MERCEDES-BENZ VITO TOURER
- 2018
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 2143 cm³
- 140 kW ≈ 190 k
VINWDF44770513522107
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 1:08 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDF44770513522107
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 26. 9. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MERCEDES-BENZ
- Model
- VITO TOURER
- Typ
- / 639/2
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 25. 9. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 9. 2018
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2143 cm³
- Výkon
- 140 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: AUTOCENTRUM TRUCK s.r.o. (IČO 03513815) od 25. 11. 2025
- Provozovatel: AUTOCENTRUM TRUCK s.r.o. (IČO 03513815) od 25. 11. 2025
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 25. 9. 2018 | První registrace | Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240) | Registr silničních vozidel |
| 25. 9. 2018 | Nový provozovatel | PETRA-AQUA s.r.o. (IČO 27070778) | Registr silničních vozidel |
| 11. 10. 2023 | Nový vlastník | PETRA-AQUA s.r.o. (IČO 27070778) | Registr silničních vozidel |
| 25. 11. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | AUTOCENTRUM TRUCK s.r.o. (IČO 03513815) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 10. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Břežany (č. 3243) | 431 204 km | způsobilé | bez závad | 5. 10. 2028 |
| 5. 10. 2026 | Měření emisí | Dolní Břežany (č. 421039) | 413 204 km | způsobilé | bez závad | 5. 10. 2028 |
| 26. 9. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Horoměřice (č. 3225) | 355 205 km | způsobilé | bez závad | 26. 9. 2026 |
| 5. 10. 2023 | Evidenční kontrola | Roztoky (č. 3231) | 300 119 km | způsobilé | bez závad | |
| 26. 9. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Horoměřice (č. 3225) | 234 389 km | způsobilé | bez závad | 26. 9. 2024 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240)Nový provozovatel PETRA-AQUA s.r.o. (IČO 27070778)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2022Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2024 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-22-09-1622
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY · protokol CZ-3231-23-10-0241
-
Nový vlastník PETRA-AQUA s.r.o. (IČO 27070778)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2026 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-24-09-1668
-
Nový vlastník a provozovatel AUTOCENTRUM TRUCK s.r.o. (IČO 03513815)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (MERCEDES-BENZ VITO TOURER 2018 v ČR obvykle 3,1, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 21,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 94,7 %
Srovnáváme s 170 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MERCEDES-BENZ VITO TOURER
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- MERCEDES-BENZ
- Obchodní označení
- VITO TOURER
- Typ
- / 639/2
- Varianta
- KOA83310NXX
- Verze
- 3FKU2X38BEXX
- Typ kód
- 639/2
- VIN
- WDF44770513522107
- PČV
- 15411113
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AF VÍCEÚČELOVÉ VOZIDLO
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- DAIMLER AG, STUTTGART, SRN
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 25. 9. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 9. 2018
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DAIMLER AG
- Typ motoru
- 651
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 140 / 3800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2143
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 199
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2017/1347AD
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.52
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 238 / 176 / 199
- Spotřeba předpis
- 2017/1347AD
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 9 / 6.7 / 7.5
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 77/ 2850
- Za jízdy
- 71
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5370/ 1928/ 1878
- Rozvor [mm]
- 3430
- Rozchod [mm]
- 1666/ 1646/ /
- Provozní hmotnost
- 2102
- Hmotnosti zatížení SZ
- 100
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3100/ 3100
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1550/ 1550
1550/ 1550
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2500/ 2500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 5600/ 5600
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 245/45R18XL 100W/ 7.5Jx18 ET52
245/45R18XL 100W/ 7.5Jx18 ET52
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 8 / 8 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8587-1018
- ES/EU
- e1*2007/46*0457*19
- Číslo ORV
- UBL379382
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- ROZCHOD: 1 666/1 646
*D.2b: KOA83310NXX
*D.2c: 3FKU2X38BEXX
*V.9: 2017/1347AD; EURO 6 AD
Variabilní provedení vozidla:
Rozchod: max.1670/max.1650
*12: max.5461
*14: max.1965
*20/21: 6.5Jx17 ET50, 235/55R17RF 103 V
7Jx17 ET51, 225/55R17C 109/107H(104H)
6.5Jx17 ET50, 225/55R17Rf 101V
6.5Jx17 ET50, 225/55R17C 109/107H(104H)
7Jx17ET51, 235/55R17RF 103 V
8Jx19 ET52, 245/45R19XL 102Y
7Jx17 ET51, 225/55R17Rf 101V
7.5Jx18 ET52, 245/45R18XL 100W
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WDF44770513522107
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.