MERCEDES-BENZ VITO 111 CDI
- 2004
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 2148 cm³
- 80 kW ≈ 109 k
VINWDF63970113018899
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 14:09 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDF63970113018899
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 21. 4. 2021 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,9 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 77 dnů (28. 1. 2014 až 15. 4. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MERCEDES-BENZ
- Model
- VITO 111 CDI
- Typ
- MERCEDES-BENZ VITO 111 CDI KBII/K 639 / 639
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 5. 9. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 4. 2008
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2148 cm³
- Výkon
- 80 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: MANDIsan s.r.o. v likvidaci (IČO 28935578) od 15. 4. 2014
- Provozovatel: MANDIsan s.r.o. v likvidaci (IČO 28935578) od 15. 4. 2014
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 5. 9. 2004 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 10. 4. 2008 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 10. 4. 2008 | Nový provozovatel | FS auto s.r.o. (IČO 27289851) | Registr silničních vozidel |
| 6. 8. 2008 | Nový provozovatel | T.P. REAL CZ S.R.O. PRAŽSKÁ 385 276 01 MELNÍK | Registr silničních vozidel |
| 18. 9. 2008 | Nový vlastník a provozovatel | T.P.REAL cz s.r.o. (IČO 27401341) | Registr silničních vozidel |
| 8. 11. 2012 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 28. 1. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | TOP Speed s.r.o. v likvidaci (IČO 25790064) | Registr silničních vozidel |
| 15. 4. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | MANDIsan s.r.o. v likvidaci (IČO 28935578) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21. 4. 2020 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3306) | 417 495 km | způsobilé | 4 lehké
| 21. 4. 2021 |
| 21. 4. 2020 | Měření emisí | Staré Hodějovice (č. 530117) | 417 418 km | způsobilé | bez závad | 21. 4. 2022 |
| 2. 2. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Jihočeský kraj (č. 3306) | 409 636 km | způsobilé | 1 lehká
| 2. 2. 2019 |
| 28. 12. 2016 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3212) | 400 913 km | způsobilé | bez závad | |
| 28. 11. 2016 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3232) | 399 054 km | způsobilé | bez závad | |
| 2. 11. 2016 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3232) | 395 449 km | způsobilé | bez závad | |
| 13. 10. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3320) | 393 997 km | způsobilé | 4 lehké
| 13. 10. 2017 |
| 20. 11. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3306) | 373 741 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 20. 12. 2015 |
| 25. 7. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3211) | 336 798 km | způsobilé | 1 lehká
| 25. 7. 2015 |
| 8. 4. 2014 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3116) | 186 126 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 6. 11. 2012 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3202) | 307 661 km | způsobilé | bez závad | 6. 11. 2012 |
| 31. 5. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 296 179 km | způsobilé | 3 lehké
| 31. 5. 2014 |
| 31. 5. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 169 892 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 31. 5. 2014 |
| 10. 5. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 199 460 km | způsobilé | 5 lehké
| 10. 5. 2012 |
| 17. 9. 2008 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3202) | 108 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 17. 9. 2008 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel FS auto s.r.o. (IČO 27289851)Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Nový provozovatel T.P. REAL CZ S.R.O. PRAŽSKÁ 385 276 01 MELNÍK
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 17. 9. 2008 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK
-
Nový vlastník a provozovatel T.P.REAL cz s.r.o. (IČO 27401341)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 5. 2014 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2012 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel TOP Speed s.r.o. v likvidaci (IČO 25790064)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2014 · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 18200, PRAHA 8Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2014 · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 18200, PRAHA 8
-
Nový vlastník a provozovatel MANDIsan s.r.o. v likvidaci (IČO 28935578)
-
Vybavení zapsané v registru: MAJÁK MODRÝ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2015 · stanice: NÁDRAŽNÍ 439, 25210, MNÍŠEK POD BRDY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2015 · stanice: RUDOLFOVSKÁ 17, 37001, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 10. 2017 · stanice: J. PLACHTY 56/2606, 37003, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 11. 2016 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2016 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-16-11-1955
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 12. 2016 · stanice: LUŽENSKÁ 1992, 26901, RAKOVNÍK - RAKOVNÍK II · protokol CZ-3212-16-12-0846
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2019 · stanice: RUDOLFOVSKÁ 17, 37001, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3 · protokol CZ-3306-18-02-0086
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2021 · stanice: RUDOLFOVSKÁ 17, 37001, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3 · protokol CZ-3306-20-04-0878
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (MERCEDES-BENZ VITO 111 CDI 2004 v ČR obvykle 3,9, medián 4)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 77,3 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 70,5 %
Srovnáváme s 44 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MERCEDES-BENZ VITO 111 CDI
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- MAJÁK MODRÝ
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- MERCEDES-BENZ
- Obchodní označení
- VITO 111 CDI
- Typ
- MERCEDES-BENZ VITO 111 CDI KBII/K 639 / 639
- Typ kód
- 639
- VIN
- WDF63970113018899
- PČV
- 3260552
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- DAIMLERCHRYSLER, AG, SRN
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 5. 9. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 4. 2008
- Druh (typ)
- KOMBI
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DAIMLERCHRYSLER, AG, SRN
- Typ motoru
- 646.982
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 80 / 3800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2148
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 157
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 98/69/A
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.7
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 314 / 191 / 235
- Spotřeba předpis
- ES 1999/100
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 11.9 / 7.2 / 8.9
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 82/ 2850
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4750/ 1905/ 2050
- Rozvor [mm]
- 3200
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1820
- Hmotnosti provozní Do
- 2340
- Hmotnosti zatížení SZ
- 100
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2940/ 2940
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1550/ 1550
1550/ 1550
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2000/ 2000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 4940/ 4940
- Zatížení střechy
- 150
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/65 R 16 C 103/101 T (99 H)/ 6.5 J X 16 H2 ET 60
205/65 R 16 C 103/101 T (99 H)/ 6.5 J X 16 H2 ET 60
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Barva doplňková
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 4-9 / 4-9 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A 50 - X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5564-38
- ES/EU
- e9*2001/116*0048*
- Číslo TP
- UC412221
- Číslo ORV
- UAP495063
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- MML 66002/08-646 ZE DNE 10.04.2008 MÚ LIBEREC ZVS V REŽIMU POUŽÍVÁNÍ ZÁKONA Č. 361/2000 SB - §41 ODST.2. PÍSM. F.
- Další záznamy
- Variabilní provedení vozidla:
*20,21: 6,5 J X 16 H2 ET 60 LS; 225/60 R 16 C 101/99 H
6,5 J X 16 H2 ET 60 LS; 225/60 R 16 REINFORCED 102 H
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb
Datum první registrace vozidla v zahraničí dle TP SRN 5.9. 2004
Technická způsobilost schválena dle § 35 zák. č. 56/2001 Sb.
Zaplacen správní poplatek 1500 Kč
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WDF63970113018899
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.