FORD TRANSIT 260S

  • 2002
  • ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 1998 cm³
  • 73,6 kW ≈ 100 k

VINWF0RXXBDFR1D09487

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 5:01 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WF0RXXBDFR1D09487

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,4 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 163 dnů (15. 8. 2017 až 25. 1. 2018). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2002. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
FORD
Model
TRANSIT 260S
Typ
FORD TRANSIT 260S FSEY ABFAB A / FSEY
Rok výroby
2002
Datum 1. registrace
13. 3. 2002
Datum 1. registrace v ČR
13. 3. 2002
Barva
ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1998 cm³
Výkon
73,6 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
372 334 km
při prohlídce 5. 11. 2020

Obvyklé u modelu ve stáří 18 let: 239–364 tis. km (medián 303 452 km, 245 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

4
Vlastníci v registru
AA Asistant servis klub v AČR
od 5. 11. 2020

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
13. 3. 2002 První registrace Autocentrum Praha - SEVER spol. s r.o. (IČO 47117541) Registr silničních vozidel
8. 1. 2003 Nový provozovatel Petr Pekárek (IČO 42217555) Registr silničních vozidel
28. 5. 2008 Nový provozovatel Radek Škoda (IČO 65670426) Registr silničních vozidel
9. 6. 2008 Nový vlastník Radek Škoda (IČO 65670426) Registr silničních vozidel
15. 8. 2017 Nový vlastník a provozovatel Jiří Pokorný (IČO 12999369) Registr silničních vozidel
25. 1. 2018 Nový vlastník a provozovatel Fajn Zedník s.r.o. (IČO 06238769) Registr silničních vozidel
5. 11. 2020 Nový vlastník a provozovatel AA Asistant servis klub v AČR (IČO 22714146) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000 20112013201520172019 19. 5. 2010: 178 855 km3. 5. 2012: 208 472 km11. 5. 2012: 209 089 km23. 5. 2014: 238 344 km23. 5. 2016: 268 373 km15. 8. 2017: 287 530 km25. 1. 2018: 291 922 km5. 6. 2018: 303 572 km4. 8. 2020: 359 658 km9. 10. 2020: 370 411 km5. 11. 2020: 372 334 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
5. 11. 2020 Evidenční kontrola Roztoky (č. 3231) 372 334 km způsobilé bez závad
9. 10. 2020 Evidenční kontrola Roztoky (č. 3231) 370 411 km způsobilé bez závad
4. 8. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Roztoky (č. 3231) 359 658 km způsobilé
15 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.4.2.1 Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
4. 8. 2022
5. 6. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3114) 303 572 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
5. 6. 2020
25. 1. 2018 Evidenční kontrola Hlavní město Praha (č. 3106) 291 922 km způsobilé bez závad
15. 8. 2017 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3639) 287 530 km způsobilé bez závad
23. 5. 2016 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) 268 373 km způsobilé
10 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
23. 5. 2018
23. 5. 2014 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3643) 238 344 km způsobilé
3 lehké
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu ve zhoršeném stavu. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
23. 5. 2016
11. 5. 2012 Opakovaná STK Pardubický kraj (č. 3610) 209 089 km způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
3. 5. 2014
3. 5. 2012 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3610) 208 472 km nezpůsobilé
3 lehké, 2 vážné, 2 nebezpečné
  • 1.2.1.2.2 Rozdíl brzdných sil (při brzdění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30%. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. nebezpečná
  • 1.2.2.1 Vozidlo nedosahuje předepsaného brzdného účinku. nebezpečná
  • 3.2.4.3 Dodatečně povrchově upravené zasklení není opatřeno povinným štítkem s předepsanými údaji (označení výrobce, typ výrobku, schvalovací číslo ATEST 8 SD XXXX). vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
3. 5. 2012
19. 5. 2010 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3610) 178 855 km způsobilé
3 lehké
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
19. 5. 2012

