MERCEDES-BENZ VITO TOURER
- 2017
- ČERNÁ
- motorová nafta (NM)
- 2143 cm³
- 173 kW ≈ 235 k
VINWDF44770313291296
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 15:24 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDF44770313291296
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MERCEDES-BENZ
- Model
- VITO TOURER
- Typ
- / 639/2
- Datum 1. registrace
- 7. 4. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 4. 2017
- Barva
- ČERNÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2143 cm³
- Výkon
- 173 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: JK speed kipper s.r.o. (IČO 01614851) od 19. 1. 2018
- Vlastník: JK speed kipper s.r.o. (IČO 01614851) od 16. 1. 2023
Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 147–267 tis. km (medián 196 440 km, 379 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 4. 2017 | První registrace | Hedin Automotive Czech Republic, a.s. (IČO 63484463) | Registr silničních vozidel |
| 19. 1. 2018 | Nový vlastník | Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) | Registr silničních vozidel |
| 19. 1. 2018 | Nový provozovatel | JK speed kipper s.r.o. (IČO 01614851) | Registr silničních vozidel |
| 16. 1. 2023 | Nový vlastník | JK speed kipper s.r.o. (IČO 01614851) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25. 8. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Znojmo (č. 3717) | 182 746 km | způsobilé | bez závad | 25. 8. 2027 |
| 30. 8. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Znojmo (č. 3717) | 153 484 km | způsobilé | bez závad | 30. 8. 2025 |
| 3. 1. 2023 | Evidenční kontrola | Znojmo (č. 3717) | 133 847 km | způsobilé | bez závad | |
| 5. 5. 2021 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | 100 217 km | způsobilé | bez závad | 5. 5. 2023 |
| 5. 5. 2021 | Měření emisí | Mikulov (č. 570411) | 100 204 km | způsobilé | bez závad | 5. 5. 2023 |
| 11. 1. 2018 | Evidenční kontrola | Brno (č. 3754) | 19 068 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Hedin Automotive Czech Republic, a.s. (IČO 63484463)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 7. 4. 2021
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VÍDEŇSKÁ 267/106D, 61900, BRNO · protokol CZ-3754-18-01-0651
-
Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)Nový provozovatel JK speed kipper s.r.o. (IČO 01614851)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2023 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-21-05-0186
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁDRAŽNÍ 389, 67167, HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU · protokol CZ-3717-23-01-0033
-
Nový vlastník JK speed kipper s.r.o. (IČO 01614851)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2025 · stanice: NÁDRAŽNÍ 389, 67167, HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU · protokol CZ-3717-23-08-0623
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 8. 2027 · stanice: NÁDRAŽNÍ 389, 67167, HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU · protokol CZ-3717-25-08-0538
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- MERCEDES-BENZ
- Obchodní označení
- VITO TOURER
- Typ
- / 639/2
- Varianta
- KOA83310N
- Verze
- 2FKU7T28B
- Typ kód
- 639/2
- VIN
- WDF44770313291296
- PČV
- 14529066
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AF VÍCEÚČELOVÉ VOZIDLO
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- DAIMLER AG, STUTTGART, SRN
- Datum 1. registrace
- 7. 4. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 4. 2017
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DAIMLER AG
- Typ motoru
- 651.950
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 173 / 3800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2143
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 199
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2015/45W
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.52
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 197 / 158 / 174
- Spotřeba předpis
- 2015/45W
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7.5 / 6 / 6.6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 77/ 2850
- Za jízdy
- 71
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5140/ 1928/ 1875
- Rozvor [mm]
- 3200
- Provozní hmotnost
- 2077
- Hmotnosti zatížení SZ
- 100
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3100/ 3100
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1550/ 1550
1550/ 1550
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2000/ 2000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 5100/ 5100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 245/45R18XL 100W/ 7.5JX18 ET52
245/45R18XL 100W/ 7.5JX18 ET52
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 8 / 8 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- E1*2007/46*0457
- Číslo TP
- UH989520
- Číslo ORV
- UBE812059
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- 19.04.2017 ZÁPIS POVOLENÉHO ALTERNATIVNÍHO POUŽITÍ RÁFKŮ A PNEU:
8J x 19 H2 ET52 LS; 245/45 R19 XL 102Y.
30.08.2017 ZÁPIS SCHVÁLENÉ HROMADNÉ PŘESTAVBY DLE ROZHODNUTÍ MDČR ČJ.:884/2017-150-SCH2/1
OPRAVA KOLONKY: P2
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WDF44770313291296
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.