FORD FOCUS C-MAX

  • 2005
  • ZELENÁ-METAL
  • benzin (BA)
  • 1999 cm³
  • 107 kW ≈ 145 k

VINWF0MXXGCDM4T72012

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 2:56 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WF0MXXGCDM4T72012

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zanikloV registru je zapsán zánik vozidla, typicky po předání do sběru autovraků, likvidaci v jiném státě EU nebo zničení. Zaniklé vozidlo nesmí v Česku jezdit.
  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 21. 8. 2013. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 32 dnů (16. 9. 2013 až 18. 10. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2005. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
FORD
Model
FOCUS C-MAX
Typ
DM2
Datum 1. registrace
20. 1. 2005
Datum 1. registrace v ČR
16. 9. 2013
Barva
ZELENÁ-METAL
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
1999 cm³
Výkon
107 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
zaniklé

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
Vozidlo není v provozu
platnost do 11. 10. 2025
poslední zapsaná platnost STK
Stav tachometru
166 210 km
při prohlídce 11. 10. 2023

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2005 při prohlídce v roce 2023: 180–258 tis. km (medián 218 626 km, 1 370 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

5
Vlastníků v registru
Greening s.r.o.
od 9. 4. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
20. 1. 2005 První registrace Registr silničních vozidel
21. 8. 2013 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
16. 9. 2013 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
18. 10. 2013 Nový vlastník a provozovatel AutoESA a.s. (IČO 25627538) Registr silničních vozidel
24. 2. 2014 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
9. 4. 2024 Nový vlastník a provozovatel Greening s.r.o. (IČO 11975776) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

120 000140 000160 000180 000 20142016201820202022 30. 7. 2013: 124 374 km16. 9. 2013: 124 416 km22. 2. 2014: 125 400 km1. 9. 2015: 133 200 km25. 9. 2017: 141 448 km23. 10. 2019: 150 255 km29. 9. 2021: 159 005 km11. 10. 2023: 166 210 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
11. 10. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 166 210 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
11. 10. 2025
29. 9. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Roztoky (č. 3231) 159 005 km způsobilé
5 lehkých
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
29. 9. 2023
23. 10. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Roztoky (č. 3231) 150 255 km způsobilé
6 lehkých
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
23. 10. 2021
25. 9. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3231) 141 448 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
25. 9. 2019
1. 9. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3225) 133 200 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
1. 9. 2017
22. 2. 2014 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3225) 125 400 km způsobilé bez závad
16. 9. 2013 Evidenční kontrola Hlavní město Praha (č. 3115) 124 416 km způsobilé bez závad
30. 7. 2013 Před schvál. tech. způsob. vozidla Hlavní město Praha (č. 3120) 124 374 km způsobilé bez závad 30. 7. 2013

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 190 00, PRAHA 9
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2015
    Vybavení zapsané v registru: ABS
  4. Nový vlastník a provozovatel AutoESA a.s. (IČO 25627538)
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 252 62, HOROMĚŘICE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 252 62, HOROMĚŘICE
  6. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2017 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 252 62, HOROMĚŘICE
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2019 · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY · protokol CZ-3231-17-09-0961
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2021 · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY · protokol CZ-3231-19-10-1234
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2023 · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY · protokol CZ-3231-21-09-1398
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 10. 2025 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 252 62, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-23-10-0843
  12. Nový vlastník a provozovatel Greening s.r.o. (IČO 11975776)
  13. Konec: vlastník a provozovatel Greening s.r.o. (IČO 11975776)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 5. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
FORD
Obchodní označení
FOCUS C-MAX
Typ
DM2
Varianta
AODA1
Verze
5FGBMP
Typ kód
DM2
VIN
WF0MXXGCDM4T72012
PČV
12762071
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
FORD WERKE, AG, KÖLN, SRN
Datum 1. registrace
20. 1. 2005
Datum 1. registrace v ČR
16. 9. 2013
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FORD WERKE, AG, KÖLN, SRN
Typ motoru
AODA
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
107 / 6000
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
1999
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
203

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2003/76B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 4
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
240 / 134 / 176
Spotřeba předpis
ES1999/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
10 / 5,6 / 7,3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 4500
Za jízdy
71

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4333/ 1825/ 1560
Rozvor [mm]
2640
Rozchod [mm]
9999
Provozní hmotnost
1394
Hmotnosti zatížení SZ
75
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1925/ 1925
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
980/ 980
1070/ 1070
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1400/ 1400
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
695/ 695
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3325/ 3325
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
75
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/65 R15 87 V/ 6J X 15 H2 ET 52.5
195/65 R15 87 V/ 6J X 15 H2 ET 52.5
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
FORD WERKE, AG, KÖLN, SRN
Barva
ZELENÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
ES/EU
E13*2001/116*0109*06
Číslo ORV
UBJ152546
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
RM zániku
ČERNOŠICE
Doplňkový text na TP
10.5.2024 - ZADRŽENÉ ORV PŘI DORPAVNÍ NEHODĚ, ZADRŽENO NA MÍSTĚ: NE, VIZ EL. SPIS, MĚÚ ČERNOŠICE, MUCE 105314/2024 SO
Další záznamy
1. REGISTRACE VOZIDLA DLE TP SRN - 20.01.2005
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*20-21:
6,5 J X 16 H2 ET 52,5; 205/55 R 16 87 V
6,5 J X 17 H2 ET 52,5; 205/50 R 17 87 V
7,5 J X 18 H2 ET 52,5; 225/40 R 18 87 V
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
PROTOKOL STK: CZ-3120-13-07-2146 - PŘEDLOŽEN . ZÁZNAM O SCHVÁLENÍ TECH. ZPŮS. 21.08.2013 MHMP.

Další ověření (externí odkazy)