HUMBAUR HT 2004-1
- 2012
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
VINWHDC3041BC0590098
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 15:34 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WHDC3041BC0590098
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- HUMBAUR
- Model
- HT 2004-1
- Typ
- HUMBAUR HT254118 HT 2004-1 / HT 2004-1
- Rok výroby
- 2012
- Datum 1. registrace
- 5. 6. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 6. 2012
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Kategorie
- O2 – PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i. (IČO 00027014) od 5. 6. 2012
- Provozovatel: Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i. (IČO 00027014) od 5. 6. 2012
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 5. 6. 2012 | První registrace | Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i. (IČO 00027014) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19. 8. 2026 | Pravidelná STK | Říčany (č. 3227) | – | způsobilé | bez závad | 19. 8. 2028 |
| 20. 8. 2024 | Pravidelná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | – | způsobilé | bez závad | 20. 8. 2026 |
| 19. 8. 2022 | Pravidelná STK | Říčany (č. 3227) | – | způsobilé | bez závad | 19. 8. 2024 |
| 19. 8. 2020 | Pravidelná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 8. 2022 |
| 7. 8. 2018 | Pravidelná STK | Říčany (č. 3227) | – | způsobilé | bez závad | 7. 8. 2020 |
| 25. 7. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | – | způsobilé | bez závad | 25. 7. 2018 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i. (IČO 00027014)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2016
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2018 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2020 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-18-08-0300
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2022 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-20-08-0691
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2024 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-22-08-1030
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2026 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-24-08-0707
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2028 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-26-08-1085
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (52)
Identifikace
- Tovární značka
- HUMBAUR
- Obchodní označení
- HT 2004-1
- Typ
- HUMBAUR HT254118 HT 2004-1 / HT 2004-1
- Typ kód
- HT 2004-1
- VIN
- WHDC3041BC0590098
- PČV
- 8440734
- Druh vozidla
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- VALNÍKOVÝ
- Kategorie vozidla
- O2
- Výrobce vozidla
- HUMBAUR, GMBH, GERSTHOFEN, SRN
- Rok výroby
- 2012
- Datum 1. registrace
- 5. 6. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 6. 2012
- Druh (typ)
- VALNÍKOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 0 DVOJNÁPRAVA
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 100
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5490/ 1913/ 1000
- Rozvor [mm]
- Z 3500+700
- Provozní hmotnost
- 590
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3000/ 3000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- Z 100;3000/ 3000
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4100
- Ložná šířka
- 1850
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/55 R10/ 5.5J X 10
195/55 R10/ 5.5J X 10
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- HUMBAUR, GMBH, GERSTHOFEN, SRN
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA B
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6487-004-01
- Číslo TP
- UE612540
- Číslo ORV
- UAK345427
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- PŘÍVĚS JE VYBAVEN NBS AL-KO 251 S NÁPRAVAMI AL-KO B 1200-5 S KOLOVÝMI BRZDOVÝMI JEDNOTKAMI AL-KO 2051.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ:
*20-21: 5.5J X 10; 195/55 R10
5.5J X 13; 195/50 R13
5J X 14; 175/80 R14, 185/65 R14, 185/70 R14, 195/65 R14, 195/60 R14,
195/70 R14
5.5J X 15; 175/80 R15, 185/65 R15, 185/70 R15, 195/65 R15, 195/60 R15,
195/70 R15.
VOZIDLO MUSÍ BÝT VYBAVENO PNEUMATIKAMI S ODPOVÍDAJÍCÍM INDEXEM
NOSNOSTI A RYCHLOSTI MIN. L.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WHDC3041BC0590098
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.