MERCEDES-BENZ E 300 DE
- 2019
- BÍLÁ
- EL + NM
- 1950 cm³
- 143 kW ≈ 194 k
VINWDD2132161A720334
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 20:32 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDD2132161A720334
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 8 dnů (21. 8. 2024 až 29. 8. 2024). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MERCEDES-BENZ
- Model
- E 300 DE
- Typ
- / R1ES
- Datum 1. registrace
- 29. 11. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 8. 2024
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- EL + NM
- Zdvihový objem
- 1950 cm³
- Výkon
- 143 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Aleš Fišar (IČO 75303213) od 29. 8. 2024
- Provozovatel: Aleš Fišar (IČO 75303213) od 29. 8. 2024
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 29. 11. 2019 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 21. 8. 2024 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 21. 8. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | ILikeCar s.r.o. (IČO 27987035) | Registr silničních vozidel |
| 29. 8. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | Aleš Fišar (IČO 75303213) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28. 8. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 200 775 km | způsobilé | bez závad | 28. 8. 2028 |
| 20. 8. 2024 | Před registrací | Praha (č. 3106) | 140 174 km | způsobilé | bez závad | 20. 8. 2026 |
| 20. 8. 2024 | Měření emisí | Praha (č. 510515) | 140 169 km | způsobilé | bez závad | 20. 8. 2026 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2026 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-24-08-1338
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel ILikeCar s.r.o. (IČO 27987035)
-
Nový vlastník a provozovatel Aleš Fišar (IČO 75303213)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2028 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-26-08-5411
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- MERCEDES-BENZ
- Obchodní označení
- E 300 DE
- Typ
- / R1ES
- Varianta
- U21IT0
- Verze
- CZAA050A
- Typ kód
- R1ES
- VIN
- WDD2132161A720334
- PČV
- 18572127
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- DAIMLER AG, STUTTGART, SRN
- Datum 1. registrace
- 29. 11. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 8. 2024
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DAIMLER AG
- Typ motoru
- 654920
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 143 / 3800
- Palivo
- EL + NM
- Zdvihový objem [cm³]
- 1950
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 250
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/1832DG
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / / 43
- Spotřeba předpis
- 2018/1832DG
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / / 1.6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 77/ 3450
- Za jízdy
- 68
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5005/ 1907/ 1494
- Rozvor [mm]
- 2939
- Rozchod [mm]
- 1599/ 1588/ /
- Provozní hmotnost
- 2140
- Hmotnosti zatížení SZ
- 84
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2800/ 2800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1200/ 1200
1600/ 1600
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2100/ 2100
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 5000/ 5000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 245/45 R18 100Y XL/ 8Jx18 ET43
275/40 R18 103Y XL/ 9Jx18 ET52,5
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 /
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e1*2007/46*1560*15
- Číslo ORV
- UBI851891
- Druh RZ
- RZEL
- Varianta RZ
- 801
- Další záznamy
- DOJEZD VOZIDLA V REŽIMU JÍZDY NA ELEKTŘINU ČINÍ 46 KM / DOJEZD MĚSTO: 48 KM.
SPOTŘEBA ELEKTRICKÉ ENERGIE 251 WH/KM
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*12: MIN. 4935
*13: MIN. 1852
*14: MIN. 1453
*N.1-N.2: 245/45 R18 100V XL M+S ; 8J X 18 ET43 / 275/40 R18 103V XL M+S ; 9J X 18 ET52,5 / 245/45 R18 100Y XL ; 8J X 18 ET43 / 275/40 R18 103Y XL ; 9J X 18 ET52,5
VOZIDLO JE VYBAVENO RADAROVÝM ZAŘÍZENÍM S KRÁTKÝM DOSAHEM (24 GHZ).
*VÝKON ELEKTROMOTORU: MAXIMÁLNÍ: 60 KW ; NEJVYŠŠÍ HODINOVÝ: 90 KW, 30 MIN: 60 KW
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB., VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH ZMĚN A DOPLŇKŮ
PŘEREGISTRACE VOZIDLA V RÁMCI EU, 1. REGISTRACE DNE 29.11.2019
TP SRN Č. FN144587 ODEBRÁN, (RZ BBKY111E)
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WDD2132161A720334
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.