FORD TRANSIT 300L
- 2012
- ŠEDÁ
- motorová nafta (NM)
- 2198 cm³
- 103 kW ≈ 140 k
VINWF0XXXTTFXCC56248
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 9. listopadu 2026 v 0:16 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WF0XXXTTFXCC56248
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Nizozemské království), datum dovozu 27. 7. 2015. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- FORD
- Model
- TRANSIT 300L
- Typ
- FAG6
- Datum 1. registrace
- 17. 7. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 7. 2015
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2198 cm³
- Výkon
- 103 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: GRAVA stavby s.r.o. (IČO 06652298) od 21. 5. 2018
- Provozovatel: GRAVA stavby s.r.o. (IČO 06652298) od 21. 5. 2018
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2012 při prohlídce v roce 2025: 212–324 tis. km (medián 259 624 km, 142 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 17. 7. 2012 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 27. 7. 2015 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 27. 7. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | Ivan Drbal (IČO 18165052) | Registr silničních vozidel |
| 21. 5. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | GRAVA stavby s.r.o. (IČO 06652298) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. 8. 2025 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | 240 741 km | způsobilé | 3 lehké
| 8. 8. 2027 |
| 8. 8. 2025 | Měření emisí | Slavkov u Brna (č. 571206) | 240 740 km | způsobilé | bez závad | 8. 8. 2027 |
| 8. 8. 2023 | Pravidelná STK | Vyškov (č. 3748) | 208 967 km | způsobilé | 4 lehké
| 8. 8. 2025 |
| 7. 8. 2023 | Měření emisí | Vyškov (č. 571205) | 208 965 km | způsobilé | bez závad | 7. 8. 2025 |
| 10. 8. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Slavkov u Brna (č. 3725) | 185 006 km | způsobilé | 4 lehké
| 10. 8. 2023 |
| 22. 7. 2019 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | 160 079 km | způsobilé | bez závad | 22. 7. 2021 |
| 22. 7. 2019 | Měření emisí | Vyškov (č. 571205) | 160 055 km | způsobilé | bez závad | 22. 7. 2021 |
| 23. 7. 2018 | Měření emisí | Slavkov u Brna (č. 470318) | 147 087 km | – | bez závad | 23. 7. 2020 |
| 24. 4. 2018 | Evidenční kontrola | Slavkov u Brna (č. 3725) | 141 432 km | způsobilé | bez závad | |
| 24. 7. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3748) | 135 200 km | způsobilé | bez závad | 24. 7. 2019 |
| 23. 7. 2015 | Před registrací | Jihomoravský kraj (č. 3770) | 112 299 km | způsobilé | bez závad | 23. 7. 2015 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OLOMOUCKÁ 1283/156C, 618 00, BRNO - ČERNOVICE
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Nizozemské královstvíNový vlastník a provozovatel Ivan Drbal (IČO 18165052)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2017 · stanice: OLOMOUCKÁ 1283/156C, 618 00, BRNO - ČERNOVICE
-
Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 7. 2019 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 682 01, VYŠKOV · protokol CZ-3748-17-07-0566
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 684 01, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-18-04-1308
-
Nový vlastník a provozovatel GRAVA stavby s.r.o. (IČO 06652298)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 7. 2021 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 684 01, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-19-07-0960
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2023 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 684 01, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-21-08-0453
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2025 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 682 01, VYŠKOV · protokol CZ-3748-23-08-0238
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2027 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 684 01, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-25-08-0298
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 13. 12. 2017, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
- 2. 12. 2015, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
- 17. 11. 2015, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 5. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (67)
Identifikace
- Tovární značka
- FORD
- Obchodní označení
- TRANSIT 300L
- Typ
- FAG6
- Varianta
- UHFB1H
- Verze
- C3ESEF
- Typ kód
- FAG6
- VIN
- WF0XXXTTFXCC56248
- PČV
- 13605052
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BB SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- FORD WERKE, GMBH, KÖLN, SRN
- Datum 1. registrace
- 17. 7. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 7. 2015
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FORD WERKE, GMBH, KÖLN, SRN
- Typ motoru
- UHFB
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 103 / 3500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2198
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 157
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 692/2008E
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,51
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 238 / 184 / 204
- Spotřeba předpis
- 692/2008E
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 9 / 7 / 7,7
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 81/ 2625
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5782/ 1999/ 2325
- Rozvor [mm]
- 3750
- Rozchod [mm]
- 1745/ 1718
- Provozní hmotnost
- 1949
- Hmotnosti zatížení SZ
- 112
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3025/ 3025
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1600/ 1600
1760/ 1760
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2800/ 2800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 5225/ 5225
- Ložná délka
- 3399
- Ložná šířka
- 1762
- Objem cisterny
- 10.5
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/70 R15C 104/102 R / 5.5 J X 15 H2 ET 60
195/70 R15C 104/102 R / 5.5 J X 15 H2 ET 60
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- FORD WERKE, GMBH, KÖLN, SRN
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 2/3 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6252-315-15
- ES/EU
- e1*2007/46*0246
- Číslo TP
- UF770894
- Číslo ORV
- UAS987185
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- Variabilní provedení vozidla:
#20-21: 5.5 J X 16 H2 ET 56; 185/75 R16C 104/102 R
#20-21: 5.5 J X 16 H2 ET 56; 205/65 R16C 107/105 T
#20-21: 5.5 J X 15 H2 ET 60; 195/70 R15C 104/102 Q M+S
#20-21: 5.5 J X 16 H2 ET 56; 205/65 R16C 107/105 Q M+S
Rozchod kol P/Z: 1 745/1 718 mm.
27.07.2015 Poslední registrace vozidla v členském státě: Nizozemí,
registrováno pod RZ: 2-VXK-73, osvědčení o registraci vozidla
část I č.: 0084311144, část II č.: 0088632101, datum první
registrace vozidla dle nizozemského osvědčení dne: 17.07.2012.
Vozidlo vyhovuje požadavkům zákona č. 56/2001 Sb.
ve znění pozdějších změn a doplňků.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
Rozchod: 1656+1630
 CO2: 238/184/204 g/km
 Variabilní provedení vozidla:
 #20-21: 5.5 J X 16 H2 ET 56; 185/75 R16C 104/102 R
 #20-21: 5.5 J X 16 H2 ET 56; 205/65 R16C 107/105 T
 #20-21: 5.5 J X 15 H2 ET 60; 195/70 R15C 104/102 Q M+S
 #20-21: 5.5 J X 16 H2 ET 56; 205/65 R16C 107/105 Q M+S
 Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
 
 M: 3750
 N: 1 600/1 600; 1 760/1 760
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WF0XXXTTFXCC56248
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.