FORD TRANSIT 260S

  • 2007
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2198 cm³
  • 63 kW ≈ 86 k

VINWF0XXXBDFX7L14348

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 6:56 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WF0XXXBDFX7L14348

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,6 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
FORD
Model
TRANSIT 260S
Typ
FORD TRANSIT 260S FAE6 / FAE6
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
27. 7. 2007
Datum 1. registrace v ČR
27. 7. 2007
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2198 cm³
Výkon
63 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

Stav tachometru
615 207 km
při prohlídce 20. 1. 2023

Obvyklé u modelu ve stáří 16 let: 217–347 tis. km (medián 281 430 km, 392 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

5
Vlastníků v registru
JB Estate s.r.o.
od 25. 1. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
27. 7. 2007 První registrace UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) Registr silničních vozidel
27. 7. 2007 Nový vlastník a provozovatel Karel Šlepr (IČO 46019197) Registr silničních vozidel
7. 3. 2017 Nový vlastník a provozovatel CP Automobile & Parts Group s.r.o. (IČO 24760927) Registr silničních vozidel
8. 11. 2017 Nový vlastník a provozovatel BABUN s.r.o. (IČO 02751160) Registr silničních vozidel
25. 1. 2023 Nový vlastník a provozovatel JB Estate s.r.o. (IČO 28672321) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000800 000 201220142016201820202022 13. 7. 2011: 136 718 km20. 8. 2013: 233 762 km24. 8. 2015: 321 189 km28. 2. 2017: 321 767 km31. 8. 2017: 371 790 km6. 11. 2017: 372 537 km12. 9. 2019: 467 316 km19. 10. 2021: 565 489 km20. 1. 2023: 615 207 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
20. 1. 2023 Evidenční kontrola Nová Paka (č. 3648) 615 207 km způsobilé bez závad
19. 10. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Kosmonosy (č. 3218) 565 489 km způsobilé
7 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
19. 10. 2023
12. 9. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3606) 467 316 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
12. 9. 2021
6. 11. 2017 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3606) 372 537 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 0.2.1.4.2 Identifikační číslo / výrobní číslo je vyraženo neschváleným, neoriginálním způsobem nebo způsob ražby nebo umístění ražby zjevně neodpovídá provedení výrobce vozidla nebo výměnného samostatného technického celku, přičemž v dokladech vozidla nebo dokladech od výměnného samostatného technického… vážná
31. 8. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3232) 371 790 km způsobilé
4 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
31. 8. 2019
28. 2. 2017 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3232) 321 767 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 0.2.1.4.2 Identifikační číslo / výrobní číslo je vyraženo neschváleným, neoriginálním způsobem nebo způsob ražby nebo umístění ražby zjevně neodpovídá provedení výrobce vozidla nebo výměnného samostatného technického celku, přičemž v dokladech vozidla nebo dokladech od výměnného samostatného technického… vážná
24. 8. 2015 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 321 189 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
24. 8. 2017
20. 8. 2013 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 233 762 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození zařízení brzdového systému (např. protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
20. 8. 2015
13. 7. 2011 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 136 718 km způsobilé
1 lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
13. 7. 2013

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)
    Nový vlastník a provozovatel Karel Šlepr (IČO 46019197)
  2. Konec: vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2013 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2013 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-11-07-0564
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2015 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-13-08-0988
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2015 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 8. 2017 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-15-08-1169
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 8. 2017 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
  6. Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-17-02-1749
  7. Nový vlastník a provozovatel CP Automobile & Parts Group s.r.o. (IČO 24760927)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2019 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-17-08-2061
  9. Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: HRADECKÁ 1122, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3606-17-11-0238
  10. Nový vlastník a provozovatel BABUN s.r.o. (IČO 02751160)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2021 · stanice: HRADECKÁ 1122, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3606-19-09-0486
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2023 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-21-10-0651
  13. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KUMBURSKÝ ÚJEZD 90, 50901, NOVÁ PAKA · protokol CZ-3648-23-01-0517
  14. Nový vlastník a provozovatel JB Estate s.r.o. (IČO 28672321)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 5 (FORD TRANSIT 260S 2007 v ČR obvykle 3,6, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 14,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 94,8 %

Srovnáváme s 890 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu FORD TRANSIT 260S

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 13. 12. 2017, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
  • 2. 12. 2015, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
  • 17. 11. 2015, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 5. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (70)

Identifikace

Tovární značka
FORD
Obchodní označení
TRANSIT 260S
Typ
FORD TRANSIT 260S FAE6 / FAE6
Varianta
P8FA1A
Verze
A3
Typ kód
FAE6
VIN
WF0XXXBDFX7L14348
PČV
9718169
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
FORD WERKE, GMBH, KÖLN, SRN
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
27. 7. 2007
Datum 1. registrace v ČR
27. 7. 2007
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FORD WERKE, GMBH, KÖLN, SRN
Typ motoru
P8FA
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
63 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2198
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
143

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.31
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
243 / 193 / 211
Spotřeba předpis
2004/3/EEC
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.2 / 7.3 / 8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
85/ 2625
Za jízdy
70

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4863/ 1974/ 1997
Rozvor [mm]
2933
Provozní hmotnost
1655
Hmotnosti provozní Do
1837
Hmotnosti zatížení SZ
112
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2600/ 2600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1450/ 1450
1475/ 1475
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
4500/ 4500
Ložná délka
2582
Ložná šířka
1762
Objem cisterny
6
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/70 R15C 100/98 R/ 5.5 J X 15 H2 ET 60
195/70 R15C 100/98 R/ 5.5 J X 15 H2 ET 60
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
FORD WERKE, GMBH, KÖLN, SRN
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2-3 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
ZTP
6250-101-01
Číslo TP
UC123932
Číslo ORV
UBD078835
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
RM zániku
DĚČÍN
Doplňkový text na TP
08.11.2017 ZÁPIS ZMĚNY-OBNOVA VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ, ROZHODNUTÍ MĚÚ LOVOSICE Č. J. ODSH 779/2017 NJ, PM 20.02.2017.
Další záznamy
Dne 08.11.2017 obnova VIN náhradní technologií na základě rozhodnutí Městského úřadu
Lovosice č. j. ODSH 779/2017 NJ, právní moc rozhodnutí 20.02.2017.

Další ověření (externí odkazy)