MERCEDES-BENZ V

  • 2020
  • ŠEDÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1950 cm³
  • 176 kW ≈ 239 k

VINWDF44781313612050

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 21:12 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDF44781313612050

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MERCEDES-BENZ
Model
V
Typ
639/2
Datum 1. registrace
18. 6. 2020
Datum 1. registrace v ČR
18. 6. 2020
Barva
ŠEDÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1950 cm³
Výkon
176 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 13. 5. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
164 533 km
při prohlídce 13. 5. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2020 při prohlídce v roce 2026: 87–149 tis. km (medián 116 270 km, 384 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
JaHaK Trans s.r.o.
od 24. 2. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
18. 6. 2020 První registrace S. & W. Automobily s.r.o. (IČO 64833780) Registr silničních vozidel
24. 2. 2021 Nový vlastník a provozovatel JaHaK Trans s.r.o. (IČO 27859304) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000200 000 20222023202420252026 24. 2. 2021: 20 682 km7. 6. 2024: 116 589 km13. 5. 2026: 164 533 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
13. 5. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Jenišov (č. 3434) 164 533 km způsobilé bez závad 13. 5. 2028
7. 6. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Jenišov (č. 3434) 116 589 km způsobilé bez závad 7. 6. 2026
24. 2. 2021 Evidenční kontrola Ústí nad Labem (č. 3516) 20 682 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel S. & W. Automobily s.r.o. (IČO 64833780)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2024
  2. Nový vlastník a provozovatel JaHaK Trans s.r.o. (IČO 27859304)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-21-02-2056
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2026 · stanice: Daimlerova 271, 362 11, Jenišov · protokol CZ-3434-24-06-0476
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2028 · stanice: Daimlerova 271, 362 11, Jenišov · protokol CZ-3434-26-05-0824
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 19. 7. 2022, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 14. 1. 2005 – 10. 6. 2021) Safety Gate
  • 19. 7. 2022, riziko: požár, zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 16. 1. 2019 – 13. 11. 2021) Safety Gate
  • 27. 7. 2021, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 19. 12. 2019) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 14. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (55)

Identifikace

Tovární značka
MERCEDES-BENZ
Obchodní označení
V
Typ
639/2
Varianta
KLU8L310NXX
Verze
2GJU4X37BEXX
Typ kód
639/2
VIN
WDF44781313612050
PČV
16335580
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
DAIMLER AG, STUTTGART, SRN
Datum 1. registrace
18. 6. 2020
Datum 1. registrace v ČR
18. 6. 2020
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
DAIMLER AG
Typ motoru
654
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
176 / 4200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1950
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
220

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2018/1832DG
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
173 / 149 / 157
Spotřeba předpis
2018/1832DG
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6,6 / 5,6 / 6
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
3150
Za jízdy
71

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5140/ 1928/ 1863
Rozvor [mm]
3200
Rozchod [mm]
1666/ 1646
Provozní hmotnost
2152
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3100/ 3100
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1550/ 1550
1550/ 1550
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5600/ 5600
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
245/45R18XL 100W/ 7.5Jx18 ET52
245/45R18XL 100W/ 7.5Jx18 ET52
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
4-7 / 4-7
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8587-3022
ES/EU
e1*2007/46*0457*21
Číslo TP
UL208496
Číslo ORV
UBB027688
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101

Další ověření (externí odkazy)