FORD FOCUS DFW C9DA FOCUS DFV

  • 1999
  • ČERNÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1753 cm³
  • 66 kW ≈ 90 k

VINWF0FXXWPDFXS33956

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 12:35 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WF0FXXWPDFXS33956

STK propadla 20. 12. 2019. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 20. 12. 2019 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 113 dnů (6. 9. 2017 až 28. 12. 2017). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1999. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
FORD FOCUS DFW C9DA
Model
FOCUS DFV
Typ
FORD FOCUS 1.8 D DFWC9DA WF0FXXWPD /
Rok výroby
1999
Datum 1. registrace
19. 8. 1999
Datum 1. registrace v ČR
19. 8. 1999
Barva
ČERNÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1753 cm³
Výkon
66 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 20. 12. 2019
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
426 009 km
při prohlídce 7. 2. 2019
4
Vlastníci v registru
M Build s.r.o.
od 13. 2. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
19. 8. 1999 První registrace FORD MOTOR COMPANY, s. r. o. (IČO 48589641) Registr silničních vozidel
23. 5. 2000 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
28. 5. 2001 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
6. 9. 2017 Nový vlastník a provozovatel DOLÁK s.r.o. (IČO 25622633) Registr silničních vozidel
28. 12. 2017 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
13. 2. 2019 Nový vlastník a provozovatel M Build s.r.o. (IČO 28155084) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

300 000350 000400 000450 000 20102012201420162018 28. 7. 2009: 314 513 km2. 8. 2011: 347 335 km23. 7. 2013: 378 431 km23. 7. 2013: 378 431 km15. 12. 2015: 396 249 km5. 9. 2017: 422 925 km20. 12. 2017: 423 823 km7. 2. 2019: 426 009 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
7. 2. 2019 Evidenční kontrola Strakonice (č. 3303) 426 009 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 0.3.1.2 Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.). vážná
20. 12. 2017 Pravidelná STK + měření emisí Jihočeský kraj (č. 3326) 423 823 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 7.5.1.1 Doba použitelnosti některých zdravotnických potřeb autolékárničky je překročena. lehká
20. 12. 2019
5. 9. 2017 Evidenční kontrola Jihočeský kraj (č. 3310) 422 925 km způsobilé
1 lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
15. 12. 2015 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3432) 396 249 km způsobilé bez závad 15. 12. 2017
23. 7. 2013 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3432) 378 431 km dočasně způsobilé
7 lehkých, 2 vážné
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.2 Koroze části karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla. vážná
  • 6.2.1.2.1 Na karosérii, kabině nebo nástavbě vozidla se vyskytují nebezpečné vnější díly, které mohou způsobit zachycení nebo zranění osob. vážná
22. 8. 2013
23. 7. 2013 Opakovaná STK Plzeňský kraj (č. 3432) 378 431 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
23. 7. 2015
2. 8. 2011 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3432) 347 335 km způsobilé
7 lehkých
  • 3053 V převodce řízení jsou provozní vůle nadměrně velké (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
2. 8. 2013
28. 7. 2009 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3403) 314 513 km způsobilé
3 lehké
  • 2143 Při brzdění nebo odbrzďování parkovací brzdou se projevuje váznutí (drhnutí) některých dílů, způsobené nečistotami, korozí nebo nedostatkem maziva (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
28. 7. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel FORD MOTOR COMPANY, s. r. o. (IČO 48589641)
  2. Nový provozovatel fyzická osoba
  3. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2011 · stanice: ČÍMICE 77, 34201, ČÍMICE · protokol CZ-3403-09-07-0476
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 8. 2013 · stanice: Nádražní ulice 1302, 34201, Sušice · protokol CZ-3432-11-08-0035
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 7. 2015 · stanice: Nádražní ulice 1302, 34201, Sušice · protokol CZ-3432-13-07-0395
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2013 · stanice: Nádražní ulice 1302, 34201, Sušice · protokol CZ-3432-13-07-0386
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2017 · stanice: Nádražní ulice 1302, 34201, Sušice · protokol CZ-3432-15-12-0240
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRADIŠŤSKÁ 2439, 39701, PÍSEK · protokol CZ-3310-17-09-0126
  9. Nový vlastník a provozovatel DOLÁK s.r.o. (IČO 25622633)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2019 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 335, 39801, MIROTICE · protokol CZ-3326-17-12-0389
  11. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  12. Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: PÍSECKÁ 513, 38601, STRAKONICE I · protokol CZ-3303-19-02-0149
  13. Nový vlastník a provozovatel M Build s.r.o. (IČO 28155084)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Záznamy bez uvedeného data

  • Nový provozovatel – S.R.O. PRAHA 8, THÁMOVA 137/16

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • AIRBAG
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
FORD FOCUS DFW C9DA
Obchodní označení
FOCUS DFV
Typ
FORD FOCUS 1.8 D DFWC9DA WF0FXXWPD /
VIN
WF0FXXWPDFXS33956
PČV
3868359
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AA SEDAN
Kategorie vozidla
M1
Rok výroby
1999
Datum 1. registrace
19. 8. 1999
Datum 1. registrace v ČR
19. 8. 1999
Druh (typ)
SEDAN SAMON.
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FORD WERKE AG, KÖLN, SRN
Typ motoru
1.8 ENDURA DI C9DA
Číslo motoru
XS33956
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
66 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1753
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
184

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 96/69
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.2
Spotřeba předpis
EU 93/116
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6.7 / 4 / 5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
81/ 3000
Za jízdy
70

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4362/ 1702/ 1440
Rozvor [mm]
2615
Provozní hmotnost
1205
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1715/ 1715
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
960/ 960
875/ 875
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1000/ 1000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
620/ 620
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2715/ 2715
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
185/65 R 14 83 U/ 5.5J X 14 H2 ET 47.5, 43.5
185/65 R 14 83 U/ 5.5J X 14 H2 ET 47.5, 43.5
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
FORD WERKE AG, KÖLN, SRN
Výrobní číslo karoserie
WF0FXXWPDFXS33956
Barva
ČERNÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
4009-30
Číslo TP
UI008265
Číslo ORV
UAU611195
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
Dne 6.9.2017 uhrazen poplatek EURO2 3000 Kč
Další záznamy
Alternativně lze použít pneumatiky a ráfky:
175/70 R14 M+S 83 Q, 5.5 J x 14 H2 ET 47.5 (ET 43.5)
195/60 R15 83 U, 6J x 15 H2 ET 52.5 (ET 50.0, ET 47.5)
205/50 R16 83 U, 6J x 16 H2 ET 52.5
Ráfky mohou být z lehké slitiny.
Vozidlo může být vybaveno rezervní pneumatikou na nouzové dojetí o rozměru
T 125/80 R15 83L na ráfku 4J x 15 H2 ET 40.
Podle použité kombinace pneumatik a ráfků se může změnit celková výška
až na max. 1 481. Vozidlo může být vybaveno soupravou spoilerů, čímž se změní
celková na 4 369.
Vozidlo může být dodáno s výbavou na přání (např. klimatizace, airbagy, tažné
zařízení ISO 50 třídy A50-x typ PEKA R 413A atd., přičemž se zvyšuje pohotovostní
a snižuje užitečná hmotnost až o 70 kg.
Maximální svislá síla na závěs pro tažení přívěsu může být 50 kg.
Při použití vozidla k tažení přívěsu je povolené zvýšené zatížení zadní nápravy o 50 kg.
Vozidlo plní ustanovení vyhlášky MD č. 102/95 Sb., ve znění pozdějších změn
a doplňků s výjimkou (§/odst.): 33/8

Další ověření (externí odkazy)