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel Autocentrum Praha - SEVER spol. s r.o. (IČO 47117541)
    Vybavení zapsané v registru: AIRBAG
  2. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  3. Nový provozovatel Petr Pekárek (IČO 42217555)
  4. Nový provozovatel Radek Škoda (IČO 65670426)
  5. Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: PRŮMYSLOVÁ 381, 53301, PARDUBICE
  6. Nový vlastník Radek Škoda (IČO 65670426)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2012 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-10-05-0811
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-12-05-0141
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2014 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-12-05-0559
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2014 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 5. 2016 · stanice: FÁBLOVKA 404, 53352, PARDUBICE - STARÉ HRADIŠTĚ · protokol CZ-3643-14-05-0580
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 5. 2016 · stanice: FÁBLOVKA 404, 53352, PARDUBICE - STARÉ HRADIŠTĚ
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 5. 2018 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-16-05-1769
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 5. 2018 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
  12. Nový vlastník a provozovatel Jiří Pokorný (IČO 12999369)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PARDUBICKÁ 1338, 50346, TŘEBECHOVICE POD OREBEM · protokol CZ-3639-17-08-0367
  13. Nový vlastník a provozovatel Fajn Zedník s.r.o. (IČO 06238769)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-18-01-1550
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2020 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-18-06-0382
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 8. 2022 · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY · protokol CZ-3231-20-08-0102
  16. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY · protokol CZ-3231-20-10-0469
  17. Nový vlastník a provozovatel AA Asistant servis klub v AČR (IČO 22714146)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY · protokol CZ-3231-20-11-0216
  18. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (FORD TRANSIT 260S 2002 v ČR obvykle 3,4, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 5,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 90,4 %

Srovnáváme s 814 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu FORD TRANSIT 260S

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • AIRBAG
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (69)

Identifikace

Tovární značka
FORD
Obchodní označení
TRANSIT 260S
Typ
FORD TRANSIT 260S FSEY ABFAB A / FSEY
Varianta
ABFAB
Verze
A-N1
Typ kód
FSEY
VIN
WF0RXXBDFR1D09487
PČV
6603090
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
FORD-WERKE, AG, KÖLN, SRN
Rok výroby
2002
Datum 1. registrace
13. 3. 2002
Datum 1. registrace v ČR
13. 3. 2002
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FORD-WERKE, AG, KÖLN, SRN
Typ motoru
2.0 DURATORQ DI ABFA
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
73.6 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1998
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
152

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 98/69A
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 3
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.32
Spotřeba předpis
EU 93/116
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ / 7
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
90/ 3000
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4834/ 1974/ 2279
Rozvor [mm]
2933
Provozní hmotnost
1821
Hmotnosti provozní Do
1948
Hmotnosti zatížení SZ
112
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2510/ 2510
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1400/ 1400
1400/ 1400
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1850/ 1850
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
4360/ 4360
Ložná délka
1713
Ložná šířka
1762
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/70 R15C 100/98 Q/ 5.5 J X 15 H2 ET 60
195/70 R15C 100/98 Q/ 5.5 J X 15 H2 ET 60
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
FORD-WERKE, AG, KÖLN, SRN
Barva
ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
8 / 8(2/3+3) / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A
ABS
ne
ASR
ne
Airbag
1
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
4273-657-01
Číslo ORV
UBL295669
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
ALTERNATIVNĚ LZE POUŽÍT PNEUMATIKY O ROZMĚRU:
195/65 R16C 104/102Q NA RÁFCÍCH 5,5J X 16 H2 ET56. RÁFKY MOHOU BÝT Z LEHKÉ SLITINY.
VOZIDLO MŮŽE BÝT DODÁNO S VÝBAVOU NA PŘÁNÍ PŘIČEMŽ SE ZVÝŠÍ POHOTOVOSTNÍ A SNÍŽÍ UŽITEČNÁ
HMOTNOST AŽ O 127kg.
POLOŽKA Č.5 CELKOVÉ ROZMĚRY SE MŮŽE MĚNIT PODLE PROVEDENÍ VOZIDLA:
CELKOVÁ DÉLKA - MAX. 4 937 mm, CELKOVÁ VÝŠKA - MAX. 2 315 mm.
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ VYHLÁŠKY MD Č.102/95 SB. VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH ZMĚN A DOPLŇKŮ
S VYJÍMKOU(§/ODST.):
33/8 - NENÍ KONTROLKA RUČNÍ BRZDY
41/6 - PŘEDNÍ BOČNÍ A ZADNÍ OKNA NÁKLADOVÉHO PROSTORU NEJSOU CHRÁNĚNA ZÁBRANOU
43/4 - NENÍ NASTAVITELNÉ SEDADLO SPOLUJEZDCE
TECHNICKÁ ZPŮSOBILOST VOZIDLA SCHVÁLENA DNE 16.11.2001, FORD MOTOR COMPANY S.R.O., PRAHA 8.

Další ověření (externí odkazy)