MERCEDES-BENZ C 200 CDI
- 2009
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 2148 cm³
- 100 kW ≈ 136 k
VINWDD2042071F433859
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 18:29 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDD2042071F433859
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 30. 10. 2017. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,7 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 144 dnů (15. 9. 2025 až 6. 2. 2026). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MERCEDES-BENZ
- Model
- C 200 CDI
- Typ
- / 204 K
- Rok výroby
- 2009
- Datum 1. registrace
- 19. 11. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 10. 2017
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2148 cm³
- Výkon
- 100 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: neztotožněný subjekt od 6. 2. 2026
- Provozovatel: FastCab s.r.o. (IČO 23805633) od 6. 2. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 17 let: 215–340 tis. km (medián 271 662 km, 102 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 19. 11. 2009 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 30. 10. 2017 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 30. 10. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 25. 6. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 11. 12. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 15. 9. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 6. 2. 2026 | Nový vlastník | neztotožněný subjekt | Registr silničních vozidel |
| 6. 2. 2026 | Nový provozovatel | FastCab s.r.o. (IČO 23805633) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 1. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Brno (č. 3757) | 379 106 km | způsobilé | bez závad | 5. 1. 2028 |
| 10. 12. 2024 | Evidenční kontrola | Brno (č. 3754) | 353 753 km | způsobilé | bez závad | |
| 7. 12. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Boskovice (č. 3728) | 347 224 km | způsobilé | 3 lehké
| 7. 12. 2025 |
| 1. 12. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Boskovice (č. 3728) | 331 531 km | způsobilé | 3 lehké
| 1. 12. 2023 |
| 21. 10. 2019 | Pravidelná STK | Kunštát (č. 3707) | 318 816 km | způsobilé | 4 lehké
| 21. 10. 2021 |
| 21. 10. 2019 | Měření emisí | Kunštát (č. 470107) | 318 815 km | způsobilé | bez závad | 21. 10. 2021 |
| 22. 6. 2018 | Evidenční kontrola | Boskovice (č. 3728) | 298 451 km | způsobilé | bez závad | |
| 25. 10. 2017 | Před registrací | Zlínský kraj (č. 3743) | 296 019 km | způsobilé | bez závad | 25. 10. 2017 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2019 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY · protokol CZ-3743-17-10-1250
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Spolková republika NěmeckoNový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 6. 2018 · stanice: DŘEVAŘSKÁ 2250/33, 68001, BOSKOVICE · protokol CZ-3728-18-06-0858
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 10. 2021 · stanice: PALACKÉHO 154, 67972, KUNŠTÁT · protokol CZ-3707-19-10-0379
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2023 · stanice: DŘEVAŘSKÁ 2250/33, 68001, BOSKOVICE · protokol CZ-3728-21-12-0022
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2025 · stanice: DŘEVAŘSKÁ 2250/33, 68001, BOSKOVICE · protokol CZ-3728-23-12-0193
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VÍDEŇSKÁ 267/106D, 61900, BRNO · protokol CZ-3754-24-12-0836
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2028 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-26-01-0058Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 5. 1. 2027
-
Nový vlastník neztotožněný subjektNový provozovatel FastCab s.r.o. (IČO 23805633)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 5 (MERCEDES-BENZ C 200 CDI 2009 v ČR obvykle 3,7, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 39,9 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 71,2 %
Srovnáváme s 198 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MERCEDES-BENZ C 200 CDI
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- MERCEDES-BENZ
- Obchodní označení
- C 200 CDI
- Typ
- / 204 K
- Varianta
- H20LK0
- Verze
- TZAAA500
- Typ kód
- 204 K
- VIN
- WDD2042071F433859
- PČV
- 14867713
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- DAIMLER, AG, STUTTGART, SRN
- Rok výroby
- 2009
- Datum 1. registrace
- 19. 11. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 10. 2017
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Taxi
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DAIMLER, AG, STUTTGART, SRN
- Typ motoru
- 646.811
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 100 / 3800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2148
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 204
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2006/96B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 4
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.6
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 235 / 138 / 175
- Spotřeba předpis
- 2004/3
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 8.9 / 5.2 / 6.6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 80/ 2850
- Za jízdy
- 70
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4601/ 1770/ 1437
- Rozvor [mm]
- 2760
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1615
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2145/ 2145
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1005/ 1005
1180/ 1180
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1800/ 1800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3945/ 3945
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/55 R 16 91 V / 7 J X 16 H2 ET 43
205/55 R 16 91 V / 7 J X 16 H2 ET 43
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- DAIMLER AG, STUTTGART, SRN
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6519-423-00
- ES/EU
- e1*2001/116*0457*08
- Číslo ORV
- UBN457961
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- Rozchod kol: 1 521-1 541/1 517-1 547 mm
#V.7: 235/138/175 g/km
Variabilní provedení vozidla:
#N: 1 005/1 005; 1 220/1 220 při provozu s přívěsem
#20-21: 7 J X 16 H2 ET 43; 205/55 R 16 91 V
7.5 J X 16 H2 ET 53; 225/50 R 16 92 V
7.5 J X 17 H2 ET 47; 225/45 R 17 91 W
7.5 J X 18 H2 ET 47; 225/40 R 18 92 Y XL
8 J X 18 H2 ET 50; 225/40 R 18 92 Y XL
#20: a) 7.5 J X 17 H2 ET 47; 225/45 R 17 91 W
b) 7.5 J X 18 H2 ET 47; 225/40 R 18 92 Y XL
#21: a) 8.5 J X 17 H2 ET 58; 245/40 R 17 91 W
b) 8.5 J X 18 H2 ET 58; 245/35 R 18 92 Y XL
Na nápravách lze kombinovat různé rozměry shodně označené
písmeny a), b).
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Převzetí schválení tech. způsobilosti dle COC listu, TP SRN č.WM780580, RZ: OS M2121.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WDD2042071F433859
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.