MERCEDES-BENZ VITO

  • 2018
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2143 cm³
  • 100 kW ≈ 136 k

VINWDF44770313349575

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 17:41 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDF44770313349575

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Francouzská republika), datum dovozu 26. 2. 2024. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MERCEDES-BENZ
Model
VITO
Typ
639/4
Datum 1. registrace
31. 1. 2018
Datum 1. registrace v ČR
26. 2. 2024
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2143 cm³
Výkon
100 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 5. 2. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
185 985 km
při prohlídce 5. 2. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2018 při prohlídce v roce 2026: 148–254 tis. km (medián 201 391 km, 139 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
TRADIX REALIZACE s.r.o.
od 26. 2. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
31. 1. 2018 První registrace Registr silničních vozidel
26. 2. 2024 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
26. 2. 2024 Nový vlastník a provozovatel TRADIX REALIZACE s.r.o. (IČO 29188253) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

140 000160 000180 000200 000 20252026 12. 2. 2024: 145 260 km5. 2. 2026: 185 985 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
5. 2. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Uherské Hradiště (č. 3771) 185 985 km způsobilé bez závad 5. 2. 2028
12. 2. 2024 Před registrací + měření emisí Holešov (č. 3743) 145 260 km způsobilé bez závad 12. 2. 2026

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2026 · stanice: PALACKÉHO 464, 769 01, HOLEŠOV - VŠETULY · protokol CZ-3743-24-02-0423
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Francouzská republika
    Nový vlastník a provozovatel TRADIX REALIZACE s.r.o. (IČO 29188253)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2028 · stanice: SOKOLOVSKÁ 1792, 686 01, UHERSKÉ HRADIŠTĚ · protokol CZ-3771-26-02-0120
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 17. 3. 2023, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
  • 11. 10. 2022, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (54)

Identifikace

Tovární značka
MERCEDES-BENZ
Obchodní označení
VITO
Typ
639/4
Varianta
MXA7L305E
Verze
2FLP8U35XX
Typ kód
639/4
VIN
WDF44770313349575
PČV
18301745
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
DAIMLER AG, STUTTGART, SRN
Datum 1. registrace
31. 1. 2018
Datum 1. registrace v ČR
26. 2. 2024
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
DAIMLER AG
Typ motoru
651.950
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
100 / 3800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2143
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
182

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2015/45Y
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,53
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
182
Spotřeba předpis
2015/45Y
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8,4 / 5,7 / 6,9
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
77/ 2850
Za jízdy
74

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5140/ 1928/ 1910
Rozvor [mm]
3200
Rozchod [mm]
1666/ 1646
Provozní hmotnost
2193
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3050/ 3050
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1550/ 1550
1650/ 1650
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5550/ 5550
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/65R16C 103/101H/ 6.5JX16 ET52
205/65R16C 103/101H/ 6.5JX16 ET52
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e1*2007/46*0458*13
Číslo ORV
UBI768097
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
ROZCHOD: 1666+1646
*V.9: 2015/45Y; EURO 6 Y
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
ROZCHOD: MAX.1670/MAX.1650
*13: MAX.1958
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
PŘEVZETÍ SCHVÁLENÍ TECH. ZPŮSOBILOSTI DLE TP FRANCIE Č. 2021DH19899, RZ: ET-850-ST.

Další ověření (externí odkazy)