MERCEDES-BENZ V 250 D
- 2016
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2143 cm³
- 140 kW ≈ 190 k
VINWDF44781313149243
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 21:42 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDF44781313149243
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 16. 3. 2016. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 45 dnů (22. 1. 2019 až 8. 3. 2019). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MERCEDES-BENZ
- Model
- V 250 D
- Typ
- / 639/2
- Datum 1. registrace
- 16. 3. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 7. 2017
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2143 cm³
- Výkon
- 140 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Petr Jonáš (IČO 73412651) od 8. 3. 2019
- Vlastník: Petr Jonáš (IČO 73412651) od 16. 3. 2022
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 16. 3. 2016 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 16. 3. 2016 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 11. 7. 2017 | Nový vlastník | ESSOX s.r.o. (IČO 26764652) | Registr silničních vozidel |
| 11. 7. 2017 | Nový provozovatel | MAMAKO - Czech s.r.o. (IČO 24235563) | Registr silničních vozidel |
| 22. 1. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | G-car s.r.o. (IČO 28082940) | Registr silničních vozidel |
| 8. 3. 2019 | Nový vlastník | Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) | Registr silničních vozidel |
| 8. 3. 2019 | Nový provozovatel | Petr Jonáš (IČO 73412651) | Registr silničních vozidel |
| 16. 3. 2022 | Nový vlastník | Petr Jonáš (IČO 73412651) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28. 4. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Rybnice (č. 3415) | 161 542 km | způsobilé | bez závad | 28. 4. 2028 |
| 16. 5. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Rybnice (č. 3415) | 130 064 km | způsobilé | bez závad | 16. 5. 2026 |
| 14. 3. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Blovice (č. 3414) | 102 966 km | způsobilé | 1 lehká
| 14. 3. 2024 |
| 25. 2. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Rybnice (č. 3415) | 66 261 km | způsobilé | bez závad | 25. 2. 2022 |
| 4. 3. 2019 | Evidenční kontrola | Plzeň (č. 3413) | 45 843 km | způsobilé | bez závad | |
| 11. 1. 2019 | Evidenční kontrola | České Budějovice (č. 3307) | 45 429 km | způsobilé | bez závad | |
| 1. 6. 2017 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3307) | 21 893 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světěDovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-17-06-0205
-
První registrace v ČRNový vlastník ESSOX s.r.o. (IČO 26764652)Nový provozovatel MAMAKO - Czech s.r.o. (IČO 24235563)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2020 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-19-01-1536
-
Nový vlastník a provozovatel G-car s.r.o. (IČO 28082940)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-19-03-0522
-
Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444)Nový provozovatel Petr Jonáš (IČO 73412651)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2022 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-20-02-1519
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2024 · stanice: FÜGNEROVA 404, 33601, BLOVICE · protokol CZ-3414-22-03-0233
-
Nový vlastník Petr Jonáš (IČO 73412651)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2026 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-24-05-1608
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2028 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-26-04-2499
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- MERCEDES-BENZ
- Obchodní označení
- V 250 D
- Typ
- / 639/2
- Varianta
- KLA8L310N
- Verze
- 2FLV7T28BE
- Typ kód
- 639/2
- VIN
- WDF44781313149243
- PČV
- 14692778
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AF VÍCEÚČELOVÉ VOZIDLO
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- DAIMLER, AG, STUTTGART, SRN
- Datum 1. registrace
- 16. 3. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 7. 2017
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DAIMLER, AG
- Typ motoru
- 651.950
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 140 / 3800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2143
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 DRUHÁ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 206
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 136/2014W, EURO 6W
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.52
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 181 / 145 / 158
- Spotřeba předpis
- 136/2014W
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 6.9 / 5.5 / 6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 79/ 2850
- Za jízdy
- 74
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5140/ 2245/ 1874
- Rozvor [mm]
- 3200
- Rozchod [mm]
- 1666/ 1646/ /
- Provozní hmotnost
- 2165
- Hmotnosti zatížení SZ
- 100
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3100/ 3100
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1550/ 1550
1550/ 1550
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2000/ 2000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 5100/ 5100
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 245/45 R19 XL 102Y/ 8JX19 ET 52
245/45 R19 XL 102Y/ 8JX19 ET 52
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 8 / 8 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UH405698
- Číslo ORV
- UBD285603
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- Č.POJ.SML. CZ/0024/9340421406 GENERALI POJ.AS
- Další záznamy
- 1.registrace vozidla dle TP SRN dne 16.3.2016
RZ: SPQ7889
TP: WT021818
ROZCHOD: 1 666/1 646
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
*16.03.2022 ZAEVIDOVÁNA MONTÁŽ OCHRANÉHO RÁMU TYP:CNBR01, ZMĚNA V POLOŽKÁCH: *G:2165; *13:2245.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WDF44781313149243
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.