FORD Mustang Mach-E
- 2021
- ČERVENÁ
- elektřina (EL)
- 273 kW ≈ 371 k
VINWF0TK3SS8MMA05260
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 16:27 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WF0TK3SS8MMA05260
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Nizozemské království). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 50 dnů (11. 8. 2026 až 30. 9. 2026). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- FORD
- Model
- Mustang Mach-E
- Typ
- / LSK
- Rok výroby
- 2021
- Datum 1. registrace
- 24. 6. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 8. 2026
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- elektřina (EL)
- Výkon
- 273 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: MONETA Auto, s.r.o. (IČO 60112743) od 30. 9. 2026
- Provozovatel: K A B A spol. s r.o. (IČO 48392707) od 30. 9. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 5 let: 91–154 tis. km (medián 130 650 km, 89 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 24. 6. 2021 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 11. 8. 2026 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 11. 8. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) | Registr silničních vozidel |
| 30. 9. 2026 | Nový vlastník | MONETA Auto, s.r.o. (IČO 60112743) | Registr silničních vozidel |
| 30. 9. 2026 | Nový provozovatel | K A B A spol. s r.o. (IČO 48392707) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. 8. 2026 | Evidenční kontrola | Olomouc (č. 3836) | 70 085 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 24. 6. 2027
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SLADKOVSKÉHO 53A, 78371, OLOMOUC · protokol CZ-3836-26-08-0481
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Nový vlastník MONETA Auto, s.r.o. (IČO 60112743)Nový provozovatel K A B A spol. s r.o. (IČO 48392707)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Nizozemské království (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (FORD Mustang Mach-E 2021 v ČR obvykle 2,0, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 83,6 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 90,9 %
Srovnáváme s 55 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu FORD Mustang Mach-E
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- FORD
- Obchodní označení
- Mustang Mach-E
- Typ
- / LSK
- Varianta
- C2LS4YX
- Verze
- 5AAAZNAXXBC
- Typ kód
- LSK
- VIN
- WF0TK3SS8MMA05260
- PČV
- 19666807
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AB HATCHBACK
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- FORD-WERKE GMBH, KÖLN, SRN
- Rok výroby
- 2021
- Datum 1. registrace
- 24. 6. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 8. 2026
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FORD
- Typ motoru
- S
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 273 /
- Palivo
- elektřina (EL)
- Plně elektrické vozidlo
- ano
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 180
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/1832AX
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba předpis
- 2018/1832AX
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Za jízdy
- 66
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4728/ 1881/ 1627
- Rozvor [mm]
- 2984
- Rozchod [mm]
- 1620/ 1627/ /
- Provozní hmotnost
- 2138
- Hmotnosti zatížení SZ
- 30
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2640/ 2640
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1220/ 1220
1455/ 1455
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3390/ 3390
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 225/55 R19 103 H/ 7.0JX19 ET47.5
225/55 R19 103 H/ 7.0JX19 ET47.5
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e13*2007/46*2387*01
- Číslo ORV
- UBO746067
- Druh RZ
- RZEL
- Varianta RZ
- 801
- Doplňkový text na TP
- DNE 11.08.2026 - PŘEREGISTRACE NIZOZEMSKO
- Další záznamy
- #14: ROZCHOD: 1 620/1 627
#D.2; #3; #4: LSK; C2LS4YX; 5AAAZNAXXBC
Maximální 30minutový výkon: 124.00 kW (elektrický motor)
#V.9: 2018/1832AX; EURO 6
Spotřeba elektrické energie 195 Wh/km.
Akční dosah na elektřinu 400 km.
Akční dosah na elektřinu ve městě 480 km.
Variabilní provedení vozidla:
#13: 1620
#N.1-N.2: 225/55 R19 103 Q M+S 7Jx19OS47.5
Na vozidle namontováno spojovací zařízení TŘÍDA A50-X, výrobce: BRINK, typ: 6562, homologace: E11 55R 0111618.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Dne 11.08.2026 bylo vozidlo zapsáno do registru silničních vozidel na základě původních dokladů z Nizozemska: ORV I č. 0792445138, ORV II č. 793966757, COC list.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WF0TK3SS8MMA05260
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.