MERCEDES-BENZ ACTROS

  • 2019
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12809 cm³
  • 350 kW ≈ 476 k

VINWDF9634031C011162

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 16:00 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDF9634031C011162

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MERCEDES-BENZ
Model
ACTROS
Typ
MERCEDES-BENZ ACTROS 963-4-A / 963-4-A
Rok výroby
2019
Datum 1. registrace
1. 8. 2019
Datum 1. registrace v ČR
1. 8. 2019
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12809 cm³
Výkon
350 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 29. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
583 135 km
při prohlídce 29. 5. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 7 let: 566–801 tis. km (medián 678 858 km, 506 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníci v registru
Janík Transport s.r.o.
od 13. 10. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 8. 2019 První registrace Hedin Automotive Czech Republic, a.s. (IČO 63484463) Registr silničních vozidel
14. 10. 2020 Nový vlastník Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240) Registr silničních vozidel
14. 10. 2020 Nový provozovatel Janík Transport s.r.o. (IČO 03064999) Registr silničních vozidel
13. 10. 2025 Nový vlastník Janík Transport s.r.o. (IČO 03064999) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 202120222023202420252026 23. 7. 2020: 62 941 km23. 7. 2020: 62 942 km8. 10. 2020: 81 388 km22. 7. 2021: 151 698 km22. 7. 2021: 151 704 km8. 6. 2022: 232 335 km8. 6. 2023: 319 475 km8. 6. 2023: 319 476 km7. 6. 2024: 408 285 km7. 6. 2024: 408 286 km2. 6. 2025: 495 986 km29. 5. 2026: 583 135 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
29. 5. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Znojmo (č. 3766) 583 135 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
29. 5. 2027
2. 6. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Znojmo (č. 3766) 495 986 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
2. 6. 2026
7. 6. 2024 Pravidelná STK Znojmo (č. 3766) 408 286 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
7. 6. 2025
7. 6. 2024 Měření emisí Znojmo (č. 571313) 408 285 km způsobilé bez závad 7. 6. 2025
8. 6. 2023 Pravidelná STK Znojmo (č. 3766) 319 476 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
8. 6. 2024
8. 6. 2023 Měření emisí Znojmo (č. 571313) 319 475 km způsobilé bez závad 8. 6. 2024
17. 1. 2023 Technická silniční kontrola Jihlava (č. 7716) – způsobilé bez závad
8. 6. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Znojmo (č. 3766) 232 335 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
8. 6. 2023
22. 7. 2021 Pravidelná STK Znojmo (č. 3766) 151 704 km způsobilé bez závad 22. 7. 2022
22. 7. 2021 Měření emisí Znojmo (č. 571313) 151 698 km způsobilé bez závad 22. 7. 2022
8. 10. 2020 Evidenční kontrola Znojmo (č. 3766) 81 388 km způsobilé bez závad
23. 7. 2020 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 62 942 km způsobilé bez závad 23. 7. 2021
23. 7. 2020 Měření emisí Brno (č. 570229) 62 941 km způsobilé bez závad 23. 7. 2021

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Hedin Automotive Czech Republic, a.s. (IČO 63484463)
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 7. 2021 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-20-07-1104
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-20-10-0715
  4. Nový provozovatel Janík Transport s.r.o. (IČO 03064999)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 7. 2022 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-21-07-1814
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2023 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-22-06-0958
  7. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Vrchlického 46, 58724, Jihlava · protokol CZ-7716-23-02-0022
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2024 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-23-06-0777
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2025 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-24-06-0676
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 6. 2026 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-25-06-0081
  11. Nový vlastník Janík Transport s.r.o. (IČO 03064999)
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2027 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-26-05-3060
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (MERCEDES-BENZ ACTROS 2019 v ČR obvykle 2,8, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 18,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 99,1 %

Srovnáváme s 333 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MERCEDES-BENZ ACTROS

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (52)

Identifikace

Tovární značka
MERCEDES-BENZ
Obchodní označení
ACTROS
Typ
MERCEDES-BENZ ACTROS 963-4-A / 963-4-A
Varianta
KSDM3CT21AXA060
Verze
A060J1RKDSBXX
Typ kód
963-4-A
VIN
WDF9634031C011162
PČV
15896188
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
DAIMLER AG, STUTTGART, SRN
Rok výroby
2019
Datum 1. registrace
1. 8. 2019
Datum 1. registrace v ČR
1. 8. 2019
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
DAIMLER AG
Typ motoru
OM471LA.6-10
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
350 / 1600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12809
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932D
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 1200
Za jízdy
77

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6157/ 2500/ 3929
Rozvor [mm]
3700
Provozní hmotnost
8243
Hmotnosti zatížení SZ
9757
Hmotnosti zatížení SZ typ
T
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70 R 22,5 154/--- G/ 22.5x9.00
315/70 R 22,5 ---/149 G [2]/ 22.5x9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Airbag
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8596-1336
ES/EU
e1*2007/46*0727*16
Číslo ORV
UBM722506
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
DNE 13.10.2025 NA ŽÁDOST VRÁCEN ZNEHODNOCENÝ TP
Další záznamy
*D.2b: KSDM3CT21AXA060
*D.2c: A060J1RKDSBXX
*V.9: 2018/932D; EURO VI
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)