MERCEDES-BENZ VITO 114CDI XL TOURER SELECT
- 2016
- ČERNÁ
- motorová nafta (NM)
- 2143 cm³
- 100 kW ≈ 136 k
VINWDF44770513133523
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 14:58 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDF44770513133523
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 8 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 29 dnů (13. 7. 2020 až 11. 8. 2020). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MERCEDES-BENZ
- Model
- VITO 114CDI XL TOURER SELECT
- Typ
- / 639/2
- Rok výroby
- 2016
- Datum 1. registrace
- 29. 2. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 29. 2. 2016
- Barva
- ČERNÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2143 cm³
- Výkon
- 100 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Roman Stryzhka (IČO 22319352) od 14. 3. 2025
- Provozovatel: Roman Stryzhka (IČO 22319352) od 14. 3. 2025
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 29. 2. 2016 | První registrace | Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240) | Registr silničních vozidel |
| 29. 2. 2016 | Nový provozovatel | Minibus & Limousine service s.r.o. (IČO 03811328) | Registr silničních vozidel |
| 13. 7. 2020 | Nový vlastník | Minibus & Limousine service s.r.o. (IČO 03811328) | Registr silničních vozidel |
| 11. 8. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 28. 8. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) | Registr silničních vozidel |
| 25. 1. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 22. 12. 2022 | Nový provozovatel | YanRob cars servis s.r.o. (IČO 08616906) | Registr silničních vozidel |
| 23. 8. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) | Registr silničních vozidel |
| 19. 9. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | Pavlo Skibinskyi (IČO 19192801) | Registr silničních vozidel |
| 14. 3. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | Roman Stryzhka (IČO 22319352) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17. 2. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3134) | 343 880 km | způsobilé | 1 lehká
| 17. 2. 2028 |
| 13. 3. 2025 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3115) | 304 545 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 13. 3. 2025 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3120) | 304 604 km | způsobilé | bez závad | |
| 15. 2. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Roztoky (č. 3231) | 295 910 km | způsobilé | bez závad | 15. 2. 2026 |
| 22. 12. 2022 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3115) | 272 498 km | způsobilé | bez závad | |
| 18. 2. 2022 | Pravidelná STK | Roztoky (č. 3231) | 256 282 km | způsobilé | 1 lehká
| 18. 2. 2024 |
| 18. 2. 2022 | Měření emisí | Roztoky (č. 421027) | 256 281 km | způsobilé | bez závad | 18. 2. 2024 |
| 22. 1. 2021 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3128) | 242 642 km | způsobilé | bez závad | |
| 1. 10. 2020 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3116) | 235 001 km | způsobilé | bez závad | |
| 25. 8. 2020 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3127) | 231 974 km | způsobilé | bez závad | |
| 13. 7. 2020 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3108) | 229 948 km | způsobilé | bez závad | |
| 25. 2. 2020 | Pravidelná STK | Praha (č. 3108) | 222 838 km | způsobilé | 1 lehká
| 25. 2. 2022 |
| 25. 2. 2020 | Měření emisí | Praha (č. 410617) | 222 837 km | způsobilé | bez závad | 25. 2. 2022 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240)Nový provozovatel Minibus & Limousine service s.r.o. (IČO 03811328)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 2. 2020
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2022 · stanice: RADIMOVA 2327/39, 16900, PRAHA 6 - BŘEVNOV · protokol CZ-3108-20-02-1018
-
Nový vlastník Minibus & Limousine service s.r.o. (IČO 03811328)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RADIMOVA 2327/39, 16900, PRAHA 6 - BŘEVNOV · protokol CZ-3108-20-07-0444
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LODŽSKÁ 814/24A, 18100, PRAHA 8 · protokol CZ-3127-20-08-0977
-
Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 18200, PRAHA 8 · protokol CZ-3116-20-10-0009
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Mezi vodami 1097/25, 14300, Praha 4 · protokol CZ-3128-21-01-1064
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 2. 2024 · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY · protokol CZ-3231-22-02-0870
-
Nový provozovatel YanRob cars servis s.r.o. (IČO 08616906)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-22-12-0969
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2026 · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY · protokol CZ-3231-24-02-0579
-
Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
-
Nový vlastník a provozovatel Pavlo Skibinskyi (IČO 19192801)
-
Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-25-03-0414Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SKORKOVSKÁ 1537, 19800, PRAHA 14 - ČERNÝ MOST · protokol CZ-3120-25-03-0777
-
Nový vlastník a provozovatel Roman Stryzhka (IČO 22319352)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2028 · stanice: DOPRAVÁKŮ 723/1, 18400, PRAHA 8 · protokol CZ-3134-26-02-0685
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 8. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- MERCEDES-BENZ
- Obchodní označení
- VITO 114CDI XL TOURER SELECT
- Typ
- / 639/2
- Varianta
- KOA7L305N
- Verze
- 3SMP7S29XX
- Typ kód
- 639/2
- VIN
- WDF44770513133523
- PČV
- 13897831
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AF VÍCEÚČELOVÉ VOZIDLO
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- DAIMLER, AG, STUTTGART, SRN
- Rok výroby
- 2016
- Datum 1. registrace
- 29. 2. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 29. 2. 2016
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DAIMLER, AG
- Typ motoru
- 651.950
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 100 / 3800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2143
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 183
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 136/2014W
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.53
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 223 / 143 / 174
- Spotřeba předpis
- 136/2014W
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 8.5 / 5.4 / 6.6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 78/ 2850
- Za jízdy
- 75
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5370/ 1928/ 1890
- Rozvor [mm]
- 3430
- Rozchod [mm]
- 1666/ 1646/ /
- Provozní hmotnost
- 2010
- Hmotnosti zatížení SZ
- 100
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3050/ 3050
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1550/ 1550
1550/ 1550
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2000/ 2000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 5050/ 5050
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/65R16C 103/101H / 6.5JX16 ET52
205/65R16C 103/101H / 6.5JX16 ET52
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 9 / 9(4-9) / 0
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8587-263
- ES/EU
- e1*2007/46*0457
- Číslo ORV
- UBN825003
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- ROZCHOD: 1 666/1 646
*D.2 VERZE - CELÉ OZNAČENÍ: 3SMP7S29XX
*V.9: 136/2014W; EURO 6
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
ROZCHOD: MAX.1670/MAX.1650
*12: MAX.5461
*14: MAX.1953
*F.1/F.2:+100KG PŘI PROVOZU S PŘÍVĚSEM
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WDF44770513133523
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.