MERCEDES-BENZ VITO 116CDI L KAWA

  • 2016
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2143 cm³
  • 120 kW ≈ 163 k

VINWDF44760313190324

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 2:41 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDF44760313190324

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MERCEDES-BENZ
Model
VITO 116CDI L KAWA
Typ
639/4
Datum 1. registrace
4. 7. 2016
Datum 1. registrace v ČR
4. 7. 2016
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2143 cm³
Výkon
120 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 8. 7. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
155 034 km
při prohlídce 8. 7. 2026
3
Vlastníci v registru
BÁŇSKÁ STAVEBNÍ MOST spol. s r.o.
od 7. 10. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
4. 7. 2016 První registrace Zdeněk Musil (IČO 62749234) Registr silničních vozidel
18. 9. 2023 Nový vlastník a provozovatel JV-Constructs, s.r.o. (IČO 03702472) Registr silničních vozidel
7. 10. 2024 Nový vlastník a provozovatel BÁŇSKÁ STAVEBNÍ MOST spol. s r.o. (IČO 40233529) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000200 000 202120222023202420252026 3. 7. 2020: 36 141 km4. 7. 2022: 40 327 km13. 9. 2023: 41 399 km4. 7. 2024: 76 806 km8. 7. 2026: 155 034 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
8. 7. 2026 Pravidelná STK Litvínov (č. 3520) 155 034 km způsobilé bez závad 8. 7. 2028
4. 7. 2024 Pravidelná STK Teplice (č. 3531) 76 806 km způsobilé bez závad 4. 7. 2026
13. 9. 2023 Evidenční kontrola Teplice (č. 3531) 41 399 km způsobilé bez závad
4. 7. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Most (č. 3506) 40 327 km způsobilé bez závad 4. 7. 2024
3. 7. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Most (č. 3506) 36 141 km způsobilé bez závad 3. 7. 2022

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Zdeněk Musil (IČO 62749234)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 7. 2020
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2022 · stanice: BUDOVATELŮ 624, 434 01, MOST · protokol CZ-3506-20-07-0148
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 7. 2024 · stanice: BUDOVATELŮ 624, 434 01, MOST · protokol CZ-3506-22-07-0059
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: V LIPÁCH 3275, 415 01, TEPLICE - PROSETICE · protokol CZ-3531-23-09-0531
  5. Nový vlastník a provozovatel JV-Constructs, s.r.o. (IČO 03702472)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 7. 2026 · stanice: V LIPÁCH 3275, 415 01, TEPLICE - PROSETICE · protokol CZ-3531-24-07-0160
  7. Nový vlastník a provozovatel BÁŇSKÁ STAVEBNÍ MOST spol. s r.o. (IČO 40233529)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 7. 2028 · stanice: PODKRUŠNOHORSKÁ 8, 435 42, JANOV U LITVÍNOVA · protokol CZ-3520-26-07-0180
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
MERCEDES-BENZ
Obchodní označení
VITO 116CDI L KAWA
Typ
639/4
Varianta
KWA3L280V
Verze
2SLP8S23X
Typ kód
639/4
VIN
WDF44760313190324
PČV
14113900
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
DAIMLER, AG, STUTTGART, SRN
Datum 1. registrace
4. 7. 2016
Datum 1. registrace v ČR
4. 7. 2016
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
DAIMLER, AG
Typ motoru
651.950
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
120 / 3800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2143
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
194

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2015/45Y
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
213 / 140 / 169
Spotřeba předpis
2015/45Y
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8,1 / 5,3 / 6,4
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 2850
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5140/ 1928/ 1909
Rozvor [mm]
3200
Rozchod [mm]
1666/ 1646
Provozní hmotnost
1985
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2800/ 2800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1490/ 1490
1490/ 1490
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
4800/ 4800
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/65R16C 103/101H/ 6.5JX16 ET52
225/65R16C 103/101H/ 6.5JX16 ET52
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2/3 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
E1*2007/46*0458
Číslo ORV
UBK009316
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
# G: DLE PROVEDENÍ VOZIDLA
ES PROHLÁŠENÍ O SHODĚ
# 14: DLE PROVEDENÍ VOZIDLA
ES PROHLÁŠENÍ O SHODĚ
# 20+21: DLE PROVEDENÍ VOZIDLA
ES PROHLÁŠENÍ O SHODĚ]
* ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES E1*2007/46*0458*09
*23: 2/3
*24: 2/3
*36: 2 800/2 800
*37: 1 490/1 490; 1 490/1 490
*39: 2 000/2 000
*40: 750/750
*41: 4 800/4 800
*57: MAN
#V.7: 204/137/163 G/KM
ROZCHOD: 1 666/1 646
# D.2 VERZE - CELÉ OZNAČENÍ: 2SLR1S23XX
# V.9: 136/2014M; EURO 5
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
ROZCHOD: MAX.1670/MAX.1650
# 14: MAX.1965
# F.1/F.2:+100KG PŘI PROVOZU S PŘÍVĚSEM
# 20/21: 7JX17 ET51, 225/55R17C 109/107H(104H)
6.5JX16 ET52, 205/65R16C 103/101H
7.5JX18 ET52, 245/45R18XL 100W
6.5JX16 ET52, 225/60R16C 105/103H
7JX17 ET51 . BEREIFUNG R16 NUR WENN VERBAUBAR, 225/55R17C 109/107
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)