V
Variabilní provedení vozidla:
# D.2 Varianta: IPAC00010AXTHXX
# D.2 Verze: F00XCXAS10070
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkou:
- předepsaný tlak v pneumatikách je uveden jen v návodu k obsluze
vozidla.

Další ověření (externí odkazy)