MERCEDES-BENZ VITO 109 CDI L KAWA

  • 2017
  • ŠEDÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1598 cm³
  • 65 kW ≈ 88 k

VINWDF44760313365235

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 18:26 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDF44760313365235

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MERCEDES-BENZ
Model
VITO 109 CDI L KAWA
Typ
/ 639/4
Datum 1. registrace
9. 11. 2017
Datum 1. registrace v ČR
9. 11. 2017
Barva
ŠEDÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1598 cm³
Výkon
65 kW
Kategorie
M1 – VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 2. 2. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
143 750 km
při prohlídce 2. 2. 2026
1
Vlastník v registru
Technické služby Strakonice s.r.o.
od 9. 11. 2017

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
9. 11. 2017 První registrace Technické služby Strakonice s.r.o. (IČO 25156888) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

75 000100 000125 000150 000 2023202420252026 20. 1. 2022: 76 242 km25. 1. 2024: 114 007 km2. 2. 2026: 143 750 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
2. 2. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Strakonice (č. 3303) 143 750 km způsobilé bez závad 2. 2. 2028
25. 1. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Strakonice (č. 3303) 114 007 km způsobilé bez závad 25. 1. 2026
20. 1. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Strakonice (č. 3303) 76 242 km způsobilé bez závad 20. 1. 2024

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Technické služby Strakonice s.r.o. (IČO 25156888)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2021
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2024 · stanice: PÍSECKÁ 513, 38601, STRAKONICE I · protokol CZ-3303-22-01-0708
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 1. 2026 · stanice: PÍSECKÁ 513, 38601, STRAKONICE I · protokol CZ-3303-24-01-0887
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2028 · stanice: PÍSECKÁ 513, 38601, STRAKONICE I · protokol CZ-3303-26-02-0013
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (70)

Identifikace

Tovární značka
MERCEDES-BENZ
Obchodní označení
VITO 109 CDI L KAWA
Typ
/ 639/4
Varianta
KWR45280V
Verze
2RNM8R83XX
Typ kód
639/4
VIN
WDF44760313365235
PČV
14886807
Druh vozidla
VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
Druh vozidla 2. ř.
SD POHŘEBNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
DAIMLER, AG, STUTTGART, SRN
Datum 1. registrace
9. 11. 2017
Datum 1. registrace v ČR
9. 11. 2017
Druh (typ)
POHŘEBNÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
DAIMLER, AG
Typ motoru
R9M503
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
65 / 3800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1598
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
157

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2015/45Y
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
205 / 143 / 164
Spotřeba předpis
2015/45Y
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
7.8 / 5.4 / 6.3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
76/ 2850
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5140/ 1928/ 1909
Rozvor [mm]
3200
Rozchod [mm]
1666/ 1646/ /
Provozní hmotnost
2223
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2800/ 2800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1490/ 1490
1490/ 1490
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1200/ 1200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
4000/ 4000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/65R16C 100/98T / 6.5JX16 ET52
195/65R16C 100/98T/ 6.5JX16 ET52
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
PREVON V.O.S., IVANČICE, ČR
Výrobní číslo karoserie
2017-PV-011
Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2/3 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8588-175
ES/EU
e1*2007/46*0458
Číslo TP
UI287564
Číslo ORV
UAT356162
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
ROZCHOD: 1 666/1 646
*D.2 VERZE - CELÉ OZNAČENÍ: 2RNM8R83XX
* V.9: 2015/45Y; EURO 6 Y
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
ROZCHOD: MAX.1670/MAX.1650
* 14: MAX.1983
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
PROVEDENA PŘESTAVBA VOZIDLA MONTÁŽÍ POHŘEBNÍ VESTAVBY SCHVÁLENÉ MD ČR ROZHODNUTÍM O SCHVÁLENÍ TECHNICKÉ ZPŮSOBILOSTI TYPU PEVNÉ NÁSTAVBY Č. N-1466 Č.J. 1430/2016-150-SCH2 ZE DNE 5. 9. 2016 A ZTP Č. N-1466-03-05 S PLATNOSTÍ DO 30.9.2018. MĚNÍ SE TYTO ÚDAJE V TP:
V BODĚ 1 DRUH VOZIDLA NÁKLADNÍ AUTOMOBIL MĚNÍ SE NA VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
V BODĚ 2 BB SKŘÍŇOVÝ MĚNÍ SE NA SD POHŘEBNÍ AUTOMOBIL
V BODĚ J KATEGORIE VOZIDLA N1 MĚNÍ SE NA M1
V BODĚ 6 VÝROBCE DOPLŇUJE SE PREVON V.O.S. IVANČICE, ČR
V BODĚ 7 DRUH (TYP) DOPLŇUJE SE POHŘEBNÍ
V BODĚ 8 VÝROBNÍ ČÍSLO DOPLŇUJE SE 2017-PV-011
V BODĚ G PROVOZNÍ HMOTNOST 1918 MĚNÍ SE NA 2 223
V KETKOVICÍCH DNE 13. 11. 2017 NÁSTAVBA PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
DNE 23. 11. 2017 ZAPSÁNA PŘESTAVBA VOZIDLA, VIZ. ZÁPIS UVEDENÝ SHORA.
ZMĚNA ÚDAJŮ ZAPSÁNA NA ZÁKLADĚ UVEDENÝCH ÚDAJŮ PROVEDENÉ PŘESTAVBY F. PREVON V.O.S.

Další ověření (externí odkazy)