MERCEDES-BENZ V

  • 2019
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1950 cm³
  • 176 kW ≈ 239 k

VINWDF44781313616382

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 6:36 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDF44781313616382

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MERCEDES-BENZ
Model
V
Typ
/ 639/2
Datum 1. registrace
7. 6. 2019
Datum 1. registrace v ČR
19. 5. 2023
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1950 cm³
Výkon
176 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 7. 5. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
126 560 km
při prohlídce 7. 5. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 7 let: 100–166 tis. km (medián 133 860 km, 118 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
Daniš Davaztechnik s.r.o.
od 9. 5. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
7. 6. 2019 První registrace Registr silničních vozidel
19. 5. 2023 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
19. 5. 2023 Nový vlastník a provozovatel Jakub Moša (IČO 05339081) Registr silničních vozidel
9. 5. 2024 Nový vlastník a provozovatel Daniš Davaztechnik s.r.o. (IČO 28644875) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

80 000100 000120 000140 000 202420252026 18. 5. 2023: 94 537 km7. 5. 2024: 100 009 km7. 5. 2026: 126 538 km7. 5. 2026: 126 560 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
7. 5. 2026 Pravidelná STK Holešov (č. 3743) 126 560 km způsobilé bez závad 7. 5. 2028
7. 5. 2026 Měření emisí Přerov (č. 180803) 126 538 km způsobilé bez závad 7. 5. 2028
7. 5. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Bruntál (č. 3809) 100 009 km způsobilé bez závad 7. 5. 2026
18. 5. 2023 Evidenční kontrola Bruntál (č. 3809) 94 537 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2024
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OPAVSKÁ 1436/10, 79201, BRUNTÁL · protokol CZ-3809-23-05-0659
  4. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Jakub Moša (IČO 05339081)
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2026 · stanice: OPAVSKÁ 1436/10, 79201, BRUNTÁL · protokol CZ-3809-24-05-0272
  6. Nový vlastník a provozovatel Daniš Davaztechnik s.r.o. (IČO 28644875)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2028 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY · protokol CZ-3743-26-05-0315
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (55)

Identifikace

Tovární značka
MERCEDES-BENZ
Obchodní označení
V
Typ
/ 639/2
Varianta
KLU8L310NXX
Verze
2GJV4X26BEXX
Typ kód
639/2
VIN
WDF44781313616382
PČV
17903449
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
MERCEDES-BENZ AG, STUTTGART, SRN
Datum 1. registrace
7. 6. 2019
Datum 1. registrace v ČR
19. 5. 2023
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
DAIMLER AG
Typ motoru
654
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
176 / 4200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1950
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
220

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/1832DG
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
174 / 149 / 160
Spotřeba předpis
2018/1832DG
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6.6 / 5.6 / 6
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
77/ 3150
Za jízdy
71

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5140/ 1928/ 1863
Rozvor [mm]
3200
Rozchod [mm]
1666/ 1646/ /
Provozní hmotnost
2152
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3100/ 3100
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1550/ 1550
1550/ 1550
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5100/ 5100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
245/45R19XL 102Y/ 8Jx19 ET52
245/45R19XL 102Y/ 8Jx19 ET52
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
6 / 6 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e1*2007/46*0457*23
Číslo ORV
UBI799435
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
ROZCHOD: 1666+1646
#V.7: 174/149/157 G/KM
ROZCHOD: 1 666/1 646
*D.2B: KLU8L310NXX
*D.2C: 2GJV4X26BEXX
*V.9: 2018/1832DG; EURO 6 DG
VARIA235/55 R17 F 103 V 7X 17 ET 51, 235/55 R17 RF 103 V, 6.5 J X 17 ET 50, 245/45 R18 XL 100 V, 7.5 J X 18 ET 52, 245/45 R19 XL 102 Y 8J X 19 ET 52
VOZIDLO JE VYBAVENO RADAROVÝM ZAŘÍZENÍM S KRÁTKÝM DOSAHEM (24 GHZ).
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
M: 3200

Další ověření (externí odkazy)